Beğeni Ağacı22Beğeniler

Konu:Oyun çok mu monotonlaştı ?

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bundan bi onceki yorumumda da serverımızde sızın gıbı bilgili playerlerin olması bizi onurlandırıyor demiştiniz, ne acı. Hosunuza gıtmeyen yorumalarda bilgisiz, gıttıgınde bilgili oluyoruz.. Ne dıyelım en azından ben sızın sahsı fıkırlerınızı bılgısızlık olarak değerlendirmiyorum yapmıycam da.
    Oyun bilgisi ile bunu birbirine karıştırmayın . Aslında kendiniz söylüyorsunuz , bir konuda size katılabiliyor başka bir konuda hatalı bulabiliyorsak bu objektif olduğumuzu belirtir . Fakat siz bunu da göremiyorsunuz , yapıcı değil yıkıcı eleştiri yapıyorsunuz . İnsanları farklı düşüncelere yönlendiriyorsunuz. Bunun farkında değilsiniz . Biz buna izin veremeyiz . Sonuç olarak yönetmek ile görevli olan biziz . Siz gelip burada " Reklam yok " , " Af geldi ama karakterler açılmıyor " şeklinde bir cümle kuramazsınız . Bu resmen yanlış haberdir . İnsanları farklı yönlere çektiğinizi düşünmemize yol açar . Devamında başka cevapların arkasına sığınarak yargılamak bu durumu düzeltmiyor maalesef.

ben bu sw acıldıgı gun buradaydım. Sızden de once..
    Oyuncu ile Yönetici arasında ki fark bu yazdığınız anlamsız cümleden çok daha farklıdır . Bunu da benim anlatmama gerek yok , zaten böyle bir cümle kuruyor olmanız bunu anlamayacağınız anlamına gelir . Tartışmak istemiyorum , bu nedenle cevap vermiyorum bu mesajımdan sonra .

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Arrow

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun bilgisi ile bunu birbirine karıştırmayın . Aslında kendiniz söylüyorsunuz , bir konuda size katılabiliyor başka bir konuda hatalı bulabiliyorsak bu objektif olduğumuzu belirtir . Fakat siz bunu da göremiyorsunuz , yapıcı değil yıkıcı eleştiri yapıyorsunuz . İnsanları farklı düşüncelere yönlendiriyorsunuz. Bunun farkında değilsiniz . Biz buna izin veremeyiz . Sonuç olarak yönetmek ile görevli olan biziz . Siz gelip burada " Reklam yok " , " Af geldi ama karakterler açılmıyor " şeklinde bir cümle kuramazsınız . Bu resmen yanlış haberdir . İnsanları farklı yönlere çektiğinizi düşünmemize yol açar .
    yuzlerce kişi affedildi, canları sıkıldığı gıcın gırmıyorlar servere evet.. Pekala ne dıyelım sız ısınızı bılırsınız o halde karısmıyalım bı bılgısız bı yalancı olup yerden yere gırcez yoksa :d Böyle iyi diyosanız ıyıdır heralde sızden iyi bilemeyiz.

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

bundan bi onceki yorumumda da serverımızde sızın gıbı bilgili playerlerin olması bizi onurlandırıyor demiştiniz, ne acı. Hosunuza gıtmeyen yorumalarda bilgisiz, gıttıgınde bilgili oluyoruz.. Ne dıyelım en azından ben sızın sahsı fıkırlerınızı bılgısızlık olarak değerlendirmiyorum yapmıycam da. Bu da herhangı bı fıkrımdı, düşünemedıgınız ıcın suanda server monoton, bu yuzden server sıradan bı sekılde bosalmaya gıdıyor ve dısarıdan asla yenı bırıleri gelmiyor.. ben bu sw acıldıgı gun buradaydım. Sızden de once..
    Ben asla böyle bir şeyi kastetmedim . @Asgard @Odin ve bütün yetkililer gayet iyi oyun ve forum hizmeti veriyor. Reklam için ne kadar para harcadıklarını da bilmeden yorum yapma bence . Şahsi fikrinini yanlış olduğunu öne sürdü gayet nazik bir dille ancak bunu kötüye yormanız çok saçma.Ondan önce burada olmanız da hiçbir şeyi değiştirmez sonra olmanız da.O bir yetkili , siz biz birer playeriz. Ayrıca düşünemediğiniz için şuan monoton demişsiniz , düşünemeselerdi 4.5 yıldır hizmet veremezdi diğer privite serverlerin çoğu gibi 3 4 ay açık tutup silklerden paraları vurup kapatırlardı serverleri.Oyundaki monotonluğun sebebi herkesin tek başına bir şeyler yapma çabasıdır

Mriboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mriboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    47
    Beğenme 
    440
    Beğenilme 
    301

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaz - Kış geçiş dönemlerinde gözlemlediğimiz durumlar . Eylül - Ekim tekrardan kalabalıklaşma ve hareket dönemleri için başlangıç oluyor . Kış oyuncusu dediğimiz kitle geliyor
    2 3 sene onceydi o yaz kış playerı kendinizi kandirmayin
    shake, Esaias, slimfit ve 1 kişi bunu beğendi.
    Legend
    ALTINORDU
    Şu Kaliteli İnsan Taklitleri yok mu,Beni Çok Güldürüyor

İnsanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun.

Zui
    Zui - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Zui isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    46
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    133

Asgard 'a katılıyorum. Her şeyi artık botlar yaptığından zevki kalmamış gibi gözüküyor hiçbir şeyin. Ben 8 10 senedir silkroad oynuyorum. Botları bırakın , en iyi para ticarette beyler. Hem zevk alırsınız , aktif olursunuz , botlarla işiniz olmaz hemde daha çok para kazanır ve daha çabuk char dizersiniz Tek bilmeniz gereken ''oyunun piyasası'' .

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Alıntı TheBright Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki nereye gittiğini yazmak zorunda değilsin ama umarım bota salmıyorsundur
    bırakıp kapatıyorum diyorum sokuk

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Wink

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben asla böyle bir şeyi kastetmedim . @Asgard @Odin ve bütün yetkililer gayet iyi oyun ve forum hizmeti veriyor. Reklam için ne kadar para harcadıklarını da bilmeden yorum yapma bence . Şahsi fikrinini yanlış olduğunu öne sürdü gayet nazik bir dille ancak bunu kötüye yormanız çok saçma.Ondan önce burada olmanız da hiçbir şeyi değiştirmez sonra olmanız da.O bir yetkili , siz biz birer playeriz. Ayrıca düşünemediğiniz için şuan monoton demişsiniz , düşünemeselerdi 4.5 yıldır hizmet veremezdi diğer privite serverlerin çoğu gibi 3 4 ay açık tutup silklerden paraları vurup kapatırlardı serverleri.Oyundaki monotonluğun sebebi herkesin tek başına bir şeyler yapma çabasıdır
    artık diğer swler gibi 3-4 ayda kapanırdı şeysini geçsek? bunda herkes enfikir... pekala güzel fakat yöneticileri övmekten başka güzel bi öneri ya da yaptırım göremedim yorumunuzda yine de teşekkürler.

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

artık diğer swler gibi 3-4 ayda kapanırdı şeysini geçsek? bunda herkes enfikir... pekala güzel fakat yöneticileri övmekten başka güzel bi öneri ya da yaptırım göremedim yorumunuzda yine de teşekkürler.
    Bu konuda GM bir sey yapamaz diye düşünüyorum sonuçta etkinlik icin bir sürü yer var ama bot carlari süslüyor

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jugareth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Jugareth isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    13

Ben bu server'a başka oyundan geldim (Hounds: The Last Hope)'dan ordada TS3 vb şeyler kullanılıyor ve oraya biraz ara verip bu oyuna başladım serverde 2 haftada gözlemlediğim kadarıyla biraz ortam eksikliği var millet ana avrat globaldan birbirine sövüyor tamam bunlar cezalandırılıyor ama serverin kalitesi düşüyor 1000 kişi varsa 950'si bot bunun için bot kullanılabilir limit'i veya kaldırmaları gerek oyuncular biraz kendileri emek versin 950 botla item kasıp paraları toplayıp satıp char dizip herkes satmaya calısıyor ekmeğine bakıyor bu oyun zevk için oynanan birşey böyle olmamalı yöneticilere laf eden birisini gördüm yorumlarda piyasadaki coğu online oyunu izledim ve asla @Asgard kadar iyi bi yönetici görmedim geldiğim oyunda 5 ay GMA (Game Master Asistant)'lik yaptim ve 1 sene GM (Game Master)'lık yaptım ve GM'liği bıraktığımda oyuncu olarak devam ettim ve benim geldiğim oyun JOYGAME,NETMARBLE şirketlerine yani türkiyenin en iyi oyun şirketlerinden bir kaç tanesine bağlı olsa bile @Asgard kadar iyi bi yöneticileri yok.

DIPNOT: Hounds: The Last Hope'daki sistem oyunda toplam 5 tane gözlemci olarak (GMA)bırakmak Sabah,Öğle,Akşam,Gece vardiyali olarak çalışıyorlar 1 tanede yedek (GMA) Bulunuyor hiçbir yetkileri yok CHAT Sil ve Mute'den başka haftalıkta yaptıkları görev için belirli bi kredi miktari ödeniyor Hounds'da 3000 Kredi ödeniyordu yani 90TL'lik oyun parası kimsenin küfür etmeye,hakaret etmeye zamanı bile olmuyordu ve bu GMA olan kişiler işlerini doğru yaparsa terfi alabiliyorlardı öyle bi sistem yapılabilir küfür ve aracılık açısından çok fazla katkısı olur size ve görev dağılımı yaparsanız Boş zamanlarda reklam gibi hem oyuncuda cekebilirsiniz bu işi gönüllü olarak yapıcak çok kişi vardır.
    Konu Jugareth tarafından (21.Ağustos.2016 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

Guild: -
    Nickname: -
    Hunter Alias: -

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Bot limitini değiştirmeleri servere zarar verir diye düşünüyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş