Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu
Beğeni Ağacı71Beğeniler

Konu:Mriboo Satilmiştir

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Akasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatı bu oyundan ibaret olduğu için her şeyi oraya çekmesi çok normal. yerinde olsam beni kimsenin istemediği bi yerde kendimi rezil etmek yerine yeni kurduğum ailemle zaman geçirirdim. çocuğun falan doğmadı mı senin gidip onunla oyalansana. gerçi senin büyüttüğün çocuktan ne hayır gelebilir orası da muamma ya.
    Orasını allah bilir haddin olmayan konularla ilgili yorum yapma seni ilgilendirmez benim durumum bu kendini millet sanma eziklık ruhuna işlemiş ben oyunu kişiler için degil zevk için oynarım
    Kalyenci bunu beğendi.

MasTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MasTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    769

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anama avradıma sovenlerle dost olacagıma yanlız tek takılırım kral olurum hiç olmasın namusumu ayaklar altına almam sizin gibi
    Bu lafı senin kullanmaya hakkın yok dostum.

Sanalda kral olsan nolur la artist. Kralım diyen adam sw'deki sayılı itemlerle power +12'li çarlara eziliyor. Git kral ne demek anlamına bak bi sen. Sana sanal aleminle başarılar. İnşallah 2-3 güne kaçmaz. Ondan sonra görürüm mâbâdını.
    Akasya bunu beğendi.
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.

bSro: ----------------------- aSro:
    MasTR_Wizz ------------ MoshimeDoto
    __HoPPaLa__ ----------- The_Guardian
    ALTINORDU

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    769

Alıntı Akasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatı bu oyundan ibaret olduğu için her şeyi oraya çekmesi çok normal. yerinde olsam beni kimsenin istemediği bi yerde kendimi rezil etmek yerine yeni kurduğum ailemle zaman geçirirdim. çocuğun falan doğmadı mı senin gidip onunla oyalansana. gerçi senin büyüttüğün çocuktan ne hayır gelebilir orası da muamma ya.
    Çocuk mu buna baba diyecek yoksa bu akılla bu mu o çocuğa baba der Allah bilir.
    Akasya bunu beğendi.

ALTINORDU

Akasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Akasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    729
    Beğenilme 
    294

Alıntı MasTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk mu buna baba diyecek yoksa bu akılla bu mu o çocuğa baba der Allah bilir.
    boşver biz yine bunun buralarda otlamasına sesimizi çıkarmayalım o el kadar bebeğin hayatı kararacağına ben bunu çekmeye bi ömür razıyım
    MasTR bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

İnekler birbirlerini yalıyor yalaşın bakalım su itleri

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Bu lafı senin kullanmaya hakkın yok dostum.

Sanalda kral olsan nolur la artist. Kralım diyen adam sw'deki sayılı itemlerle power +12'li çarlara eziliyor. Git kral ne demek anlamına bak bi sen. Sana sanal aleminle başarılar. İnşallah 2-3 güne kaçmaz. Ondan sonra görürüm mâbâdını.
    Herkez biliyor neyin ne oldugunu samgoal kimdeymiş git bi ögren oyuna girdigin yok boş boş konusuyorsun soyuk charlarla geziyorsun akasya dangalagı zaten sw kuruldugu gunden beri bot charıydı haayla aynı mal devam ediyor anca milletin arkasından konusup offer atıyor daha deminde demiştim 2 inek birbirlerini bulmuş diye hadi size iyi yalaşmalar

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    769

Herkez biliyor neyin ne oldugunu samgoal kimdeymiş git bi ögren oyuna girdigin yok boş boş konusuyorsun soyuk charlarla geziyorsun akasya dangalagı zaten sw kuruldugu gunden beri bot charıydı haayla aynı mal devam ediyor anca milletin arkasından konusup offer atıyor daha deminde demiştim 2 inek birbirlerini bulmuş diye hadi size iyi yalaşmalar
    http://www.jollygame.net/forum/17-bs...ava-yapma.html

Samgoal sende olsa nolur la azıcık playerlik olmadıktan sonra ? O çarın da ismini lekeliceksin adam kralım diyodu adamı kesebilen kişiler sadece +12 immo setle +14 fight daggerle anca kesebiliyodu. Sen kim köpeksin de samgoali aldın diye artistlik yapıyosun ?

Sen kudur anca kuduuuurrrrr köpeklerin başka işi ne ? Yorum raporla Asgard'a mesaj at alıntı yap dur sen.

HafizIyotanka ve Cengo bunu beğendi.

ALTINORDU

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

http://www.jollygame.net/forum/17-bs...ava-yapma.html

Samgoal sende olsa nolur la azıcık playerlik olmadıktan sonra ? O çarın da ismini lekeliceksin adam kralım diyodu adamı kesebilen kişiler sadece +12 immo setle +14 fight daggerle anca kesebiliyodu. Sen kim köpeksin de samgoali aldın diye artistlik yapıyosun ?

Sen kudur anca kuduuuurrrrr köpeklerin başka işi ne ? Yorum raporla Asgard'a mesaj at alıntı yap dur sen.

kudurulcak birşey yok ordaki pvp in kaç kaç bittiginide herkez biliyor sonra charına vs dedıgımde gelmeyınıde madem yenmiş gelsin öyle videoya kesip kesip sadece kestigi yerleri koyup ego tatmin eder oda senin gibi zaten hem sen milletin charını neden övüyorsun gel char yap yada dur paran varsa bi char al sonra konuş sen kim itsinki sen konuşuyorsun kodumun hewali sen önce char yap sonra konuş char yap çık karşıma öyle soyuk 1 lwl charlarla gezme sw geldıgın gunden beri eziksin bir kere bi char yaptıgını yada oynadıgını goren varmı acaba hayatın boyunca bot charı olarak kaldın haylada öyle kalmaya devam edıceksın cunku senın gıbıler anca havlarlar ellerinden birşey gelmez

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    769

kudurulcak birşey yok ordaki pvp in kaç kaç bittiginide herkez biliyor sonra charına vs dedıgımde gelmeyınıde madem yenmiş gelsin öyle videoya kesip kesip sadece kestigi yerleri koyup ego tatmin eder oda senin gibi zaten hem sen milletin charını neden övüyorsun gel char yap yada dur paran varsa bi char al sonra konuş sen kim itsinki sen konuşuyorsun kodumun hewali sen önce char yap sonra konuş char yap çık karşıma öyle soyuk 1 lwl charlarla gezme sw geldıgın gunden beri eziksin bir kere bi char yaptıgını yada oynadıgını goren varmı acaba hayatın boyunca bot charı olarak kaldın haylada öyle kalmaya devam edıceksın cunku senın gıbıler anca havlarlar ellerinden birşey gelmez
    Bizi eskiler bilir abisi hoppala bendeyken 3 honor buffunu da +14 fight daggeri 3 immoya bastığımı da on numara çar yaptığımı da sonra da daggeri patlatıp çarı fight staffla sattığımı da. Bilmeden konuşma beni bilen bilir icraatlerimi de bilir. Hadi abisi kudurmaya devaammmmmmmm. Kuduurrrr kudur kudur.
    Mriboo bunu beğendi.

ALTINORDU

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Bizi eskiler bilir abisi hoppala bendeyken 3 honor buffunu da +14 fight daggeri 3 immoya bastığımı da on numara çar yaptığımı da sonra da daggeri patlatıp çarı fight staffla sattığımı da. Bilmeden konuşma beni bilen bilir icraatlerimi de bilir. Hadi abisi kudurmaya devaammmmmmmm. Kuduurrrr kudur kudur.
    ulan ne hoppalaymıs herkez bundan yuruyor demekkı herkez oyunu bu charda ogrendı ne hikmetse o charı sadece 1 2 ay sende gorebıldık herhalde evın kırasını falan odıyemedın zor durumda kaldın yoksa satarmıydın dımı sen kraldın dımı hoppala hoppala başka bi cacık yok ulan sıpa senın o ezık charından 100 tane geçti elimden hangı hoppaladan bahsedıyorsun bana dıyor kendısı oynamanın ne demek oldugunu bılmıyor sen oynamayı cokmu bılıyordun angut sen hersey ıtem degıl dıyor kullandıgı her charın ıtemlerını ezberlemış mılletten ego kasıyor fiyatını söyle senide satın alayım bak aldıklarım sadece çemkiriyor sesleri bile çıkmıyor hepsını susturdum fıyatını soyle bana fıyatın ne kadar norm ender :*

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş