Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu
Beğeni Ağacı71Beğeniler

Konu:Mriboo Satilmiştir

Mriboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mriboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    47
    Beğenme 
    440
    Beğenilme 
    301

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan ne hoppalaymıs herkez bundan yuruyor demekkı herkez oyunu bu charda ogrendı ne hikmetse o charı sadece 1 2 ay sende gorebıldık herhalde evın kırasını falan odıyemedın zor durumda kaldın yoksa satarmıydın dımı sen kraldın dımı hoppala hoppala başka bi cacık yok ulan sıpa senın o ezık charından 100 tane geçti elimden hangı hoppaladan bahsedıyorsun bana dıyor kendısı oynamanın ne demek oldugunu bılmıyor sen oynamayı cokmu bılıyordun angut sen hersey ıtem degıl dıyor kullandıgı her charın ıtemlerını ezberlemış mılletten ego kasıyor fiyatını söyle senide satın alayım bak aldıklarım sadece çemkiriyor sesleri bile çıkmıyor hepsını susturdum fıyatını soyle bana fıyatın ne kadar norm ender :*
    sen o hoppala zamanı vitamindin aslan parcası ortalik salya sumuk dolmuş artik kapatmalısın o gaganı
    MasTR bunu beğendi.
    Legend
    ALTINORDU
    Şu Kaliteli İnsan Taklitleri yok mu,Beni Çok Güldürüyor

İnsanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Mriboo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen o hoppala zamanı vitamindin aslan parcası ortalik salya sumuk dolmuş artik kapatmalısın o gaganı
    ulan don yırtıgı sen yokken ben vardım amele sumugu bana tutmus ezık charından bahsedıyor stopmebaby varken sen vitamın bile degildin hayal kuruyorlardı seni ama senin gibi kendini begenmiş zubbeler kendilerini bir halt sanıyor zugurtler sizi hayatlarında 1 char yapıp ömürlerinin sonuna kadar o charla kendini avutan angutlar toplulugundan sadece 1 canlısın

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    47
    Beğenme 
    440
    Beğenilme 
    301

ulan don yırtıgı sen yokken ben vardım amele sumugu bana tutmus ezık charından bahsedıyor stopmebaby varken sen vitamın bile degildin hayal kuruyorlardı seni ama senin gibi kendini begenmiş zubbeler kendilerini bir halt sanıyor zugurtler sizi hayatlarında 1 char yapıp ömürlerinin sonuna kadar o charla kendini avutan angutlar toplulugundan sadece 1 canlısın
    Aramizdaki fark bu kardeş sen sanal alemde kendini gosterirsin biz ise gerçek hayatta
    MasTR bunu beğendi.
    Legend
    ALTINORDU

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Aramizdaki fark bu kardeş sen sanal alemde kendini gosterirsin biz ise gerçek hayatta
    Hay senin gerçek hayatına at yalanı öpeyim inananı real hayatını bilemem ama aşırı derece eziklik ruhu taşıyorsun ve kendini ifade edemeyen bir canlısın anca buralarda ezık bot charınla hava yapıyorsun

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    47
    Beğenme 
    440
    Beğenilme 
    301

Hay senin gerçek hayatına at yalanı öpeyim inananı real hayatını bilemem ama aşırı derece eziklik ruhu taşıyorsun ve kendini ifade edemeyen bir canlısın anca buralarda ezık bot charınla hava yapıyorsun
    hala oyundan bahsediyorsun inaniyorumki artik sen bi şizofren hastasi olmuşsun. Sana hayatında bol şans SICILMIŞ KİŞİ
    MasTR bunu beğendi.
    Legend
    ALTINORDU

MasTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MasTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    769

ulan ne hoppalaymıs herkez bundan yuruyor demekkı herkez oyunu bu charda ogrendı ne hikmetse o charı sadece 1 2 ay sende gorebıldık herhalde evın kırasını falan odıyemedın zor durumda kaldın yoksa satarmıydın dımı sen kraldın dımı hoppala hoppala başka bi cacık yok ulan sıpa senın o ezık charından 100 tane geçti elimden hangı hoppaladan bahsedıyorsun bana dıyor kendısı oynamanın ne demek oldugunu bılmıyor sen oynamayı cokmu bılıyordun angut sen hersey ıtem degıl dıyor kullandıgı her charın ıtemlerını ezberlemış mılletten ego kasıyor fiyatını söyle senide satın alayım bak aldıklarım sadece çemkiriyor sesleri bile çıkmıyor hepsını susturdum fıyatını soyle bana fıyatın ne kadar norm ender :*
    Bizim emeğimizle kişiliğimizle yaptığımız saygınlığı o 3-5 binlik sermayenle satın alamazsın fakir bok. Git g.tüne don al düğündeki takılan altınlarla karının rızkıyla artistlik yapma.

AĞĞĞĞLAAAAAAAAAAAA

Yakında bsroya da yaptırtcam sırf senin için.
    Mriboo ve emreseymen bunu beğendi.
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.

bSro: ----------------------- aSro:
    MasTR_Wizz ------------ MoshimeDoto
    __HoPPaLa__ ----------- The_Guardian
    ALTINORDU

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

hala oyundan bahsediyorsun inaniyorumki artik sen bi şizofren hastasi olmuşsun. Sana hayatında bol şans SICILMIŞ KİŞİ
    Aman ne hoş ne hoş laf söyledi bal kabagı ulan kişiliksiz kendini ifade edemedigin ortamlarda laf sokmaya calısma ben oyundan bahsediyorum cunku konu oyun içindeki bir muhanbet yana açılmış tutup mevzuyu real taşımanıza gerek yok bu kadar kaypak olmayın benim yada sizin real hayatınızı ancak ve ancak önce allah sonra yakınlarınız bilir haddiniz olmayan durumlara burnunuzu sokmayın konu oyun içi açılmış olup oyun içi yorumlaşarak devam edilirse anlam kazanır böyle keko keko yok sen şusun busun demeye gerek yok sen beni tanımazsın ben seni neyin tribindesiniz siz hewaller

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı MasTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim emeğimizle kişiliğimizle yaptığımız saygınlığı o 3-5 binlik sermayenle satın alamazsın fakir bok. Git g.tüne don al düğündeki takılan altınlarla karının rızkıyla artistlik yapma.

AĞĞĞĞLAAAAAAAAAAAA

Yakında bsroya da yaptırtcam sırf senin için.
    Seninmi emegin seninmi kişiligin lan olum bırakın bu kepaze hallerinizi şu swde altınorrr lar hakkı ile ne yapmış milletin ap kastıgı unıq gitmekten baska hep el alemin g**nde b*k sinegi gibi dolaştınız sizmi karakterli sizmi emekcisiniz bakalım o hakları nasıl verıceksınız hersey oyun degıl sırf para kazanmak için milletin hakkına çöktünüz namertler sizi bi sor bakalım altınorrr lar kim şerefli namuslu hakkı ile karakter yaptıgını söyler bi sor bakalım bana şizofren diyorsunuz hayla kişilikten karakterden bahsediyorsunuz ben en azından namusuma dil uzatanlarla anaöa avradıma ölmüş anneme küfür edenlerle dost olmadım o erol babana sor bakalım ölmüş annesine sövenlerle neden unıon olmuş nniqht aldıgım gun hepiniz gelip yalanmadınızmı bana namertler açtırma şimdi agzımı azcık adam olun dansözlügün lüzümü yok altınorrr lar

MasTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MasTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    769

Seninmi emegin seninmi kişiligin lan olum bırakın bu kepaze hallerinizi şu swde altınorrr lar hakkı ile ne yapmış milletin ap kastıgı unıq gitmekten baska hep el alemin g**nde b*k sinegi gibi dolaştınız sizmi karakterli sizmi emekcisiniz bakalım o hakları nasıl verıceksınız hersey oyun degıl sırf para kazanmak için milletin hakkına çöktünüz namertler sizi bi sor bakalım altınorrr lar kim şerefli namuslu hakkı ile karakter yaptıgını söyler bi sor bakalım bana şizofren diyorsunuz hayla kişilikten karakterden bahsediyorsunuz ben en azından namusuma dil uzatanlarla anaöa avradıma ölmüş anneme küfür edenlerle dost olmadım o erol babana sor bakalım ölmüş annesine sövenlerle neden unıon olmuş nniqht aldıgım gun hepiniz gelip yalanmadınızmı bana namertler açtırma şimdi agzımı azcık adam olun dansözlügün lüzümü yok altınorrr lar
    AĞLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.

bSro: ----------------------- aSro:
    MasTR_Wizz ------------ MoshimeDoto
    __HoPPaLa__ ----------- The_Guardian
    ALTINORDU

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı MasTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AĞLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Sende haklısın doğruları duymak zorunuza gidiyor

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş