Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:sonunda oyunu bırakacam

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Alıntı Ashwyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş olalım veya olmayalım veya aynı guildde de olsak dipnotundaki sözden sonra benim için bitiksin kardo
    En azından yalan söylemiyorum burada veririm diyen herkes yan çarıyla gelip alacak tipler ben görsem asıl çarımla alırım ama ne adamla dalga geçerim ne de polemiğe girerim kardeşim Bir "0" eksik koymuşsun çektim eğer o kadar değerli olsaydı dikkat ederdin.

Bir keresinde 20b lik bir itemi 2b ye koydum çektiler ve bişey olmaz dedim eğer o zaman böyle demeseydim 200b lik 11 staffı 20b ye koymazdım şimdi bu arkadaş 45B den poweri verdi bir hata sonucu ama artık 5b lik bir item koyarken bile dikkat edecek.11 STAFF ı çeken arkadaşa buradan teşekkür ediyorum.

İyi forumlar...

furkan4290 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    furkan4290 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    6

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından yalan söylemiyorum burada veririm diyen herkes yan çarıyla gelip alacak tipler ben görsem asıl çarımla alırım ama ne adamla dalga geçerim ne de polemiğe girerim kardeşim Bir "0" eksik koymuşsun çektim eğer o kadar değerli olsaydı dikkat ederdin.

Bir keresinde 20b lik bir itemi 2b ye koydum çektiler ve bişey olmaz dedim eğer o zaman böyle demeseydim 200b lik 11 staffı 20b ye koymazdım şimdi bu arkadaş 45B den poweri verdi bir hata sonucu ama artık 5b lik bir item koyarken bile dikkat edecek.11 STAFF ı çeken arkadaşa buradan teşekkür ediyorum.

İyi forumlar...
    kardeşim ben tabide dikkat edecem her şeyde bi hayır var derler fakat o adamın orda global atıp dalga geçmesi ve küfretmesi beni üzdü.

iyiler kaybetmez, kaybedilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş