Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 6789 Sonuncu
Beğeni Ağacı30Beğeniler

Konu:Bazı fightlı fakirler :)

OWL
    OWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OWL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    1131
    Beğenilme 
    519

Alıntı ___JiYaN___ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben senin kadar aç köpek görmedim mami ipnesi sen guildinin payına düşen coinleri vermeyip satan adamsın. İsim konusuna gelince ben taşıayamıyorsam sana giren çıkan ne ? Bu arada sen asla insan olamazsın. İnsan olan yediği tasa pislemez kardeş. Senki daha unionken charı sattın gittin sonra ara geldi tsye ortalığı karıştırdın. Sonra dedin umuta atın rlm yi uniondan ne skim yerlerse yesinler. Hayırdır kardeş senin neyin davasındasın kimin itliğini yapıyorsun . Emek hırsızlığına gelince cavede biz ap koruyup hunter keserken senin gibi mal gelip ap kasmadan ksye giriyor bu emek hırsızlığı değil demi gerizekalı malukat.
    Kardeş bunların alayı boş sadece ses var yani takma bunları bok atsan suratlarına yapışmaz
    Security bunu beğendi.
    Seçici olacaksın bu hayatta. Alkolün sahtesi, insanın kahpesi çarpar.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Alıntı OnLYWaTCH__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne takıcam ya aldığı 2 titan 20 30 b olmasa nolur maksat herkes görsün nasıl bi insan olduklarını Ruhları fakir adamların 11 b diye dayanamıyolar
    oyunda pk olmak yasak mı yada ayıp mı pk çeken adamlara neden namusunuza el atmış gibi davranıyorsunuz. Amaç bu güçlü olan çeker pk yı alır lmp yi sanamı bırakıcaktı valla anlam veremiyorum size.

Risk alıyor 1 lmp için fight iteminide kaybedebilir ondan sağlamı gelir onu keser ve düşük yüzdede bir ihtimalde olsa silahı yere düşer alırsın bu saaten sonra oyunu öğretmiyim size.

Herkes görsün diye koymuşsunda bunda ne var bak bak adam pk çekti ne karaktersiz bi adam demi. gülünç

NAMIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NAMIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Bir süredir bu oyunu oynuyorum, ilk oyuna başladığımda tanıştığım bu tarz karaktersizliklerle hala da tanımaya devam ediyorum. Oyuna ilk başladığım gün arkadaşım demonda kasarken pk oldular, bot kurdum onlara da ya pk oldular ya sox attılar, stall kurdum pk oldular veya üzerine bizon koydular, uniqueciler desen her yerde pk oluyor zaten. Ben oyuna ilk başladığımda bunları hep gm'e şikayet ediyordum. Hep ceza gerektirmez deyince ben de dedim ceza yoksa kendi göbeğimizi kendimiz kesicez demektir. Bu tarz insanların hepsine kısas şeklinde yaşattıklarının aynısını yaşattım, bazı günler sabahtan akşama kadar bu insanları adam etmekle uğraştım. Ama işe yaradı artık bana karşı adam oldular, artık beni görünce bulaşmamak için yolunu değiştiriyorlar diyebilirim. Size de tavsiyem şikayet etmektense madem ceza gerekmiyor kendi işinizi kendiniz halledin.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Ben senin kadar aç köpek görmedim mami ipnesi sen guildinin payına düşen coinleri vermeyip satan adamsın. İsim konusuna gelince ben taşıayamıyorsam sana giren çıkan ne ? Bu arada sen asla insan olamazsın. İnsan olan yediği tasa pislemez kardeş. Senki daha unionken charı sattın gittin sonra ara geldi tsye ortalığı karıştırdın. Sonra dedin umuta atın rlm yi uniondan ne skim yerlerse yesinler. Hayırdır kardeş senin neyin davasındasın kimin itliğini yapıyorsun . Emek hırsızlığına gelince cavede biz ap koruyup hunter keserken senin gibi mal gelip ap kasmadan ksye giriyor bu emek hırsızlığı değil demi gerizekalı malukat.
    Biz payımıza düşen coinleri her zaman içerde tuttuk setleri havadan yapmadık sen bunu bilemezsin aslanım. Biz yediğimiz kaba asla pislemedik öyle bir şey olsaydı kullandığın charın sahibi olsun Şeho olsun çıkar konuşurdu sen kim köpeksin dış kapının dış mandalı? Charımı satıp satmamam ne alakası sığır. Ts gelip efendi efendi konuştum Hakan abilerden tut umuta hepsi ordaydı bi karışıklıkta çıkmadı. Adam olsan yüzüme konuşurdun sende bu asla olmadı. Son cümlene ise sadece gülerim ben oyuna başladıktan sonra gd ile iki üç kere ap kapışması oldu onda da bir tek pakito umut vardı istersen bunu kendisine de sorabiliriz. Ben oyuna dönmeden önce guildimden bir iki kere max uniquelere gelmişlerdir ki geldiğimde de bu sorunu çözüp ap charlarını saldım siz çektiniz bir tek @MuRo atıyordu bunu da muroya sorabiliriz. Ks konusunda da ap ını kasmadığım uniğe zaten gelmiyordum ki siz hem ap kasmayıp hem haro ks gelirken. Siz derken sen Furkan ve bbg köpekleri. Çünkü mevcut olduğun guild dalton olsun redline olsun asla böyle bir şey yapmadı karakterlerini bozmadılar o gün dedim bugün de diyorum sen guildinin yüz karasısın. İstediğin yerde istediğin kişilerle konuşup yüzleşebiliriz. Tabi sende o yüz varsa.
    ReaLaMity
    1X1Y

OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OnLYWaTCH__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    50
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    69

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunda pk olmak yasak mı yada ayıp mı pk çeken adamlara neden namusunuza el atmış gibi davranıyorsunuz. Amaç bu güçlü olan çeker pk yı alır lmp yi sanamı bırakıcaktı valla anlam veremiyorum size.

Risk alıyor 1 lmp için fight iteminide kaybedebilir ondan sağlamı gelir onu keser ve düşük yüzdede bir ihtimalde olsa silahı yere düşer alırsın bu saaten sonra oyunu öğretmiyim size.

Herkes görsün diye koymuşsunda bunda ne var bak bak adam pk çekti ne karaktersiz bi adam demi. gülünç
    Çok zekisin dostum harcanıyosun burda bu konudan anlayabildiğin tek nokta bu ise ben sustum kg

NAMIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NAMIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sen hiç etik diye bir şey duydun mu? Oyunlarda bu etiğe fairplay denir. Örneğin futbolda da oyunun amacı gol atmak ama rakip takımın oyuncusu yerde yatarken gol atarsan karaktersiz derler adama.
    Bakın mesela bi önceki mesajda dediğim gibi bu tarz insanlar aynısını ona yapmadan anlamaz neden kötü olduğunu. Bu kafada insanlara bir gün unique keserken pk oluyosunuz ancak yaşayarak öğreniyolar neden kötü bir şey olduğunu ve bir daha kimseye böyle bir şey yapmıyorlar
    Konu NAMIK tarafından (09.Eylül.2016 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.
    OnLYWaTCH__ bunu beğendi.

Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Security isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    255
    Beğenme 
    683
    Beğenilme 
    487

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz payımıza düşen coinleri her zaman içerde tuttuk setleri havadan yapmadık sen bunu bilemezsin aslanım. Biz yediğimiz kaba asla pislemedik öyle bir şey olsaydı kullandığın charın sahibi olsun Şeho olsun çıkar konuşurdu sen kim köpeksin dış kapının dış mandalı? Charımı satıp satmamam ne alakası sığır. Ts gelip efendi efendi konuştum Hakan abilerden tut umuta hepsi ordaydı bi karışıklıkta çıkmadı. Adam olsan yüzüme konuşurdun sende bu asla olmadı. Son cümlene ise sadece gülerim ben oyuna başladıktan sonra gd ile iki üç kere ap kapışması oldu onda da bir tek pakito umut vardı istersen bunu kendisine de sorabiliriz. Ben oyuna dönmeden önce guildimden bir iki kere max uniquelere gelmişlerdir ki geldiğimde de bu sorunu çözüp ap charlarını saldım siz çektiniz bir tek @MuRo atıyordu bunu da muroya sorabiliriz. Ks konusunda da ap ını kasmadığım uniğe zaten gelmiyordum ki siz hem ap kasmayıp hem haro ks gelirken. Siz derken sen Furkan ve bbg köpekleri. Çünkü mevcut olduğun guild dalton olsun redline olsun asla böyle bir şey yapmadı karakterlerini bozmadılar o gün dedim bugün de diyorum sen guildinin yüz karasısın. İstediğin yerde istediğin kişilerle konuşup yüzleşebiliriz. Tabi sende o yüz varsa.
    Ulan gerizakalı köpek sen anca böyle havlarsın ve ağlarsın ben sana o kadar koymuşumki her duyduğun acıda ben aklına geliyorum nedense? Guildin yüzkaralığına gelince çok şükür popülerim guildimde olsun unionda olsun elle gösterilen bir adamım. Ama sen itsin ve it kalacaksın. Ap kasma konusuna gelince muro atıyor adam sonuçta unionda o atar ben keserim sende başını yersin. Bu sadece bir başlangiç mamicik sen daha neleri göreceksin neleri.

uğurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    uğurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    41
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    44

yaw he he

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Ulan gerizakalı köpek sen anca böyle havlarsın ve ağlarsın ben sana o kadar koymuşumki her duyduğun acıda ben aklına geliyorum nedense? Guildin yüzkaralığına gelince çok şükür popülerim guildimde olsun unionda olsun elle gösterilen bir adamım. Ama sen itsin ve it kalacaksın. Ap kasma konusuna gelince muro atıyor adam sonuçta unionda o atar ben keserim sende başını yersin. Bu sadece bir başlangiç mamicik sen daha neleri göreceksin neleri.
    Farkınsaysan bunu yapan sensin ben uniondan çıktıktan sonra kimseye bi tersim olmadı(sen gibiler hariç) hala daha bir çok konuşa sükunetim mevcut. Ki uniondakilere bile sorduğumda bu Mehmet ne alaka da tavır alıyor diye bizde bilmiyoruz kanka dedi hepsi. Neyin popülerliği bu popi Mehmet? ben olduğum sürece sesin çıkmazdı neyin tribi bu? Sende suç yok suç bende redlinenin oyunu bırakma sürecinde realfriends açılmadan iyi hatırlarsın o zamanları yine en çok ben destekçi olmuşumdur sana ama bugün görüyorum ki yanlış yapmışım. Yine sıkıntı yok ben pişman değilim her zaman yaptığım her ne olursa olsun doğru buldum bugünde konumumu doğru buluyorum. Gözümde bir 'hiç' sin elinden geleni ardına koyma ben seni rakip olarak görmüyorum kendime.)
    ReaLaMity
    1X1Y

OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OnLYWaTCH__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    50
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    69

Arkadaşlar benim açtığım konudan çok saptınız tartışma alanına çevirdiniz. Umarım demek istediğim ve bazı kişilerin sözde zenginlikleri havalarının asıl yüzü görülmüştür . @Asgard konu kilit lütfen.

Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 6789 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş