Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 789
Beğeni Ağacı30Beğeniler

Konu:Bazı fightlı fakirler :)

Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Security isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    255
    Beğenme 
    683
    Beğenilme 
    487

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkınsaysan bunu yapan sensin ben uniondan çıktıktan sonra kimseye bi tersim olmadı(sen gibiler hariç) hala daha bir çok konuşa sükunetim mevcut. Ki uniondakilere bile sorduğumda bu Mehmet ne alaka da tavır alıyor diye bizde bilmiyoruz kanka dedi hepsi. Neyin popülerliği bu popi Mehmet? ben olduğum sürece sesin çıkmazdı neyin tribi bu? Sende suç yok suç bende redlinenin oyunu bırakma sürecinde realfriends açılmadan iyi hatırlarsın o zamanları yine en çok ben destekçi olmuşumdur sana ama bugün görüyorum ki yanlış yapmışım. Yine sıkıntı yok ben pişman değilim her zaman yaptığım her ne olursa olsun doğru buldum bugünde konumumu doğru buluyorum. Gözümde bir 'hiç' sin elinden geleni ardına koyma ben seni rakip olarak görmüyorum kendime.)
    Kabahatini bilmiyorsun he. Ulan aynı hırsızın evi soyupta mahkemede ben suçsuzum hakim bey demesi gibi oldu. Pwp eventi hatırlar ben inşaat işcisiyim dedim bu charda ben varım ben memoyum dedim sen ve senin yanındaki ismi lazım değil arkadaş dalga geçtiniz yok şöyle yok böyle diye. inşaatcı olmak suçsa evleri yapanları atsınlar hapisede sizde cadırda yaşayın neyse insan olana bu bile çok insan olmayana dünyalarıda anlatsan boş boşşşşşşşşşş

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Alıntı ___JiYaN___ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabahatini bilmiyorsun he. Ulan aynı hırsızın evi soyupta mahkemede ben suçsuzum hakim bey demesi gibi oldu. Pwp eventi hatırlar ben inşaat işcisiyim dedim bu charda ben varım ben memoyum dedim sen ve senin yanındaki ismi lazım değil arkadaş dalga geçtiniz yok şöyle yok böyle diye. inşaatcı olmak suçsa evleri yapanları atsınlar hapisede sizde cadırda yaşayın neyse insan olana bu bile çok insan olmayana dünyalarıda anlatsan boş boşşşşşşşşşş
    Dilini bana uzatmadan önce düşünecektin konuştuysam vardır bi kabahatin. Orda ki konuşmaları tam hatırlamıyorum ancak tavırlarından ötürüdür aldığın karşılıklar. Neyse lafının arkasında dur yukarıda yazdıklarını gerçekleştir Popi memed
    ReaLaMity
    1X1Y

Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Security isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    255
    Beğenme 
    683
    Beğenilme 
    487

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilini bana uzatmadan önce düşünecektin konuştuysam vardır bi kabahatin. Orda ki konuşmaları tam hatırlamıyorum ancak tavırlarından ötürüdür aldığın karşılıklar. Neyse lafının arkasında dur yukarıda yazdıklarını gerçekleştir Popi memed
    Rakip olabilmen için '' İNSAN'' olman lazım ama sende nebze kadar insanlık yok nokta. Sana daha fazla ayıracak vaktim yok çünkü değmezsin.
    adidas bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Alıntı ___JiYaN___ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakip olabilmen için '' İNSAN'' olman lazım ama sende nebze kadar insanlık yok nokta. Sana daha fazla ayıracak vaktim yok çünkü değmezsin.
    Anlıyorum seni Popi memed
    ReaLaMity
    1X1Y

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş