Beğeni Ağacı85Beğeniler

Konu:en iyi vizard

veterineremre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    veterineremre isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    224

Alıntı Methamphetamine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Bubbax Ya kardeşim kusura bakma da sen neden olur olmaz her postun altında olmak zorundasın? Veterinerlik fakültesinin kapısının önünden geçecek kadar puan almayı başar da öyle dalga geç milletin mesleği ile...
    Boşver onu kardeş, çok uğraştık tatlı dille insanlığa kazandırmaya ama yok olmaz ondan. Şimdi erkeklenecek, susunca haaaaa sustunuz pıstınız dicek vs. tüm cahilliğini ortaya çıkartacak ama kabullenmicek asla , 1.kuraldır o cahiller asla cahil oldğunu kabul etmez Şimdi cevap atıcak destan yazacak, gevezelik parayla değil tabiki de hakkıdır yazar. Ama varsın o sanal dünyasında hüküm sürsün, eğlensin hakkıdır. Gerçek hayatta baskılanmış dürtülerinin yansıması işte.
    _Hound_ ve yokedicy bunu beğendi.
    PiemesGi // ___ZoRbA__ // __1Jhinnet

THC
    THC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    THC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    285

Sen "Kral"sın dostum(!). Okuduğun bölüm, sosyal statün zerre kadar umrumda değil. Tek tavsiyem eline bir tdk kitapçığı alman. ( şimdi " tdk" neyin kısaltması diye düşünme zira "Türk Dil Kurumu"nun kısaltması olur)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    TetraHydroCannabinol

yokedicy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yokedicy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    494
    Beğenilme 
    153

verilen her cevap ekmeğine yağ sürer gereksiz şahısların. cevap verip, bir kere daha mesaj atma hakkını görür kendinde. zaten bu forumda bulunma nedenleri çok mesaj atarak statü kazanıp, önemli bir şahıs gibi hissetmeleridir kendilerini. burada sabahtan akşama kadar spam yaparak zaman harcayacağına, 3-5 satır bişeyler okuyup beyinlerini geliştirebileceklerini anlayabilselerdi keşke. ama malesef umutsuz vaka. sözüm anlayana... kimselere cevap verip, münakaşaya girmek gibi bi niyetim yoktur...

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı veterineremre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşver onu kardeş, çok uğraştık tatlı dille insanlığa kazandırmaya ama yok olmaz ondan. Şimdi erkeklenecek, susunca haaaaa sustunuz pıstınız dicek vs. tüm cahilliğini ortaya çıkartacak ama kabullenmicek asla , 1.kuraldır o cahiller asla cahil oldğunu kabul etmez Şimdi cevap atıcak destan yazacak, gevezelik parayla değil tabiki de hakkıdır yazar. Ama varsın o sanal dünyasında hüküm sürsün, eğlensin hakkıdır. Gerçek hayatta baskılanmış dürtülerinin yansıması işte.
    İlk alıntıdan başlıyalım hemen tatlı dil dediginiz karşınızdaki insanı alaycı tavırlarla ailenisine hakaret ederek yapıyorsanız nasıl bi zihniyet içinde oldugunuzun farkında olmamalısınız yada siz bunu iyi niyet tatlı dil sanıyorsunuz he 2. Olana gelicek olursak ben kimseye yaparım ederım asarım keserım demedim evet pıstınız onun için pıs sende dedim bunu dillendirip söylemen demekki bayagı açıtmış seni destan yazanlar zaten belli kendinizi aklamak için 2 sayfa post atan sizler karsınızdakı ınsanlar cevap verıncemi destan oluyor komıkmıs sanal alemde demişsin sen galiba klavye basında oldugunu unuttun gerçektin tam asalaksınız diyecegim laf kalmadı size çunku eşşege adam ol desem 100 kere birini dinlerdi herhalde ama siz hayla o aynı aklama kampanyasındasınız nafile nafile real jojuk seni

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Methamphetamine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen "Kral"sın dostum(!). Okuduğun bölüm, sosyal statün zerre kadar umrumda değil. Tek tavsiyem eline bir tdk kitapçığı alman. ( şimdi " tdk" neyin kısaltması diye düşünme zira "Türk Dil Kurumu"nun kısaltması olur)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2. Alıntıyada cevap yazalım hemen kendin yazıp kendin gülmüş gibi olmuşsun yazık ne kadarda tatlıydın oysayki seninle post'laşabilirdik malesef seninde ömrün 2 postmuş bende bişey söyliycen sandım

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı yokedicy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verilen her cevap ekmeğine yağ sürer gereksiz şahısların. cevap verip, bir kere daha mesaj atma hakkını görür kendinde. zaten bu forumda bulunma nedenleri çok mesaj atarak statü kazanıp, önemli bir şahıs gibi hissetmeleridir kendilerini. burada sabahtan akşama kadar spam yaparak zaman harcayacağına, 3-5 satır bişeyler okuyup beyinlerini geliştirebileceklerini anlayabilselerdi keşke. ama malesef umutsuz vaka. sözüm anlayana... kimselere cevap verip, münakaşaya girmek gibi bi niyetim yoktur...
    Son olarak 3. Yoruma geliyorum aslında sana alıntı yapmıycaktım ama görüyorumki gene her zaman oldugu gibi benim yorum yaptıgım konular altında aklınca bana laf carpıtmaya calısıyorsun biraz erkek olup lafı soyleyecegın insanlara alıntı yaparak hitap edersen daha mantıklı olur böyle yaparak aynı ben ortaya ettim ama kokmuyor gibi duruyor yorum yapabilyorsan munakaşayada girmeyi kabul ediyorsun demektir ya sus yada kaybol parazit yapmanın anlamı yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş