Sayfa 5 Toplam 15 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı85Beğeniler

Konu:en iyi vizard

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı zukay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bir sazan avı konusuna gelmiş bulunmaktasınız yine yeni yeniden sırası degişmeyen baş sazan koca kafalı bubbax harun ve 2. Olmaya aday yarım dünya fevziyiii sahneye davet ediyorum
    Adımı iyi ezberletmişler sana dersine iyi çalışmıssın adın neydı senin namuslu erkek

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı veterineremre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topluluğa göre bireyi yargılamak senin gibi üstün zekalılara yakışırdı zaten İnsanı insan olduğu için sevmeye çalış.
    Siz insansınız benim kapımda besledigim hayvan olamaz o zaman

bz-
    bz- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bz- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    32

En iyi wizz ölü wizz'dir.
    1X1Y bunu beğendi.

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    1288
    Beğenilme 
    542

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz insansınız benim kapımda besledigim hayvan olamaz o zaman
    Bilemiyorum da sana eğitim veren anne baba öğretmene yazık ellerin çok iyi çalışıyor ağzın da öyle çalışsa keşke
    veterineremre bunu beğendi.
    ALTINORDU-BARBARİANS
    JC

samgoal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    samgoal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    57
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    564

Alıntı MendoZa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @samgoal Senmi istersin yoksa ben alayımmı Randevunu
    Randevu ayarla sen bana kardo
    MendoZa ve Fevzi09 bunu beğendi.
    EL Yumruğunu yemiyen Kendini Balyoz SANARMIŞ
    Vah___sT
    ADALET BAKANI

Waqqabery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Waqqabery isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    84
    Beğenme 
    426
    Beğenilme 
    224

Adımı iyi ezberletmişler sana dersine iyi çalışmıssın adın neydı senin namuslu erkek
    Adını ezberlememe gerek yok be tosunum her konudaaa bit eniği gibi türüyon gereksizssin kabullen artık dışlanmış insan
    _Hound_ bunu beğendi.
    OnMyLeveL

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı yylmzemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilemiyorum da sana eğitim veren anne baba öğretmene yazık ellerin çok iyi çalışıyor ağzın da öyle çalışsa keşke
    Keşke şu erkekligin klavyede kalmasada çıkıp gelsen karşıma nerelerinin calıstıgını herkez görse böyle hava atıp sonra R yapıyorsunuz görende sizi namuslu erkek sanıyor maziyi unutmayon gerçi hayla sövüyorlar size ya neyse neyse

Waqqabery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Waqqabery isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    84
    Beğenme 
    426
    Beğenilme 
    224

Burası forum sitesi angutlarada haddini bildirenler lazım sizin gibi angutlara haddini bildiren yanlız ben degilim merak etmectüm sw her gün 7 göbek sülalenizin üstünden geçerkwn mutlu ayakları yapıp gülen hayvanlar gelmiş bana burda edebiyat yapıyor tarihe çalış tarihe 7 göbek sülaleniz bile nasiplendi siz hayla neyin tribindesiniz
    Asıl sen neyin kafasındasın be gobel.Aganızz belli ulan bu silkroad piyasasınaa evlendikten sonra çıktın (nasıl çıktığın belli ) ondan öncesii çöp charımıydın bot charımıydın mechul yani kısacasıı ne oldugun mechul tarih tarih diyorsun bak bakayım tarihee ne varmış ben söyleyeyim tek guildd ile caveyi ve kaleyi alan ALTINORDU var tabi sen o zamanlar şimdi oldugu gibi mokarda durmaz perihan gibisin bi orda bi burdaa agaç kavuklarının altındaaa çınlayann biriydin oyunu bırakmış adam bilee sana sövüyorr daha ne olsun ki onu geçtim hiç tanımayan sövüyorr bu kesin sövülcek adamdır diye Hadii yavrum sağdan sağdan alalım seni bana laf yetiştirmen için beyin nakli yaptırman lazım
    _Hound_ bunu beğendi.
    OnMyLeveL

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    1288
    Beğenilme 
    542

Keşke şu erkekligin klavyede kalmasada çıkıp gelsen karşıma nerelerinin calıstıgını herkez görse böyle hava atıp sonra R yapıyorsunuz görende sizi namuslu erkek sanıyor maziyi unutmayon gerçi hayla sövüyorlar size ya neyse neyse
    Sanalda havlayan erkeklik yapan sensin hangi kafayı yaşıyosan artık her alıntıya farklı cevap veriyorsun sıkıldık bunlardan birazdan da der teke tek gel bidaha birini eleştiriceksen guildimi kullanma her konumuza da atlama seni ilgilendiren bir bok yok fare misalisin her bulduğun deliğe giriyosun
    _Hound_ bunu beğendi.
    ALTINORDU-BARBARİANS
    JC

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı zukay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl sen neyin kafasındasın be gobel.Aganızz belli ulan bu silkroad piyasasınaa evlendikten sonra çıktın (nasıl çıktığın belli ) ondan öncesii çöp charımıydın bot charımıydın mechul yani kısacasıı ne oldugun mechul tarih tarih diyorsun bak bakayım tarihee ne varmış ben söyleyeyim tek guildd ile caveyi ve kaleyi alan ALTINORDU var tabi sen o zamanlar şimdi oldugu gibi mokarda durmaz perihan gibisin bi orda bi burdaa agaç kavuklarının altındaaa çınlayann biriydin oyunu bırakmış adam bilee sana sövüyorr daha ne olsun ki onu geçtim hiç tanımayan sövüyorr bu kesin sövülcek adamdır diye Hadii yavrum sağdan sağdan alalım seni bana laf yetiştirmen için beyin nakli yaptırman lazım
    Sen rustyhandı aldıgımda nnıghtı aldıgımda evlenmemiştim yanlış hatırlıyorsun dur ben anlatayım sen dinle sana o namuslu abilerin yanlış ezberletmiş. Şimdi tek tek anlatıcam iyi ezberle diye sığır tamammı ben nnightı aldıgım gun ogrendim sizin nasıl bı yalama guıld oldugunuzu sırf nnıght benden alabılmek için babanızı bıle işin içine kattınız ama nafile 3ün1ini alıp kıcınıza baka baka gittiniz herneyse sonra rusryhandı aldım gene aynısını yaptınız guıldınızde ne kadar fıght varsa hepsini vermiştiniz hiç umutmam o rezilliginizi sonra gene başı alıp kıcınıza baka baka gittiniz bu seferde sırf benden item alabılmek için guıldınıze cagırdınız gelmedim unıon cagırdınız gelmedim yanı uzun lafın kısası kopeğim olmuş peşimde koşuyordunuz tıpkı bazı köpekler gibi ki onlar sizin gibi benım sırtımdan geçinemeyen aç kopekler gibi yüzümü görünce kardesım arkamı donunce kufur edenler hanı dıyorsun ya tanımayan adamlar bile sövüyor diye sana o tanımayan yanı senin deyiminle benim görüşümle benım sırtımdan geçinemeyen aç kopelerdir bana her kım dusmansa benden faydalanamayandır beni tanıyan 3-5 kişi varki onlarla sureklı irtibattayız sw tanımamıs kufretmıs umrumdamı olur ben bu swden alacagım dostlugu zaten almışım hem siz beni boşverinde 2 sene önce tum sw size söverken tsde nasıl gülüp eğlendinizi anlatın namussuzlar sizi olum sizde gram namus şeref yok olsa zaten öyle davranmazdınız her neyse sw benide sizide çok iyi biliyor ben tek başıma yettim herkeze bide şöyle düşün benden 2 tane olsa neler yapardı senın gibi kendini bilmez it sürüsüne bak işte bu gerçek tarih dersidir bu konuşmayı kaydet biryere hatırla hatırla gene gül o namuslu abilerinle diyecegim bunlar he son olarakta sen yokken altınorrrr var demişsin ben bu platform kuruldugu gunden beri burdayım aslını inkaar eden bizden degildir nedenmi son 3 senede char alıp satmaya başladım kısaca şu sözle deyineyim insanları tanıdıkca hayvanları daha çok sever oldum başladıgımda kimseyle işim yoktu bot charlarımla takılıyordum insanları tanıdıkca ihanetlerini gördükçe fiyatlarını ögrenip satın alıp faydalandım onlardan onlar 1 yapıp kazandıklarını sanıyorlar haayla peki ya benim yaptılarım haayla o ihanet yapan aç köpelerin dillerinde onun için bu dalaşmanız onun için bu boşa havlamalarınız neyse şimdilik diyeceklerim bu kadar bir gün merak edip daha fazlasını duymak istersen tsde seni ve o namuslu abilerini bekliyor olacagım korkmayın tsye gelin artık kımse size sövmez yoruldu millet üstünüzden geçmekten he unutmadan herooo coşkundan aldıgınız kalkanıda vermediniz burdan bile nasıl bi aç kopek oldugunuzu tum sw ogrensın sizin insanlıgınız bi nowa sheld kadar işte hadi şimdi o 3-5 kişi kaldınız kancık guıldınızde bol bol sövüşmeler size

Sayfa 5 Toplam 15 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş