Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By ULEMAA

Konu:Gerçeklik payı neredeyse %100 diyebilirim heleki son cümlede ya sizce ?

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Angry Gerçeklik payı neredeyse %100 diyebilirim heleki son cümlede ya sizce ?

Halep bombalanıyor,Bağdat yanıyor..
    Bütün dünya sadece insanlığı sınıyor..
    Zalim bir abluka altında Filistin...
    Dua et kardeşim ümidini mi kestin?
    Firavunlar sarmış Mısır'ı Yemen'i..
    Kafire verilmiş geminin dümeni?
    Sen sadece televizyondan eylersin seyir!!
    Açlıktan ölüyor Libya Tunus Cezayir..
    Ey Müslüman gözünü toprak doyursun..
    Müminler katledilirken nasıl uyursun?
    Müslüman ülkesinde kutlanıyorsa maçın zaferi?
    O zaman gerçekleşmiştir zaten Haç'ın zaferi..
    Doğan Karaca...
    adembzt1 ve Monk bunu beğendi.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Maça gelene kadar çok şey var harun.Onca müslüman ölüyor.Suudiler karı kızla alem yapıyor.İranlı karılar iranda çarşafla gezıyor Atatürk havaalanına ınınce çarşafın altından mını etek cıkıyor.Bir protestan bir katolıge saygı duyuyor aralarına nıfakgıremıyor.Ama bir sünnü ile şii her gün birbirlerini patlatıyor.Müslümanlara en büyük zararı kim veriyor desen yıne ben muslumanlar derım.Allah islam alemini korusun diye her cuma hutbe okunuyor dua edılıyor ama sence neden durum hala aynı.Sadece dua ile olmaz bu işler.Önce müslüman toplum elinden gelenı yapacak sonra Allahdan af isteyecek dua edecek düzen isteyecek.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maça gelene kadar çok şey var harun.Onca müslüman ölüyor.Suudiler karı kızla alem yapıyor.İranlı karılar iranda çarşafla gezıyor Atatürk havaalanına ınınce çarşafın altından mını etek cıkıyor.Bir protestan bir katolıge saygı duyuyor aralarına nıfakgıremıyor.Ama bir sünnü ile şii her gün birbirlerini patlatıyor.Müslümanlara en büyük zararı kim veriyor desen yıne ben muslumanlar derım.Allah islam alemini korusun diye her cuma hutbe okunuyor dua edılıyor ama sence neden durum hala aynı.Sadece dua ile olmaz bu işler.Önce müslüman toplum elinden gelenı yapacak sonra Allahdan af isteyecek dua edecek düzen isteyecek.
    Vallahi bu hac'lıların seferi billahi gerisi tıraştır efendi tıraş haclılar sadece şuanda degil asırlardır bunları yapıyor şuanda yaptıkları sadece strateji değiştirmek dünyaya karşı iyilik melegi gibi görünüp çobanın başı olmak bizim müslüman eşşekleride onlara inanıp ülkelerini teslim ediyor saddam hüseyinin öldürüldügü ülkeden birisiyle röportaj yapıyor muhabir adam diyorki saddam hüseyinin heykeli ben yıktım ama her onunden geçtigimde allah canımı alsın dıye dua edıyorum diyor nedenmi amerika ülkemize girdi diye sevindik huzur gelcek sandık eskiden 1 tane saddam hüseyin vardı şimdi binlerce var diyor keşke o heykeli yeniden dikebilsem diyor işte bizim islam alemdeki cehaletimiz burdan geliyor türkiyede böyle birşey olsa bu adam gibi milyonlarcası cıkar cunku özeniyorlar haclılara özeniyor batıya özeniyorlar herşeylerine ama bilmezler vallahide billahide bir gün gerçekten zaferin İSLAM'da olacagına ...

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi bu hac'lıların seferi billahi gerisi tıraştır efendi tıraş haclılar sadece şuanda degil asırlardır bunları yapıyor şuanda yaptıkları sadece strateji değiştirmek dünyaya karşı iyilik melegi gibi görünüp çobanın başı olmak bizim müslüman eşşekleride onlara inanıp ülkelerini teslim ediyor saddam hüseyinin öldürüldügü ülkeden birisiyle röportaj yapıyor muhabir adam diyorki saddam hüseyinin heykeli ben yıktım ama her onunden geçtigimde allah canımı alsın dıye dua edıyorum diyor nedenmi amerika ülkemize girdi diye sevindik huzur gelcek sandık eskiden 1 tane saddam hüseyin vardı şimdi binlerce var diyor keşke o heykeli yeniden dikebilsem diyor işte bizim islam alemdeki cehaletimiz burdan geliyor türkiyede böyle birşey olsa bu adam gibi milyonlarcası cıkar cunku özeniyorlar haclılara özeniyor batıya özeniyorlar herşeylerine ama bilmezler vallahide billahide bir gün gerçekten zaferin İSLAM'da olacagına ...
    Saddam , el kaide, usame bin ladin , ikiz kulelerin yıkılması, işid, pkk,pyd,fetö, abdullah azzam tugayları, vs vs daha birçok sayılabilir.Bu sayılan terimlerin hepsi ABD nin kendi oyuncakları.Bunları bahane ederek her yere girdiler .Dışardan bakıldında islamcı denilen işid örgütünün daha ben bır kere duymadım kı ISRAILE SALDIRSIN.

ŞUNU DA SOYLIYELIM EL KAİDE TEROR ORGUTU DUNYANIN YUZDE 90INDE TERORO ORGUTU OLARAK SAYILIYOR AMA ISRAIL TERORO ORGUTU OLARAK TANIDIGINIDAHA DUYURAMADI.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saddam , el kaide, usame bin ladin , ikiz kulelerin yıkılması, işid, pkk,pyd,fetö, abdullah azzam tugayları, vs vs daha birçok sayılabilir.Bu sayılan terimlerin hepsi ABD nin kendi oyuncakları.Bunları bahane ederek her yere girdiler .Dışardan bakıldında islamcı denilen işid örgütünün daha ben bır kere duymadım kı ISRAILE SALDIRSIN.

ŞUNU DA SOYLIYELIM EL KAİDE TEROR ORGUTU DUNYANIN YUZDE 90INDE TERORO ORGUTU OLARAK SAYILIYOR AMA ISRAIL TERORO ORGUTU OLARAK TANIDIGINIDAHA DUYURAMADI.
    Konu başlıgında ve içeriginde anlattım zaten durumları sadece strateji degiştiriyorlar neden dunyanın her noktasında bombalar patlayıp insanlar ölüyorda abd yada israilde kuş uçmuyor en basit örnek zaten fazla sözd ne hacet ?

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Halepte hergün insanlık ölüyor nerde o gezici insancıklar bunun içinde eylem yapsalar ya cıksalar ya sokaga

selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    selo1232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    124
    Beğenme 
    540
    Beğenilme 
    117

Gezi İle Ne Alakası Var Anlamıs Değilim CumhurBaşkanlığı Sarayı Külliyesinde Zikir Yapacaklarına Dinci Kardeslerimiz Cıksınlar Madem Sokaklara, Sende Onlara Eşlik Et Sahsen Ben Etmem Suriyenin Yarısı Karı Kız, Plaj Eğleniyorken Diğer Yarısı Katlediliyor....BİZLER EVLATLARI, EŞLERİ VE VATANI ICIN CANINI DÜŞÜNMEDEN VEREN GAZİLERİN VE ŞEHİTLERİN TORUNLARIYIZ.BİZLERE BU VATAN BIRAKILMAK İÇİN COK BEDEL ÖDENDİ HALA DEVAM EDİYOR BU BEDEL ÖDEME KENDİLERİ VATANLARI İÇİN SAVAŞMIYORKEN BİZLER NEDEN CIKALIM HAA Suda Var Suriyeli İnsanlarada Üzülüyorum Bu Ayrıdır Bu Vicdandır Ama Dediğim Gibi Kendileri Savasmıyor Kendileri Kaybediyor
    Konu selo1232 tarafından (01.Ekim.2016 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.

uzmanguild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    uzmanguild isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş