Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu
Beğeni Ağacı40Beğeniler

Konu:100 CAP OLACAĞI GARANTİYMİŞ GİBİ ANKET YAPIYOR MİLLET

OWL
    OWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OWL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    1131
    Beğenilme 
    519

Alıntı Cengo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaani. Özledik cümbür cemaat Medusa Roc kesmeyi.
    Bak bu konular bu tartışmalar hep @Dr4cula_ nın yüzünden haberin var dimi 100 cap iyidir dediğin gibi ama millet diyorki sadece roc kesiliyor baska aktivite yok yönetim istese bSilkroad tadında 100 capte yapar bakalım görelim ya
    Dr4cula_ bunu beğendi.
    Seçici olacaksın bu hayatta. Alkolün sahtesi, insanın kahpesi çarpar.

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    249
    Beğenme 
    4732
    Beğenilme 
    3160

Alıntı Baaaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bu konular bu tartışmalar hep @Dr4cula_ nın yüzünden haberin var dimi 100 cap iyidir dediğin gibi ama millet diyorki sadece roc kesiliyor baska aktivite yok yönetim istese bSilkroad tadında 100 capte yapar bakalım görelim ya
    Aynen aynen çıktı geldi Antalya'ya ateşledi bizi. Ben ne güzel reelde takılıyodum. Sardırdı yine. Odin Bey bilir işini bekleyip görcez.
    @Dr4cula_
    OWL ve Dr4cula_ bunu beğendi.

Dr4cula_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dr4cula_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    1214
    Beğenilme 
    1144

5 yıllık tecrübe kalite ve güven yapar buda gelecek sw den beklentileri çok yükseltir. Gm beklentileri karşılamak için çok iyi gözlem yapması gerekiyor umarım en doğru kararı verirler tercihen bahamut tadında 100cap di mi? @Baaaris @Cengo
    OWL ve Cengo bunu beğendi.
    The_Guardian
    Caliph_

OWL
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    1131
    Beğenilme 
    519

Alıntı Dr4cula_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 yıllık tecrübe kalite ve güven yapar buda gelecek sw den beklentileri çok yükseltir. Gm beklentileri karşılamak için çok iyi gözlem yapması gerekiyor umarım en doğru kararı verirler tercihen bahamut tadında 100cap di mi? @Baaaris @Cengo
    Aynen dediğin gibi yine job cave olabilir 100 capa göre nasıl cSro da var al sana aktivite millet 100 capta aktivite yok diyor ctf var ona güzel ödüller koyup ön plana çıkarabilirler yönetim yapabilir 120 cap denendi olmadı ne kadar job serverde olsa sonuçta denendi yani beklemekten başka çare yok
    Dr4cula_ bunu beğendi.

dagger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dagger isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    39

[QUOTE=KolayDegil;330519]BAK BEN anketı dıyorum sen yorumu degerlendırıyorlar dıyorsun benım dedıme katkı yapmsı oluyorsun sAOL KATKI ICIN ıyı oyun[/QU

Kardeşim benim Oyun Yöneticisi diyor ki '' sizin yorumlarınızı dikkate alıyoruz '' diyor.. '' Sizin anketlerinizin bağlayıcılığı yoktur '' diyor.. Bu ne demek anket yaparsan kendi aranda fikir alışverişi kendi görüşünü vs. iletmiş olursun. Yani biraz anlamak lazım kimseye katkıda bulunmuyorum ben tartışma olduğunda kendi bildiğimi mantıklı olanı savunuyorum şuana kadar yöneticilerin herhangi bir saçma iş veya uğraş içinde olduklarını görmedim ama senin gibi boş çok gördüm, tekrardan iyi forumlar saygılar..

dagger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dagger isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    39

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BAK BEN anketı dıyorum sen yorumu degerlendırıyorlar dıyorsun benım dedıme katkı yapmsı oluyorsun sAOL KATKI ICIN ıyı oyun

Kardeşim benim Oyun Yöneticisi diyor ki '' sizin yorumlarınızı dikkate alıyoruz '' diyor.. '' Sizin anketlerinizin bağlayıcılığı yoktur '' diyor.. Bu ne demek anket yaparsan kendi aranda fikir alışverişi kendi görüşünü vs. iletmiş olursun. Yani biraz anlamak lazım kimseye katkıda bulunmuyorum ben tartışma olduğunda kendi bildiğimi mantıklı olanı savunuyorum şuana kadar yöneticilerin herhangi bir saçma iş veya uğraş içinde olduklarını görmedim ama senin gibi boş çok gördüm, tekrardan iyi forumlar saygılar..

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Alıntı dagger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anket de bir yorum değil midir kardeşim ? Gerçekten beyninin içinin boş olmasını anlıyorum ama diğer konulara yorumlarını inceldim silk vs konularını gerçekten senin gibi yönetim yalaması çok gördüm ama emin ol bişiye yaramıyor belli süre sonra oyunu bırakıyorlar gidiyorlar 4.5 senede çok oldu senın gibi beleş insan

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    42

Bence normal bir 120 cap emek sw bsro kadar tutacagina eminim mesela jupiter templede coin sistemi olsun ve o coinlerle legend(sun) itemler falan alınsın.En azindan 120 capta ch lere yeni skiller geliyor bsroda malum cogunluk eu acmis ch acan da cok saglam olanlar. Başta da dedigim gibi 120 cap emek sw tutar bence.
    Princekaede bunu beğendi.

OWL
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    1131
    Beğenilme 
    519

Alıntı toto2001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence normal bir 120 cap emek sw bsro kadar tutacagina eminim mesela jupiter templede coin sistemi olsun ve o coinlerle legend(sun) itemler falan alınsın.En azindan 120 capta ch lere yeni skiller geliyor bsroda malum cogunluk eu acmis ch acan da cok saglam olanlar. Başta da dedigim gibi 120 cap emek sw tutar bence.
    100 capta eu-ch tartışmasız eşittir.
    CahilAvcisi bunu beğendi.

MaviAlize - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MaviAlize isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    85

cap önemli ama şu skiller ile oynanmaz ise örneğin warlockların skillerinin düşürüldüğü gibi ve diğerlerinin arttırılıp azaltıldığı gibi vs @Asgard

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş