Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı33Beğeniler

Konu:Gods Army Guildinin Yaptıkları Özet

_SaLeM_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _SaLeM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

ulan ac ferat gıt kendıne ıtem al once sonra bıze laga luga yap kopek mastersın elındekı sılah baskasının aclıktan bokunu kurutup yıyıyon ac ac ac
    Konu _SaLeM_ tarafından (30.Ocak.2020 Saat 02:38 ) değiştirilmiştir.

boya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    boya isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Hak edenı bılmem ne dıon aynı lafları ts den bızede soluyordun FS guıldı bılmem ne yapcam nwa bılmem ne yapcam sız bı sıkım yapamazssınız koydumuzla kalın fazla ayak altında dolasmayın

rosgold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rosgold isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    29

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanlar merak ettiği için bunları anlattık. Durduk yere kimseye dokunmadığımızı hak edene hak ettiğini verdiğimizi herkes görsün diye bilmem anlatabildim mi ?
    Ya ferhat ne kadar aciz bir insansın.Üzülüyorum sana cidden üzülüyorum.Biz size küfür etmedik sizden adamlar etti.Biz cavede size vurmadık siz vurdunuz.Biz ne dedik Kervan için anlaşma yoktur.Noktayı koyduk orada ama kervan için anlaşma yapmamamız illaha düşman olmamız gerekiyor anlamına gelmiyor dedik.Sizden tek istediğimiz ailevi küfür olmasın dedik.Ama sen guildine söz geçiremedin.Biz alcağımızı aldık.Alamayada devam edeceğiz sizin burada ga ve df guilderini karalamaya çalışmanızın hiçbir anlamı yok siz her guildi yaladınız kimse sizi siklemedi en son geçen dönüp dolaşıp yine kapımıza geldiniz biz sizi elimizin tersi ile itince kendinizi bişey sanıp bizim düşmanımız olmaya çalıştınız ama sizin o kapasiteniz yok bunu anlamanız gerekiyor birileri ile union olmalısınız ki bizimle savaşabilin belki oda.Dw önünde zerk açıp bitince kaçiyorsunuz cavede alamıcağınız uniqin apsini korumaya çalışıp sonradan rezil olup gidiyorsunuz.Thief apsinde gelip bizi kesmeye çalışıyorsnuz biz yine uniqimizi alıp gidiyoruz.Kısaca anlatmak gerekirse biz size bi kaç beden büyüğüz biraz gelişin öyle gelin
    tikeee ve Rocket bunu beğendi.

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    170
    Beğenilme 
    232

Alıntı Berbatow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem öyle konusalım Su Guıldının bir durusu kalmadı .

Bundan yaklasık 7 veya 8 ay once Ali denilen şahış Bunlar Ana Avrat kufur edıp Sf guıldıne gecti Ferhatı Sözde Evınden alıp sıkıcekti bunları dıyodu.

Ali suan Ts lerıden Abi Kardeşler Bedo Denılen malukat ts den bana poke atıp yagız ıstemıyoz alıyı sende soylersın dıyo hep bırlılıkte ıstemedıgımızı soyluyoruz buna rahmer ömer denılen zulemazahır kişinin ricasıyla aliyi aralarına kabul edıyolar .

2. Ga guıldı ıle unıon olup Caveden kıdodan 2 ıtem dusurup kendılerıne kullandıktan sonra Unıondan ayrılıyolar Ben bunu dıle getırıp Soyledıgımde Ferhat ST bızım stafımızı aldı 8 t verdıler 70 t hakkımızı yedı dıyor ben sonra ogrenıyomkı o stafı st almasa nwa alıcakmıs ve bunlara 8 t verıyolar ben olsam sıze 1 gold vermezdım .

Ömer denılen yalancı ınsan oyuna gelıyo @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ıcın farklı farklı itamlarda bulunuyo Huseyınle konusuyorum mesut dağil yok oyle bısı kardesım dıyolar omerın yalanları.

3. Ben Ga dakılere kardesım derken Sız kahpece gıdıp adamlara sovuyosunuz Bedo denılen malukat O kadar Aciz Birine Dönüşebiliyosun Bazen .

Sizin Bir Cok hatanız var Benı kımsenın kandırdıgı fılam yok Sadece miğden kaldırmadı artık ordakı olaylara . Bu arada orda yazdıgının coğu yalan.

1.si Ali guilde geri gelmek için herkesten özrünü diledi binlerce kez herkesten onay almak için elinden gelen çabayı sarf etti yanlışını kabul etti. ve hatta sana sorulduğunda sizlik sıkıntı yoksa benlikte yok dedin.

2.si yukarda da belirttiğimiz gibi ben veya bedo kimseden item istemedik o spearın düştüğü cave saatinin app'sini komple tek başıma ben korudum app'ye charı ben attım kimse unuq kesmeye gelmiyorken ben tek başıma wizardları giriyordum.

3.sü galarda sevmediğim güven var dedim ve ona sövdüm sende ona sövüyodun ve şimdi onla aynı guilddesin nasıl bir midesizsin onuda anlamış değilim. Unionu bozma sebeplerimizden birtaneside o güven olcak karaktersizdir.

extra: 1 gün özür dileyip 1 gün küfür ediyosun senin ne bok yediğin belli değil senin lafına artık zaten inanmıyoruz. Sen bizim guildde menfaat için duruyormuşsun bunu anladık. Biz kimseyi ga guildindne çağırıp bizim guilde gel muhabbeti yapmadık. Ga guildinden ramazanla yüksel kendileri çıkıp geldiler bizde kendilerini kabul ettik ve aldık.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

DeadOrAlives - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DeadOrAlives isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    199

Yaprak dökümüne döndü olaylar aq @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

boya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    boya isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Kahbelık sıze yakısır a.q caveye gelırken bıle Ga guıldınden item alıyordunuz yada staf ıstıyordun.Kidoya bıle Ga guıldınden carların ıd pw ısteyıp bu sekılde kıdoya gırıyordun ve gelmıs burada GA guıldınmı karalamaya calısan acızlik karektersizlık yapıyorsun.Şimdi siktır gıt guıldındekı adamlarında agla her karsımıza cıktınızda sızı gomecez ve sıkmye dewam edıcez..........

Berbatow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Berbatow isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Cengizhan 2 Online
    Konular 
    49
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    48

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si Ali guilde geri gelmek için herkesten özrünü diledi binlerce kez herkesten onay almak için elinden gelen çabayı sarf etti yanlışını kabul etti. ve hatta sana sorulduğunda sizlik sıkıntı yoksa benlikte yok dedin.

2.si yukarda da belirttiğimiz gibi ben veya bedo kimseden item istemedik o spearın düştüğü cave saatinin app'sini komple tek başıma ben korudum app'ye charı ben attım kimse unuq kesmeye gelmiyorken ben tek başıma wizardları giriyordum.

3.sü galarda sevmediğim güven var dedim ve ona sövdüm sende ona sövüyodun ve şimdi onla aynı guilddesin nasıl bir midesizsin onuda anlamış değilim. Unionu bozma sebeplerimizden birtaneside o güven olcak karaktersizdir.

extra: 1 gün özür dileyip 1 gün küfür ediyosun senin ne bok yediğin belli değil senin lafına artık zaten inanmıyoruz. Sen bizim guildde menfaat için duruyormuşsun bunu anladık. Biz kimseyi ga guildindne çağırıp bizim guilde gel muhabbeti yapmadık. Ga guildinden ramazanla yüksel kendileri çıkıp geldiler bizde kendilerini kabul ettik ve aldık.
    Ben senın gıbı ailevi sovmedım bos yapma ferhat Car alım mevzusu ıcın dedıgım seyı burda kendıne koz olarak kullanma Güven abi mevzusunda Karaktersızlık dedım sadece ama olay ogle degılmıs parayı gerı cekıldı sanıp adamlar carı vermemıs bu kadar .

Sen hangı ap yı kendı basına aldın yalanlarınla kahkaha atıyoruz sahın mesut her ap de vardılar 4 e kadr mesut 4 ten sonra sabah 7 ye kadar sahin duruyodu ve bende oluyodum .

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    170
    Beğenilme 
    232

Alıntı _SaLeM_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan ac ferat gıt kendıne ıtem al once sonra bıze laga luga yap kopek mastersın elındekı sılah baskasının aclıktan bokunu kurutup yıyıyon ac ac ac
    Bot charında +13 var madem kadir +11 ' i patlatınca adama +12 ' yi yağız yerine sen vereydin
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    50

Alıntı rosgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ferhat ne kadar aciz bir insansın.Üzülüyorum sana cidden üzülüyorum.Biz size küfür etmedik sizden adamlar etti.Biz cavede size vurmadık siz vurdunuz.Biz ne dedik Kervan için anlaşma yoktur.Noktayı koyduk orada ama kervan için anlaşma yapmamamız illaha düşman olmamız gerekiyor anlamına gelmiyor dedik.Sizden tek istediğimiz ailevi küfür olmasın dedik.Ama sen guildine söz geçiremedin.Biz alcağımızı aldık.Alamayada devam edeceğiz sizin burada ga ve df guilderini karalamaya çalışmanızın hiçbir anlamı yok siz her guildi yaladınız kimse sizi siklemedi en son geçen dönüp dolaşıp yine kapımıza geldiniz biz sizi elimizin tersi ile itince kendinizi bişey sanıp bizim düşmanımız olmaya çalıştınız ama sizin o kapasiteniz yok bunu anlamanız gerekiyor birileri ile union olmalısınız ki bizimle savaşabilin belki oda.Dw önünde zerk açıp bitince kaçiyorsunuz cavede alamıcağınız uniqin apsini korumaya çalışıp sonradan rezil olup gidiyorsunuz.Thief apsinde gelip bizi kesmeye çalışıyorsnuz biz yine uniqimizi alıp gidiyoruz.Kısaca anlatmak gerekirse biz size bi kaç beden büyüğüz biraz gelişin öyle gelin
    BEN BIKTIM BU KAHPELERE DELİLLİ İSPATLI YANIT VERMEKTEN BUNLAR BIKMADI YALAN KONUŞMAKTAN .
    İLK KÜFÜRÜ BİZ ETMİŞİZ BAK AİLEVİ HEMDE
    Ben diyorumki " kahpelik yapan kim varsa tarafımca anasına bacısına sövülcek"
    engin diyorki " ilk ben başlıyım ana bacı küfür etmeye ananı ..... diye küfür ediyor "

Yalanlarınız size kalsın dürüst olmaya devam edeceğim
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

_SaLeM_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _SaLeM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

ulan at yaragı kadıre alak dedık yok dedı senın gıbı nan kormu olan kunoo at yaragına bak senın elındelkı senın degıl gel elıne verım senın takıl kendıne al hatta koparım senın olsun kendınkıne guvenmıyosan

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş