Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Gods Army Guildinin Yaptıkları Özet

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    21
    Beğenilme 
    50

Standart Gods Army Guildinin Yaptıkları Özet

Arkadaşlar benim hakkımda ne düşünürsünüz bilemem ama yalan söyleyen birisi değilim dürüst olmaya çalışırım hep , bu yazdıklarımda son noktasına kadar doğrudur yemin ederim . Elimden geldiği kadar da ss ile destekleyeceğim .

İlk olarak biz Su guildini gods army guildine taşıdık güzel gidiyordu her şey job cave olsun kido olsun katılıyoruz güzel yani item düşüyor bölünüyor sonuçta tek guild altında toplanan playerlardık birini diğerinden ayırmazdık fight spear , fight glavie düştü düşenlerden ferhata +13 staf verildi paydan banada +7 set verildi biz bunları istemeden ferhat kendi başına aldı ap yi uğraşıyor gecelerdir diye soruldu herkese pay isteyene verilcekti zaten böyle yaptılar eyvallah yapılanları inkar etmiyoruz.
    Gel zaman git zaman bir kaç ay sonra guilddeki problemler taktik beğenilmemesi nedeniyle guildden ayrılma kararı aldık tekrardan SU guildine geçtik..
    Bu arkadaşlar yememiş içmemiş hazmedememiş ayrılmamızı , sinsi sinsi haince planlar yapmaya başlamışlar bizim haberimiz yok .
    Jobumuzu huntera çevirdik SF ile anlaştık hani kervana vurmuyorlar gold kasalım diye çok itemi olan bir guildde değiliz zaten, bu insalar anlaşmaya yanaşırken , gods army guildindeki insanlar anlaşmayı kabul etmedi dedik bizde bunlar nasıl dost bi müddet neden anlaşma yapmıyorlar diye .
    Olaylar böyle olunca bizim guildden yağız isimli saf insanı kandırmaya başladılar yağızda 2 tarafta arkadaşım diye ortada kaldığını söyledi .

Kervanda anlaşma yapılıyor kesilmeyecek diye sırf kışkırtmak için olay patlak versin diye yanımızdan thief olarak dolanmalar kervana atak yapmalar . [SF birkere bile yapmadı] ga lar lar kaç ay aynı ts de konustuk dosttuk güya
    Ga guildindekiler yağıza bizi sürekli kötüledi yalan yanlış ve onu bizden kendi taraflarına aldılar.
    Küfür ettiğimi söylemişler öyle bir şey olmamıştı .
    Mihribanın küfür ettiğini söylemişler öyle birşey olmamıştı .
    Ferhatın gizli 20t gold aldığını söylemişler yalan.
    Bizim guildimizdeki insanlara bizi kötüleyerek yalan söyleyerek kendi guildlerine davet ediyorlar.
    Alaattinin bizim guildde durmayacak alacaz onu buraya gibisinden konuştular alaattini kandırmaya çalıştılar
    Kandırıp Aldığı adamda yanında adam getirsin diye kıçlarını yırtıyorlar.
    Yağızla konuşuyoruz ts gelip bizi kimse ayıramaz aklımı karıştırdılar diyor , ertesi gün kalede karşı taraftan olmuş bize vuruyor haberimiz yok .
    Cavede ***** diye küfür ediyor tartışıyoruz tartışma sonunda ilk lafı sen dedin diyor , ekran görüntüm var benim bulaşmadığıma dair .
    Ferhata yüklenmeler , ömer abisi var anasına değiştiği gibisinden.
    ZulemaZahirden telefonda özür dileyip 2 gün sonra sülalesine kadar küfür eden yani bunlar biz hiç küfür etmeden yapılan şeyler .
    2 Dir başkasının kervanına değilde itinayla bizim kervana gelmeleri.
    salak mal gibi şeyler ile tahrik etmeleri fln olsun .,
    O engin veledinin yaptıkları zaten saçma bir şey ben adamla barışmışım sen gelip durduk yere ana bacı küfür ediyorsun karşılığını verdim problem yok .
    Ts ye gelip isim değiştirip sövdüğüm diye yalanlar atılması , ulan yaptığımı yaptım diyorum zaten kahpe yalan söyleme artık azcık adam ol dürüst ol .
    Yani olay yılan hikayesi gibi , bir insan karşı guilddeki oyuncuları arıyıp guildini yalanlarla kötüleyip kendi guildine nasıl çağırır ki ? bu bide dost dediğin insandı
    Olay aslında basit bir veya birkaç kişi bizim ordan ayrılmamızı çekemedi yediremedi çeşitli kahpeliklere oyunlara başvuruyor

Dün gece bütün guildin sabrını taşırdı kimisi globalden ana bacı sövdü bnde dahil olmak üzere . Kimisi köpeği allaha havale etti
    Bundan sonra sövdü diyebilirsiniz artık sövdük çünkü ana bacı

SERVER GECE KAPANDIĞINDA 1 SAAT GİRMEMİŞTİK İLK KÜFÜRÜ EDEN KİM

Ben bulaşmışım gibi yalanlayıp kendi bulaştığını reddediyor üstteki resimde belli zaten konuşmanın başı orda.
    YA Bİ YALANDIR GİDİYOR DÜRÜST DEĞİLSİNİZ.

BİZİM 1 PARTİ KERVANI YIKARKEN AYNI GRUP İÇİNDEKİ YUSUF ABİNİN MALINA DOKUNMAMALARI .

Daha eklenecek yazılacak yaptıkları çok kahpelik varda sayısı fazla olunca aklına biranda gelmiyor geldikçe güncelleyeceğim bu konuyu

BEN BIKTIM BU KAHPELERE DELİLLİ İSPATLI YANIT VERMEKTEN BUNLAR BIKMADI YALAN KONUŞMAKTAN .
    İLK KÜFÜRÜ BİZ ETMİŞİZ BAK AİLEVİ HEMDE
    Ben diyorumki " kahpelik yapan kim varsa tarafımca anasına bacısına sövülcek"
    engin diyorki " ilk ben başlıyım ana bacı küfür etmeye ananı ..... diye küfür ediyor "

Yalanlarınız size kalsın dürüst olmaya devam edeceğim

Ferhata ettiği laflar bunlar biz küfür etmeden önce yapılan hareketler

YANİ DOST DEDİĞİN İNSANLAR SANA KAHPELİK YAPIYOR DOSTLUK DEĞİL SENDE SABIR SABIR EN SON SÖVÜYORSUN SUÇLU MU OLUYORSUN ?
    Dün geceye kadar sövmedim sabrettim dün gece sövdüm . Sövdü diyenler artık yalan söylememiş oldu
    HADİ ORDAN
    Konu BedirhanGul tarafından (30.Ocak.2020 Saat 03:25 ) değiştirilmiştir.
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

rosgold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rosgold isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    28

O değilde her yerdede sikmişiz heee FTW Gods_Army ve DragonFire
    Berbatow ve PERFECT10 bunu beğendi.

PERFECT10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PERFECT10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    36

jobumuzun gereğini yapıyoruz ve ilk küfür sizin guildinizden çıktı.
    Berbatow bunu beğendi.

Vatan hastalığımız var ALLAH şifa vermesin.

boya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    boya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Lan kahbe gelıp anlasmaya calısıp kervanda bızı ellemeyın dıye anlasmaya calısın sonra burada aptal aptal konu acın gıdın baska guıldlere yalanın onlarda sızı sıktır edıyor ama sansınızı zorlayın derım. Sızın gıbı karektersızlere kımse kapısını acmaz bundan sonra kımın ne bok oldugu ortada heryerde koyarız.Bole konu acıp acız oldugunuzu acıklarsınız mıllete
    Berbatow ve PERFECT10 bunu beğendi.

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    170
    Beğenilme 
    232

Alıntı boya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan kahbe gelıp anlasmaya calısıp kervanda bızı ellemeyın dıye anlasmaya calısın sonra burada aptal aptal konu acın gıdın baska guıldlere yalanın onlarda sızı sıktır edıyor ama sansınızı zorlayın derım. Sızın gıbı karektersızlere kımse kapısını acmaz bundan sonra kımın ne bok oldugu ortada heryerde koyarız.Bole konu acıp acız oldugunuzu acıklarsınız mıllete
    Mesut ts gelip hem kervan yıkmak istedi hemde cavede anlaşma yapmak istedi öyle bir dünya yok kimse kusura bakmasın. Ondan sonra kervana dokunmıcaz diyip anlaşmaya yanaşan mesutu siklemeyip. Gelip peşimize takılan tahrik etmeye çalışanlar yüzünden cavede gelip sizi kestik ve kesmeyede devam edicez. laf ağazdan 1 kere çıkar. Sonrada bizim guilddeki oyuncuları aramalar ferhat kötü ferhat şöyle olmayan yalan yanlış şeyler bahsedip 20t gold rüyasında vermesi gibi. 20t goldun varsa guildinde ki stafı olmayan adama staff al önce.
    BedirhanGul bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

tikeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tikeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    11

isterseniz müge anlıya çıkalım arkadaşlar çünkü şu an ordaki suçlu ama bas bas bağıran insanlar gibi davranıyosunuz
    Rocket ve DolceGabbana bunu beğendi.

Berbatow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Berbatow isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Cengizhan 2 Online
    Konular 
    46
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    48

Madem öyle konusalım Su Guıldının bir durusu kalmadı .

Bundan yaklasık 7 veya 8 ay once Ali denilen şahış Bunlar Ana Avrat kufur edıp Sf guıldıne gecti Ferhatı Sözde Evınden alıp sıkıcekti bunları dıyodu.

Ali suan Ts lerıden Abi Kardeşler Bedo Denılen malukat ts den bana poke atıp yagız ıstemıyoz alıyı sende soylersın dıyo hep bırlılıkte ıstemedıgımızı soyluyoruz buna rahmer ömer denılen zulemazahır kişinin ricasıyla aliyi aralarına kabul edıyolar .

2. Ga guıldı ıle unıon olup Caveden kıdodan 2 ıtem dusurup kendılerıne kullandıktan sonra Unıondan ayrılıyolar Ben bunu dıle getırıp Soyledıgımde Ferhat ST bızım stafımızı aldı 8 t verdıler 70 t hakkımızı yedı dıyor ben sonra ogrenıyomkı o stafı st almasa nwa alıcakmıs ve bunlara 8 t verıyolar ben olsam sıze 1 gold vermezdım .

Ömer denılen yalancı ınsan oyuna gelıyo @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ıcın farklı farklı itamlarda bulunuyo Huseyınle konusuyorum mesut dağil yok oyle bısı kardesım dıyolar omerın yalanları.

3. Ben Ga dakılere kardesım derken Sız kahpece gıdıp adamlara sovuyosunuz Bedo denılen malukat O kadar Aciz Birine Dönüşebiliyosun Bazen .

Sizin Bir Cok hatanız var Benı kımsenın kandırdıgı fılam yok Sadece miğden kaldırmadı artık ordakı olaylara . Bu arada orda yazdıgının coğu yalan.
    tikeee bunu beğendi.

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    170
    Beğenilme 
    232

Alıntı tikeee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isterseniz müge anlıya çıkalım arkadaşlar çünkü şu an ordaki suçlu ama bas bas bağıran insanlar gibi davranıyosunuz
    İnsanlar merak ettiği için bunları anlattık. Durduk yere kimseye dokunmadığımızı hak edene hak ettiğini verdiğimizi herkes görsün diye bilmem anlatabildim mi ?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

boya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    boya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Hak edenı heryerden kovuyorlar ondandır ferhat barıncak yerınız kalmadı a.q hale laf bebelıgı yapıonız a.q ısınıze bakın a.q veletleri sizi
    PERFECT10 bunu beğendi.

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    21
    Beğenilme 
    50

Benim söylediklerimin bir çoğu Delilli ispatlı yağız sen sana attığım o pokeyi ispatla ?
    Ben orda Ömer reis ne derse ben okeyimdir dedim kendide gelip sordu zaten kafasına göre almadık
    Yalan söyleyip dahada ailene küfür ettirtme .
    OKUYAN KİŞİLER ANLATTIKLARIMIN HEPSİ DOĞRUDUR DELİLSİZ İSPATSIZ İŞ YAPAN BUNLAR YALANLAYANDA BUNLAR.
    KÜFÜR ETTİĞİMİ SÖYLÜYORUM .. SİZ BİZE KAHPELİK YAPTİKTAN SONRA BİZDE SİZE KARŞILIK VERDİK ANA BACI SÖVDÜK . SENİN GUİLDİNDEKİLER YAPTIKLARINI KABUL EDECEK KADAR YUREKLERİ YOK HALA TATAVA YAPIYORSUN
    Alıntı Berbatow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem öyle konusalım Su Guıldının bir durusu kalmadı .

Bundan yaklasık 7 veya 8 ay once Ali denilen şahış Bunlar Ana Avrat kufur edıp Sf guıldıne gecti Ferhatı Sözde Evınden alıp sıkıcekti bunları dıyodu.

Ali suan Ts lerıden Abi Kardeşler Bedo Denılen malukat ts den bana poke atıp yagız ıstemıyoz alıyı sende soylersın dıyo hep bırlılıkte ıstemedıgımızı soyluyoruz buna rahmer ömer denılen zulemazahır kişinin ricasıyla aliyi aralarına kabul edıyolar .

2. Ga guıldı ıle unıon olup Caveden kıdodan 2 ıtem dusurup kendılerıne kullandıktan sonra Unıondan ayrılıyolar Ben bunu dıle getırıp Soyledıgımde Ferhat ST bızım stafımızı aldı 8 t verdıler 70 t hakkımızı yedı dıyor ben sonra ogrenıyomkı o stafı st almasa nwa alıcakmıs ve bunlara 8 t verıyolar ben olsam sıze 1 gold vermezdım .

Ömer denılen yalancı ınsan oyuna gelıyo @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ıcın farklı farklı itamlarda bulunuyo Huseyınle konusuyorum mesut dağil yok oyle bısı kardesım dıyolar omerın yalanları.

3. Ben Ga dakılere kardesım derken Sız kahpece gıdıp adamlara sovuyosunuz Bedo denılen malukat O kadar Aciz Birine Dönüşebiliyosun Bazen .

Sizin Bir Cok hatanız var Benı kımsenın kandırdıgı fılam yok Sadece miğden kaldırmadı artık ordakı olaylara . Bu arada orda yazdıgının coğu yalan.
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş