Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı47Beğeniler

Konu:IbsroAsgard

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    374
    Beğenilme 
    516

Kim kimin kucağında Mustafa kucaktan kucağa zıplattırma kendini ne kadar boş konuşan bir insansın bsro hayatın boyunca 3 kere şu ts'ye girip kim nerdedir ne yapar bilmezsin ağzına geldiğini konuşur durursun ağzından cıkanı götüne sokmak gerekiyorsa illa ki yarım bıraktığım işe devam ederim bizim konularımıza girme bile sana yazıp durmak vaktimi harcamak istemiyorum bilmediğin konular hakkında ona buna iftira atmaktan başka bir halta yaradığın yok.
    Aesir bunu beğendi.
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    235
    Beğenilme 
    249

@Asgard öyle bir nick de IBsroAsgard benim id im de ne zaman kurulmuş bunu söylerseniz yeterli sizde herhalde kayıtları vardır 13 ocakdan öncemi sonramı bunu söylemeniz bile yeterli

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

hassiktir lan ordan amına kodugum yalak ********.adresimi verdim gotun yiyorsa gelirsin ama sende nerde o got. gmnin fakesini açıyosunuz sonra deleteledim yok ben açmadım yok bilmem ne kimi kandiriyosunuz. ben kımın ne oldugunu gayet iyi biliyorum senin gods_army guıldinin tssinde job caveye girmek için yalandıgınıda gayet iyi biliorum. aynı bu sekil honoruda ınkar ettin sonra yok yaptım yok yapmadım hele topaç hele
    Alıntı alwaysEFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim kimin kucağında Mustafa kucaktan kucağa zıplattırma kendini ne kadar boş konuşan bir insansın bsro hayatın boyunca 3 kere şu ts'ye girip kim nerdedir ne yapar bilmezsin ağzına geldiğini konuşur durursun ağzından cıkanı götüne sokmak gerekiyorsa illa ki yarım bıraktığım işe devam ederim bizim konularımıza girme bile sana yazıp durmak vaktimi harcamak istemiyorum bilmediğin konular hakkında ona buna iftira atmaktan başka bir halta yaradığın yok.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    235
    Beğenilme 
    249

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hassiktir lan ordan amına kodugum yalak ********.adresimi verdim gotun yiyorsa gelirsin ama sende nerde o got. gmnin fakesini açıyosunuz sonra deleteledim yok ben açmadım yok bilmem ne kimi kandiriyosunuz. ben kımın ne oldugunu gayet iyi biliyorum senin gods_army guıldinin tssinde job caveye girmek için yalandıgınıda gayet iyi biliorum. aynı bu sekil honoruda ınkar ettin sonra yok yaptım yok yapmadım hele topaç hele
    ya çocuklugun çok kötü geçiyor umarım gençligin güzel geçer sana diyecek pek bir şey yok

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    374
    Beğenilme 
    516

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan be amınakoyduğum gerizekalısı işimi gücümü bırakıcam aa bana adres verdi hemen şunu gidip sikeyim mi diyecektim klavye delikanlısısın aynı adresi bende yazarım sana ne halt edebilirsin oradan öter durursun. @Asgard senin fakeni biz açmışız asılsız iftira var kontrol eder misin iplerimizi girdiğimiz tüm charları biz açtıysak gereken cezayı gönül rahatlığıyla verebilirsiniz biz değilsek buna attığı iftiradan dolayı ceza verir misiniz ? Ağlamaya devam bebe

Afk
    Aesir bunu beğendi.

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

sıkımde kafa var sende yok. charda pre yok devil yok chest ve hands charda takili değil Allah ne verdiyse basmıs attigi damage ile hava atior blessiz charımın yanına bile yaklasamiodun it. ben kımseye ıftıra atmiyorum bu nıck Artemysia nickli charın yanında varmıs kendi agzinizla söylediginiz seyi ben nasil iftira atabilirim beyinsiz? job caveye gıtmeyim diodum ama iyi videolar cekecem ustunuzde gelmeyı ıhmal etmeyın yada dw kapıda karsima cıkmayın hadı optum gercek damage nasil vurulur o zaman gorursun
    Ulan be amınakoyduğum gerizekalısı işimi gücümü bırakıcam aa bana adres verdi hemen şunu gidip sikeyim mi diyecektim klavye delikanlısısın aynı adresi bende yazarım sana ne halt edebilirsin oradan öter durursun. @Asgard senin fakeni biz açmışız asılsız iftira var kontrol eder misin iplerimizi girdiğimiz tüm charları biz açtıysak gereken cezayı gönül rahatlığıyla verebilirsiniz biz değilsek buna attığı iftiradan dolayı ceza verir misiniz ? Ağlamaya devam bebe

Afk

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    374
    Beğenilme 
    516

Afk

Gerçek damagenin nasıl vurulduğu ortada o yok bu yok diye ağlama Adam hırsızlık yapıyor olsa neden ben charı aldığımda yanında Asgardın fake charı vardı desin bunun için konu açsın. Charı Şahin'den 13 ocakta ben aldım dekontlarıyla birlikte bunuda kanıtlayabilirim açıklasın Asgard o charın hangi tarihte kurulduğunu kim doğrucu kim iftiracı yavşak ortaya çıksın. Ne bir caveye girme hevesim var nede isteğim. Biz senin gibi hırsından köpek gibi kuduran bir ekip değiliz eğlencesindeyiz bunun içinde kimsenin ts'lerinde bazıları gibi kucaktan kucağa gezmeyiz. Asıl dw önüne veya caveye sen çıkma bu damageyi götüne tekrar sokarım şimdi istediğin alıntıyı yap köpekle muhattap olurum seninle olmam.
    Aesir bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    235
    Beğenilme 
    249

Gerçek damagenin nasıl vurulduğu ortada o yok bu yok diye ağlama Adam hırsızlık yapıyor olsa neden ben charı aldığımda yanında Asgardın fake charı vardı desin bunun için konu açsın. Charı Şahin'den 13 ocakta ben aldım dekontlarıyla birlikte bunuda kanıtlayabilirim açıklasın Asgard o charın hangi tarihte kurulduğunu kim doğrucu kim iftiracı yavşak ortaya çıksın. Ne bir caveye girme hevesim var nede isteğim. Biz senin gibi hırsından köpek gibi kuduran bir ekip değiliz eğlencesindeyiz bunun içinde kimsenin ts'lerinde bazıları gibi kucaktan kucağa gezmeyiz. Asıl dw önüne veya caveye sen çıkma bu damageyi götüne tekrar sokarım şimdi istediğin alıntıyı yap köpekle muhattap olurum seninle olmam.
    kapasitesi dar biz biliyoruz bence de daha alıntılama onu asgard konuya açıklık getirir bizde anlarız durumu neymiş ne degilmiş
    alwaysEFE bunu beğendi.

davut57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    davut57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    30
    Beğenme 
    336
    Beğenilme 
    179

@alwaysEFE cawe 7 thief 7 hunter char sokucam yok onu yapıcam yok bunu yapıcam diyen bi sinek vardı sinek hala görüyorumki aynı sinek gitmeye karar verirsen bende gelip çekirdek kola eşliğinde izlemek isterim
    alwaysEFE ve PrayForLove bunu beğendi.

Nick:mico__1903

JagerBomb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JagerBomb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    332
    Beğenme 
    1208
    Beğenilme 
    743

Korona kimseye yaramadi
    [-POYRAZ-] ve Akasya bunu beğendi.
    Nick: JagerBomb
    Guild Name: LionsOfCihad
    Job NickLC_JAGER_LC

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş