Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:YANLIŞ KİŞİYE BAN ATTINIZ ASGART BEY RİCA ETSEM Bİ İLGİLENİRMİSİNİZ

HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HATASIZCOL_Yaşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    162
    Beğenme 
    644
    Beğenilme 
    202

Standart YANLIŞ KİŞİYE BAN ATTINIZ ASGART BEY RİCA ETSEM Bİ İLGİLENİRMİSİNİZ

DEAT_HORLİF3

Ahmet abimizin carı yok yere banlandı

@Asgard bu yanlışlıgı düzelmek istemiyorsanız acık acık söyleyin bu konuyla alakalı hicbir kural yok cünkü car satıldı 4 gün öncesinden satılan carın sahibi stalda item satıyor ve bu kunuya alakası olmayan 2 kişi madur oluyor carı alan kişi ve cardan gereksiz novalara 40 b veripo alan kişi haktan hukuktan bahsetmenin bi anlamı yok verilmesi gereken verilir az siz de bi yorum katmanız gerekir ki bu millet size güvensin siz ekmeginizi yediniz ama bu ekmegi burdaki herkese borclusunuz sizki bu oyundan deli gibi para kazandınız bu oyunda 1,000 verdiyseniz 1,000,000 aldınız bunu tüm oyuncualrınıza yapamazsınız gereken olmadıgı taktirde oyun bırakılacaktır ben bıraktım neden calınan carım yüzünden o oyunda cekecegim cok kişi var ama birkere bile teşvik etmmedim bu sever Ahmet abimizin carı sacma sapan bi konu dahilinde banlanıyor ayıp bu arkadaşa ve carı alan arkadaşa yapılan davranış ayıp @Asgard @Odin bununla lgilenirmisiniz.
    Konu HATASIZCOL_Yaşar tarafından (13.Eylül.2020 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

YASAR___09_________________________ RedLine&OttomanHeRoS_____________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1222
    Beğenme 
    548
    Beğenilme 
    10491

Satın alınan karakterler geçmişine yönelik bir suçtan ceza alırsa bu satın alan kişiyide ilgilendirir. Burada mağduriyeti yaratan biz değiliz. Satın aldığını iddia eden kişi, satan kişiye ulaşarak parasını iade etmesini isteyebilir. Buna hakı var. Biz karakter alım satımlarını inceleyemeyiz. Kim, kime nekadar para gönderdi, hangi karakteri almış gibi bir inceleme yapabilme şansımız yoktur. Bu sebeple de kurallarımızda bunu belirtiyoruz ;

[ÖNEMLİ] Karakter ve Item Almadan Önce Mutlaka Okuyun

Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

.
    .
    .

Yönetimin karakter satışları konusundaki tavrı şudur;
    Karakter satışlarını serbest bıraktık. Fakat karakter satışından doğacak dolandırıcılık, hırsızlık ve soyulmalarda tüm sorumluluk oyuncuya aittir.

Bu konuda eklememiz gereken diğer bir husus ise şudur. PAYPAL/KREDİ KARTI ile yapılan alışverişlerde zaman zaman ÇALINTI KART, ÇALINTI HESAP sorunları yaşayabiliyoruz. Eğer silki alan kişi çalıntı kredi kartı kullanmış ise bir soruşturma açılıyor. Banka ile aramızda gerçekleşen bu soruşturma nedeni ile oyun yönetimi olarak biz madur oluyoruz. Bu sebeple geçmişinde çalıntı kart yada hesap ile alışveriş yapan karakterler kapatılır. Buna ek olarak karakterden yapılan hırsızlık, dolandırıcılık, TL ile item satış gibi suçlarda karakter ceza alabilir. Karakterin satılması, el değiştirmesi sonucu değiştirmez. "Ben karakteri dün aldım, yeni sahibiyim" gibi bahaneler asla kabul edilmez. Sorumluluk KARAKTER'e aittir.

Karakterin satılması yada el değiştirmesi bunu engellemez.
    Konu Asgard tarafından (13.Eylül.2020 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    162
    Beğenme 
    644
    Beğenilme 
    202

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın alınan karakterler geçmişine yönelik bir suçtan ceza alırsa bu satın alan kişiyide ilgilendirir. Burada mağduriyeti yaratan biz değiliz. Satın aldığını iddia eden kişi, satan kişiye ulaşarak parasını iade etmesini isteyebilir. Buna hakı var. Biz karakter alım satımlarını inceleyemeyiz. Kim, kime nekadar para gönderdi, hangi karakteri almış gibi bir inceleme yapabilme şansımız yoktur. Bu sebeple de kurallarımızda bunu belirtiyoruz ;

[ÖNEMLİ] Karakter ve Item Almadan Önce Mutlaka Okuyun
    satılan karakter bakın satılan karakter 2 kişi arasında ve bunun şikayet eden her kişmse bilmiyorum siz araştırmadan satılan akrakterdeki novaları piyasada nova alıp satan kişiye neden ceza kesiyorsunuz bu kişinin ne sucu var bunu anlatın bana ? bu kişi bu admdan gold ile nova alıyor bu adam neden suclanıyor bunun acıklamasını yapın bana bu adamın 2 kişi arasında gecen ticaretle bi alakası yok bunu anlamak mı istemiyor sunuz yoksa konuyumu anlatamadık size.

YASAR___09_________________________ RedLine&OttomanHeRoS_____________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kenakort isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    333
    Beğenilme 
    137

Alıntı HATASIZCOL_Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    satılan karakter bakın satılan karakter 2 kişi arasında ve bunun şikayet eden her kişmse bilmiyorum siz araştırmadan satılan akrakterdeki novaları piyasada nova alıp satan kişiye neden ceza kesiyorsunuz bu kişinin ne sucu var bunu anlatın bana ? bu kişi bu admdan gold ile nova alıyor bu adam neden suclanıyor bunun acıklamasını yapın bana bu adamın 2 kişi arasında gecen ticaretle bi alakası yok bunu anlamak mı istemiyor sunuz yoksa konuyumu anlatamadık size.
    asgard konuyu gayet iyi anlatmış sen anlayamamışsın

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1222
    Beğenme 
    548
    Beğenilme 
    10491

Kişi gold ile nova aldığı için değil, TL ile satılmaya çalışılan itemleri " karaktere " karşılıksız aktardığı için cezaya dahil oldu.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    162
    Beğenme 
    644
    Beğenilme 
    202

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişi gold ile nova aldığı için değil, TL ile satılmaya çalışılan itemleri " karaktere " karşılıksız aktardığı için cezaya dahil oldu.
    kişinin aldıgı nova clend itemler satılan itemler le ne alakası var @Asgard bey lütfen yapılan bu yanlışlıgı düzeltmek icin ugraştıgınızı biliyorum tek şey söylicem sacma sapan bi dialogun kurbanı oldu Ahmet Abimiz lütfen bir hatadır tm ama bu konu hic bi şekilde kabullenilmicek bir konu carın acılmasını istiyoruz haksızlık cünkü başka bişi deil 2 kişinin anlaşmazlıga düşme sebebini AHMET abi cekmek zorundadeil alınan nova itemlerin degerine 40 b ayıp valalhi ya citiyim ayıp 55 yaşında adam ya ne yapsın milletin carını.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    162
    Beğenme 
    644
    Beğenilme 
    202

Alıntı Kenakort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen bi s.g gecmişi yadetmiyim sende

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    162
    Beğenme 
    644
    Beğenilme 
    202

Alıntı Kenakort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karakterini cinsini gecmişinmi gelecegini sildigimin enigi

soner5841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    soner5841 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    316
    Beğenilme 
    166

DEAT_HORLİF3

Ahmet abimizin carı yok yere banlandı Ahmet abi herkesten nova alır ve + yükseltip satar siz bu adamı neden banlıyorsunuz hicbi şekilde bi sucunun olmadıgı şekilde banlamanız cok yanlış cok yanlış deil siz onu yanlışlıkla banladınız bunun araştrılmasını ve tekrar dan gözden gecirmeniz gerekir Adamın yaptıgı tekşey NOVALARI GOLD İLE ALMASI yanlış bişi oldugunu zannetmiyorum banlalan kişiler biticaret etmiş ve bu arada Ahemt abinin carı banlanmış yanlışlık oldugundan %100 eminim araştırmanızı istiyorUZ EMEGE SAYGI @Asgard
    Seni kırmadan nasıl söylerim bilmiyorum ama lütfen yanlış anlama. Birine açıklama yaparken açıklamanı yazdıktan sonra 2-3 kere okursan daha iyi olur en azından nokta felan koysan daha net olacaktır. Ahmet abiyi az tanıyorum ama hırsızlık yapacagını bende düşünmüyorum Asgard ın eğer bir yanlışlık varsa düzelteceginden eminim. İYİ OYUNLAR.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    162
    Beğenme 
    644
    Beğenilme 
    202

@Asgard bu yanlışlıgı düzelmek istemiyorsanız acık acık söyleyin bu konuyla alakalı hicbir kural yok cünkü car satıldı 4 gün öncesinden satılan carın sahibi stalda item satıyor ve bu kunuya alakası olmayan 2 kişi madur oluyor carı alan kişi ve cardan gereksiz novalara 40 b veripo alan kişi haktan hukuktan bahsetmenin bi anlamı yok verilmesi gereken verilir az siz de bi yorum katmanız gerekir ki bu millet size güvensin siz ekmeginizi yediniz ama bu ekmegi burdaki herkese borclusunuz sizki bu oyundan deli gibi para kazandınız bu oyunda 1,000 verdiyseniz 1,000,000 aldınız bunu tüm oyuncualrınıza yapamazsınız gereken olmadıgı taktirde oyun bırakılacaktır ben bıraktım neden calınan carım yüzünden o oyunda cekecegim cok kişi var ama birkere bile teşvik etmmedim bu sever Ahmet abimizin carı sacma sapan bi konu dahilinde banlanıyor ayıp bu arkadaşa ve carı alan arkadaşa yapılan davranış ayıp @Asgard @Odin bununla lgilenirmisiniz.
    Mrs_ICE bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş