Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı19Beğeniler

Konu:WOLWO-Geçmiş Günler Gelecek

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    467
    Beğenme 
    1205
    Beğenilme 
    1181

HE ÖNCE BİR BAŞKASINI KAÇ YIL ÖNCEKİ işini boş boş paylaşcana KENDİ GUİLD MASTERIN TEROR ORGUTU SEMPATIZANLIGINDA BAN YEMİŞ. BUNU BILE BILE HALA O GUILDDESIN. SORDUGUMDA HEVVAL BİZE AÇIKLAMA YAPTI @Asgard HEVVALİ YANLIŞLIKLA BANLAMIŞ ÖZÜR DİLEYİP HEVVALİN BANINI AÇTI DIYORSUNUZ YANLIŞ ANLAŞIOLMADAN DOLAYI DIYE MILLETI KANDIRIYORSUNUZ. HEVVALİ SW DE ORGUTCULUKTEN BANLATAN BENIM BANI YANLIŞ ANLAŞILMADAN DEGIL GENEL AFDAN AÇILDI SİZ PKK LI OLDUĞUNU BİLE BİLE SIRF KERVANLARDA YARDIM EDIYOR CAVEDEN PAY VERİYOR DİYE BİRİLERİNİ YALAYIN. HAYAT KISA HEVVALLER UÇUYOR DEDİĞİNİZ ADAMLA İŞBİRLİĞİ YAPIN OLM BANA BOK ATANA KADAR KENDI PSILIGINIZDA BOGULUYORSUNUZ TUM SW TANIYOR HALA BURDA MAVAL OKUYORSUNUZ :d
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

omerfaruker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    omerfaruker isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    6

Evet sayın forum sakinleri maalesef ki "okuduğunu anlayamayan bir ÇOMAR" daha görüyoruz. Ne yazık ki bu AMPULlerin sayısı giderek artıyor. Yukarıda ne demişim???

P.S: Ben hiç bir zaman masum olduğumu iddia etmedim yada bu tarz eylem ve söylemlerde bulunmadım. Hiç birimiz masum değil.

ama bu little little in to the middle beyinli arkadaş algılayamıyor #PraysForWOLWO
    Kenakort bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    467
    Beğenme 
    1205
    Beğenilme 
    1181

https://www.jollygame.net/forum/8-bs...tml#post510963

yukarıdaki konuda HEVVALİN TERÖR ÖRGÜTÜ SEMPATİZANLIGI YAPIP BAN YEDIGI ( BEN BANLATTIM)) DAHA SONRA BANA ITIRAZ ETMEK ICIN YONETIME TARAF TUTUUGNU KÜRTLERE KARŞI KOTU KARARLARA VERIYOR DİYEREK ASGARDA İFTİRA ATTIĞINI VE YONETIME IFTIRADAN TEKRAR BANLANDIGINI GOREBILRISINIZ BUNA RAĞMEN YANINDA OLANLAR SF YE BANA NWA YA BOK ATIP DURMASIN :d

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    467
    Beğenme 
    1205
    Beğenilme 
    1181

Alıntı omerfaruker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sayın forum sakinleri maalesef ki "okuduğunu anlayamayan bir ÇOMAR" daha görüyoruz. Ne yazık ki bu AMPULlerin sayısı giderek artıyor. Yukarıda ne demişim???

P.S: Ben hiç bir zaman masum olduğumu iddia etmedim yada bu tarz eylem ve söylemlerde bulunmadım. Hiç birimiz masum değil.

ama bu little little in to the middle beyinli arkadaş algılayamıyor #PraysForWOLWO
    SEN HEVVALİ Yalamaya devam et SIRF KERVANDA PH BOTLA MAL SOKUYOR DİYE SAVAŞI YALAYAN ADAMSIN YAŞIN UFAK BUYUYUNCE ANLARSIN BAK BAAKYIM OYUNA BEN SENIN GIBI KIMSEYI YALIYOR MUYUM ? HERHANGİ BİR GUİLD DAVETINI KABUL EDIYOR MUYUIM BOŞ BOŞ KONULAR AÇMADAN ÖNCE KENDİ KİRLİ GEÇMİŞİNE BAKACAKSIN

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    467
    Beğenme 
    1205
    Beğenilme 
    1181

Alıntı Historia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senın oyunda tanıdıgın adam 1 kere Ne kadar pkklı varsa an. sıkıyım yaz senden özür dilicem dedigim de cevap veremeyen kolpanın teki. Sizde rahatlattığınız vicdanınınızla devamke
    YAPAMAZ. CAVEDE PAY VERMİYORLAR . KERVANDA YARDIMA GELMIYORLAR . BUNLARIN ÇIKAR İLİŞKİSİNE KIMSE KARIŞMASIN ANALARINA SÖVÜYORSUN UNION OLUYORSUNUZ. SIRF ANALARINA SOVMUYORUM UNION DAVET ETMESINLER DIYE QWEQWE

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    6

konuyu GA guild masterı değil, bir üyesi olarak (SailorMoon) ben açtım. konu başlığı senin sahteciliğine ve yalaklığına hitaben açılmıştır baktınız Bana fazla konu yok guildeki üyelere saldırmaya başlamışsın. Boyner-Hevval O BU ŞU beni ilgilendirmez amk Çomarları. Bana ait konularla gel. GELEBİLİRSEN

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    467
    Beğenme 
    1205
    Beğenilme 
    1181

Alıntı omerfaruker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu GA guild masterı değil, bir üyesi olarak (SailorMoon) ben açtım. konu başlığı senin sahteciliğine ve yalaklığına hitaben açılmıştır baktınız Bana fazla konu yok guildeki üyelere saldırmaya başlamışsın. Boyner-Hevval O BU ŞU beni ilgilendirmez amk Çomarları. Bana ait konularla gel. GELEBİLİRSEN
    Senin konuya senin sahteciliğin olarak başlayabilmen için sahte rank , phbotla sahte rank, kendı çarınla kervanda buff alarak yedıgın ban, gibi, onlarca sahte işlerden yediğn banları hafızalardan silmen ve oncelıkle hevval ile savaşı yalamayı bırakman lazım ki seni insanlar kaale alsın çocuk adam boyner benı ılgılendırmez dıyorsun BOYNER ÇARI sen oynuyorsun benı dem ı kandırcakasın EMANETÇİ VELET KENDİN 3 AY SAHTE RANK ÇEKTİN daha bi çar dizemedin el alemin çarlarıyla iş yapıyon .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    6

Gerçekten beynindeki loplarda sıkıntı mı var? Oyun birlik ve beraberlik üzerine kurulmuş ki İster tek takılırsın ister guild'e katılırsın. Şimdi de bir GUİLD de olduğum için yalaka olduk

cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    83
    Beğenme 
    265
    Beğenilme 
    201

Alıntı Adidas_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aptalın tek amacı oyunda yönetimi yalamak,realde hükümeti yalamak.Hayat felsefesi yalakalık yaparak bir yerlere gelmek bir şeyler kazanmak olan bir canlı...
    Tam anlatmak istediğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Adidas_ bunu beğendi.
    AYEMKing_

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    6

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin konuya senin sahteciliğin olarak başlayabilmen için sahte rank , phbotla sahte rank, kendı çarınla kervanda buff alarak yedıgın ban, gibi, onlarca sahte işlerden yediğn banları hafızalardan silmen ve oncelıkle hevval ile savaşı yalamayı bırakman lazım ki seni insanlar kaale alsın çocuk adam boyner benı ılgılendırmez dıyorsun BOYNER ÇARI sen oynuyorsun benı dem ı kandırcakasın EMANETÇİ VELET KENDİN 3 AY SAHTE RANK ÇEKTİN daha bi çar dizemedin el alemin çarlarıyla iş yapıyon .
    maalesef char dizemedim çünkü neler yaptığımı sen daha iyi biliyorsun

Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş