Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Çarşambali Capella Rhodanthe içeri

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

BEN BARINIYORUM ZATEN,AMA KARAKTERSİZLİĞE HİÇBİRZAMAN TOLERANS TANIMAM ! BAKALIM SEN BENİMLE AYNI SERVERDA BULUNDUGUNDA BİR GUILDDE BARINABİLİYORMUSUN,EĞER İÇİNDE AZICIK DELİKANLILIK VARSA NİCK DEĞİŞTİRMEDEN AYNI NİCKLE OYNARSINIZZZ.SADECE SEYRET..
    Alıntı Cantürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lafa bak lafa neymiş hiç bir serverda barındırmayacakmış gülümmmm önce sen barın sen
    Konu Rhodanthe tarafından (17.Ekim.2020 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    375
    Beğenilme 
    516

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEN BARINIYORUM ZATEN,AMA KARAKTERSİZLİĞE HİÇBİRZAMAN TOLERANS TANIMAM ! BAKALIM SEN BENİMLE AYNI SERVERDA BULUNDUGUNDA BİR GUILDDE BARINABİLİYORMUSUN,EĞER İÇİNDE AZICIK DELİKANLILIK VARSA NİCK DEĞİŞTİRMEDEN AYNI NİCKLE OYNARSINIZZZ.SADECE SEYRET..
    Hoşsun ama boşsun.
    Aesir bunu beğendi.
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

Majjestica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Majjestica isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    91
    Beğenme 
    414
    Beğenilme 
    241

Alıntı alwaysEFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşsun ama boşsun.
    boş ki ne boş

Cantürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cantürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    33

Mustafa baydın artık bi ufaktan yol mu alsan ? Tamam güldük eğlendik tadında bırak , ufak tan hi voltanı al sen şizofrensin , yıkıksın yıkık
    LittleMiddle bunu beğendi.

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    375
    Beğenilme 
    516

@Rhodanthe bsronun durumuna en cok senin icin üzülüyorum çektiğin 500 tl lik silkten kâr edemeyeceksin
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

__ADALET__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __ADALET__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    165

Aslında cevap vermeyecektimde YOK ETMEK GEREKİYOR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BİRDAHA HAKKIMDA KONUŞAMA DİYE.Arkadaşın benim charımı dizmedi,aksine ben ona kıyak geçerek karakterini 40K honora tamamladım normalde yaptığım fiyatın altına yaparak. Arkadaşının daha sonradan bana yalvarışlarının ve benim daha fazlasını kabul etmeyeceğimin wpde konuşmaları mevcut,eğer delikanlıysa rıza versin atayım. Onun haricinde,senin hayat vizyonun bu:

Senin gibi birini önemseyip cevap verdim hadi bakalım gene iyisin. Onun haricinde ben Ocak ayından Mart ayına kadar toplamda 4 bin TL'ye yakın silk çekişi gerçekleştirdim,arkadasınla bizim ticaretimiz 13 T goldluktu bu nasıl arkadaşının dizmesi iftira atıyorsun bari tutarlı at. 13 T gold nereee,70T'ye yakın gold nere matematiğinin olmadğını heryerde belli etme.

Sanada cevap vereyim,honor için hergün yalvaran kişi. Akın'ın bana 'seni guildden atmışlar' iftirası ss'ini attığımda sana 'kanka öyle birşey yok,kendi rızanla çıktın biliyorsun' dediğin SSde mevcut bende ama itsin işte,delikanlı olmadığın dansöz gibi kıvırdığında belli oluyor. Onun haricinde 5.5 sene üniversite okumuşluğum var aynen öyle bak buda ss'i:

Benim dayımın galerici dükkanı var,alacağı arabaların ücretinin yarısı babam veriyor bazı zamanlarda. Ortak aracımız Mercedes s400'ümüzü 2m100k'ye geçen ay sattı.
    İnsanlarda yanlış algı oluşturma,benim öz dayım değil bir akrabam milletvekili. Ancak ben bunu hiçbirzaman bir tehdit olarak kullanmadım sadece sana 'ulan sen amelesin bana etmediğin hakaret kalmadı,benim sülalemde milletvekili bile var' demiştim. Ayrıca abimede benim gizlilik hayatıma müdahale edip,resimler üzerlerinde oynamalar yapıp sohbetin tam akışını değilde sadece benim yazdıklarımı atıp sanki sohbetleri ben başlatmışcasımca insanlarda algı oluşturdugun için işlediğin suçu sordum,bana 'sen bu kişileri önemseyip bana geliyorsan abim biz seni bunca sene boşa okutmuşuz bırak şunu forum sahibine söyle konuyu silsin' dedi. Elektrik santrali olayina gelince,bizim tarlalarimiz var,Allah'a şükür bir tarlamizdada elektrik santrali var,bir kişiyle ortak yürütüyoruz.

Allah hiçkimseyi,böyle çakal etmesin arkadaşlar. Bir oyun için şekilden şekile girip,insanlara iftiralar atarak oyun oynayanlardan etmesin çünkü bu ciddi anlamda psikolojik rahatsızlıktır. Allah'a şükür benim sözlerimde bir yalan yok,ama bunların hayatı yalan olmuş. Arkasından atıp tutup sonra yüzüne gülüp oyun oynuyorlar insanlarla. Allah hiçkimseyi iki yüzlü etmesin. İyi eğlenceler.

Seninle çok önce bi tartışma yaşamıştık. Abin polisti benide evimden aldırıyordu falan. Bak güzel kardeşim seninle bir hiçbir platformda karşılaşmayız muhtemelen o yüzden sana arkadaş tavsiyesi vereyim. Makam mevki para bunlar geçici şeylerdir. İnsanlarla diyaloglarında kullanmaman gereken, bunları bir üstünlük aracı olarak kullanmaman gereken şeylerdir. Konu her ne olursa olsun dışardan okundugunda 'bu ne artis cocuk lan' havası estirme kimseye. Bu seni her geçen gün insanların gözünde zayıflatır. Sadece kavga ettiklerinde değil. Kavganda galip geldiğini anlattığın arkadaşlarının gözünde.. Böyle şeyler önemlidir. Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Vek
    Vek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Vek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    96
    Beğenme 
    125
    Beğenilme 
    261

Şurda bahsi geçen 2-3 kişinin yazdıklarını konuşmalarını okuyunca hiç birine şaşırmadım bu platform bu kadar boş 2 insanın muhabbetine şahit olmamıştır eminim.

TheVEK

Cantürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cantürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    33

Alıntı Vek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurda bahsi geçen 2-3 kişinin yazdıklarını konuşmalarını okuyunca hiç birine şaşırmadım bu platform bu kadar boş 2 insanın muhabbetine şahit olmamıştır eminim.
    Adam ( lafın gelişi tabii ) galeriden araba resmî atar , abisini öne sürüp tehtid eder boş adam gada boşşş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş