Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Çarşambali Capella Rhodanthe içeri

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Okulumu uzattığım için aile içi bazı olaylar oldu,bu seni hiç ama hiç ilgilendirmez. Bende babamdan ve abimden para almadan kendimi tam 4 ay idare ettim,birikmişde param vardı. Bundan utanacak değilim,babamın milyonlarca lirası var ancak o para babamın benim değil. Çok şükür Mayıs ayında bir arkadaşında desteğiyle ve yol göstermesiyle güzel paralar kazanıyoruz,8bin değil daha fazla kazanıyoruz privatelerde işin içine girince. Rahat ol
    Sevdiğim işi yapiyorum.
    Alıntı Aesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu da eklemek gerekiyor madem ya şu kadar param var char alirsam yurdun parasını veremem sıkıştığim için alamıyorum dediğin zamanlar ne oldu ? Biz kimseyi parası yok diye ezmeyiz bu sana yakışan hareket de ayda 8bin kazanayorum dediğin için açmak gerekti.

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    375
    Beğenilme 
    516

Özel konuşmalarımı vs buralarda görürsem savcılığa iletilirsin.
    Majjestica bunu beğendi.
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Sizin bana gram katkınız olmadı aksine zararınız oldu.İkiside olmadı çünkü char banlıydı. Charın banı okul bittikten sonra açıldı. Arkadaşının yalvarışlarının SSleri hala duruyor,Allah hiçkimseyi ekmeksiz ve iki yüzlü etmesin. Adamın önüne gerçekleri döküyorum utanmadan hala konuşuyor püüğ senin o 4 gözlü suratına.
    Ulan sayenimzde okul okudun ve ya da sayemizde sro oynadın seç birini

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin bana gram katkınız olmadı aksine zararınız oldu.İkiside olmadı çünkü char banlıydı. Charın banı okul bittikten sonra açıldı. Arkadaşının yalvarışlarının SSleri hala duruyor,Allah hiçkimseyi ekmeksiz ve iki yüzlü etmesin. Adamın önüne gerçekleri döküyorum utanmadan hala konuşuyor püüğ senin o 4 gözlü suratına.
    Bana ettiğin teşekkürler ne oldu asgard a bile charini biz açtırdık be buna da yalan de

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Asgard ile konuşmamda bunun kesinlikle sizinle hatta benimle bile bir alakası olmadığını,tamamen şahsi insiyatifini kullanarak açtığını anladım. Attığı mesajda durum bunu gösteriyordu,ben teşekkürü haksız şekilde elimden alınan karakterimi açtırmak için verdiğim mücadelede yanımda oldugunuz için etmiştim,ancak sonradan farkettim ki siz beni değil yanınızda duracak kişileri istiyorsunuz yani kalabalık görünmek istiyorsunuz. Neyse daha fazla uzatmayacağım,kendinizce dalga geçmeye çalıştığınız şeylerin aslında yalan değilde gerçek olduğunu birbir göstermiş oldugumu düşünüyorum. Umarım haddinizi ve yerinizi bilerek konuşursunuz bundan sonra. Senden rica ediyorum benimle konuşma ya,tekrar blocklayacağım. İnsanları rahat bırak.
    Bana ettiğin teşekkürler ne oldu asgard a bile charini biz açtırdık be buna da yalan de

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Okulumu uzattığım için aile içi bazı olaylar oldu,bu seni hiç ama hiç ilgilendirmez. Bende babamdan ve abimden para almadan kendimi tam 4 ay idare ettim,birikmişde param vardı. Bundan utanacak değilim,babamın milyonlarca lirası var ancak o para babamın benim değil. Çok şükür Mayıs ayında bir arkadaşında desteğiyle ve yol göstermesiyle güzel paralar kazanıyoruz,8bin değil daha fazla kazanıyoruz privatelerde işin içine girince. Rahat ol
    Sevdiğim işi yapiyorum.
    Yine pederine milyonları yükledin sana fantastik film izlemeyi yasaklaması lazım ailenin gelişim gösteremedin sevdiğin iş derken vurduruyor musun ? At ulan banka ss ni yıl olacak yoksun 30 bin varmı hesabında ac köpek sana göre 100 bin olmalı. Ben diyim 700 lira vardır oda baban yoklukta sağdan soldan borç alıp göndermiştir adam olursun diye istediğin dünyayı buraya yazma olduğun hayatı kabul et gerçeklerle yaşa

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Olm sabahtan beri gerçekleri anlatiyorum,kabullenemiyorsun çünkü nefsinin köpeği olmuşsun zoruna gidiyor olm bizim sülale zengin diyorum ZENGİİN ZENGİN.Servetimizi duysan çükün içine kaçar. Benim 2016 senesinde yani 20 yaşında yaptığım charları 40 yaşındaki adamlar yapamiyordu ulan salliyorsunuz bari yaptıgım charlara bakarak konusun özel hayatımla ilgili hatta şahsımla ilgili hiçbirşeyi herhangi bir platformda paylaşmayı düşünmüyorum. daha deminki üni fotoğrafımıda artık SESİNİZ KESİLSİN diye attım ama işte arsız oluşundan ötürü utanmadan hala açık aramaya çalışıyorsun ancak bulamazsın. Ben buraya nasıl para kazandığımı yazmayacağım sonra bizden vizyon edinip donate kasmaya çalışan avareller meydana çıkıyor 2-3 tanenizi tespit ettim 4 tane banka hesabım var hasancım,güzel bir araba alacak param var diyeyim erkeğe parası sorulmaz
    Ayrıca vurdurmak sizin gibilerin yapacağı iştir,benim gibiler arkadan vurup önden sallandırır
    Yine pederine milyonları yükledin sana fantastik film izlemeyi yasaklaması lazım ailenin gelişim gösteremedin sevdiğin iş derken vurduruyor musun ? At ulan banka ss ni yıl olacak yoksun 30 bin varmı hesabında ac köpek sana göre 100 bin olmalı. Ben diyim 700 lira vardır oda baban yoklukta sağdan soldan borç alıp göndermiştir adam olursun diye istediğin dünyayı buraya yazma olduğun hayatı kabul et gerçeklerle yaşa

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Olm sabahtan beri gerçekleri anlatiyorum,kabullenemiyorsun çünkü nefsinin köpeği olmuşsun zoruna gidiyor olm bizim sülale zengin diyorum ZENGİİN ZENGİN.Servetimizi duysan çükün içine kaçar. Benim 2016 senesinde yani 20 yaşında yaptığım charları 40 yaşındaki adamlar yapamiyordu ulan salliyorsunuz bari yaptıgım charlara bakarak konusun özel hayatımla ilgili hatta şahsımla ilgili hiçbirşeyi herhangi bir platformda paylaşmayı düşünmüyorum. daha deminki üni fotoğrafımıda artık SESİNİZ KESİLSİN diye attım ama işte arsız oluşundan ötürü utanmadan hala açık aramaya çalışıyorsun ancak bulamazsın. Ben buraya nasıl para kazandığımı yazmayacağım sonra bizden vizyon edinip donate kasmaya çalışan avareller meydana çıkıyor 2-3 tanenizi tespit ettim 4 tane banka hesabım var hasancım,güzel bir araba alacak param var diyeyim erkeğe parası sorulmaz
    Ayrıca vurdurmak sizin gibilerin yapacağı iştir,benim gibiler arkadan vurup önden sallandırır
    Ya ibine olduğunu biliyorum dile getirmene gerek yok. Eylül ayında evime hırsız girdi Ağustos ile Eylül arası harcadığım para 6 bin buna 4 bin e aldığım telefonu koymuyorum çalınan 2 binlik telefon da ayrı tutuyorum benim yaşadığım hayatın zekâtını yaşamazsın ama burda Escobar gibi cirit atarsın yapma ne mal olduğunu aramıza girdiğinde anladık aç kopeksin senin araba dediğin şeyi ben 2 senede bir yiyorum istersen hesap dokümanlarımi sana yollayayim ?

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Yollamıştın baya borç içindeydin 10-12k civari bir borcun vardı 'kanka durumum yok char almaya birazcık daha zaman geçsin' diyen tipin konuştuğu laflara bak
    Olm ben üniversitedeyken günlük 100 TL'den fazla para harcıyordum,ekstra olarak birde Silkroad'da char yapiyordum tiner falan mi kullaniyorsun olm hadi bu oyunu oynamayan birine rank charlar yapmayan birine konuşsan neysede olm bu laflar ban denirmi kafayımı yedın delli olm sen gösteriş budalası olmuşsun ve at gözlüğüyle hayatı yaşıyorsun,senin 2 ayda harcayıp birde aldıgın telefonun parasını ben 1 ayda kazaniyorum aslan parcasi git kendi seviyende amatör ligdeki kişilere anlat bunu ya
    olm 3k maasla calisan adamsin,babanin evinde oturmasan oturacak ev bulamayacak daha da borca gireceksin utanamz herif bu kadar eziklik kompleksine girme,ben hiçkimseyi parası için yargılamam. Ama beyni olmadığı için yargılarım
    Ya ibine olduğunu biliyorum dile getirmene gerek yok. Eylül ayında evime hırsız girdi Ağustos ile Eylül arası harcadığım para 6 bin buna 4 bin e aldığım telefonu koymuyorum çalınan 2 binlik telefon da ayrı tutuyorum benim yaşadığım hayatın zekâtını yaşamazsın ama burda Escobar gibi cirit atarsın yapma ne mal olduğunu aramıza girdiğinde anladık aç kopeksin senin araba dediğin şeyi ben 2 senede bir yiyorum istersen hesap dokümanlarımi sana yollayayim ?

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    473
    Beğenme 
    1214
    Beğenilme 
    1194

Milletvekili emniyet vs gibi yakinlarim var diye birileri tehdit ediyorsa ve o tehdit etmek icin kullandigi o kişinin ismini öğrenirseniz ben hem kendisi hem de o arkamda x kişisi var denilen milletvekili vs kişisi hakkında aksiyon aldırabilirim . Ben konudan bagimsiz konusuyorum bu arada radonthe kişisi ile baglantili degil ki onun boyle soylemlerde bulundugunu ben gormedim Veya oyunda sizi tehdit eden herhangi bir kişi olursa özelmesajdan ekran göruntusu yollarsaniz yine yardimci olmaya çalişirim Kimsenin babasinin dedesinin amcasinin ülkesi değil Türkiye milletin ülkesidir
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş