Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Çarşambali Capella Rhodanthe içeri

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yollamıştın baya borç içindeydin 10-12k civari bir borcun vardı 'kanka durumum yok char almaya birazcık daha zaman geçsin' diyen tipin konuştuğu laflara bak
    Olm ben üniversitedeyken günlük 100 TL'den fazla para harcıyordum,ekstra olarak birde Silkroad'da char yapiyordum tiner falan mi kullaniyorsun olm hadi bu oyunu oynamayan birine rank charlar yapmayan birine konuşsan neysede olm bu laflar ban denirmi kafayımı yedın delli olm sen gösteriş budalası olmuşsun ve at gözlüğüyle hayatı yaşıyorsun,senin 2 ayda harcayıp birde aldıgın telefonun parasını ben 1 ayda kazaniyorum aslan parcasi git kendi seviyende amatör ligdeki kişilere anlat bunu ya
    olm 3k maasla calisan adamsin,babanin evinde oturmasan oturacak ev bulamayacak daha da borca gireceksin utanamz herif bu kadar eziklik kompleksine girme,ben hiçkimseyi parası için yargılamam. Ama beyni olmadığı için yargılarım
    Evet benim şuan da 5 bin lira borcum var öğrenmek istiyorsan benim kimseye kendimi lüks içinde tanıtma gibi bir durumum yok kazanıyorum harcıyorum köpek gibi olmasa da rahat çalışıyorum aslanlar gibi de yiyorum dediğim gibi benim yaşadığım hayatı senin ruhun kaldıramaz benim elbise dolabım senin şu yaşa geldiğin para ile kapışir onun için kendimi bildim bileli yazın yer kışın borç öderim iyi bu yaz fazla ezemedim parayi oda pandemi vardı ilerde geriye baktığımda gençken yapmadığım yaşamadığım şey kalmadı diyebilirim sen bunu diyebilirmisin ? Yoksa yurt parası denkleştirme ile geçiyordu zamanım mi dersin ? Yani hayatına şahit ettiğin kişileri şahit oldukları ile yalanlamak kivirmanin kaçıncı boyutu söyle hele siyasi görüşümü sana göre kusur gibi gelebilir ben dün ne dediysem bugün de hepsini yineliyorum onun için orda burda alıntı yapma buraya yazabilirsin geçmişimden hiç kaçmam ve yalanlamam karaktersizliklerin bende yok tamam mı Türkçü Rhodanthe Capella ne kadar da milli

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Geçmişimden kaçmıyorum ki,ayrıca ben hiç yurtta kalmadım güzel yalan söylüyorsun onun haricinde,apart parasını peşin ödedim öderken birazcık eksik vardı charı sattıgım parayla ödeyecektim onu yazmıştım,şahit oldugun şeyleri içine yalan katarak anlatıyorsun ve algı oluşturmaya çalışıyorsunda tutmaz Allah'a şükür hergünümü dolu dolu yaşadım. Apart'a sadece yatmaya gittim desem yeridir.
    Benim ne kadar kıyafetim oldugunu nerden biliyorsun avarel ben üniversiteye gittigim ilk aydan itibaren bir kere bile ütü yapmadım 50den fazla gömlegim 20den fazla pantolonum zaten spor yaptıgım içinde 100den fazla tişörtüm var hergün farklı tişörtler giyiyordum spor yaptıgım için gerçi sen hayatında bir kere bile dumbell kaldırdınmı 20 cm kollu hasan bizde senin kolunun 2 katı kol var kolum bacağın kadar ulen ezme
    Hayatında birkere bile üniversite ortamının kokusunu içine çekmemiş adamsın,bence sen demelisin 'yaşamadığım çok şey kaldı' diye ama ben herşeyi dibine kadar yaşadım. Zinadan,kumardan,uyuşturuculardan uzak durdum güze lbir hayat yaşadım.Gittigim barlarda bana yavşayan kız sayısı senin yolda gördüğün kız sayısından daha fazladır Allaha şükür yakışlıklıyızda Allah'a çok şükür olsun ki çekik gözlü,küçük burunlu,geniş omuzlu,1.80 boyunda,sık saçlı ve kıvırcık saçlı yanlardan harika görünen filinta gibi delikanlıyım kendimi çok seviyorum daha fazla cevap yok.
    Alıntı Aesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet benim şuan da 5 bin lira borcum var öğrenmek istiyorsan benim kimseye kendimi lüks içinde tanıtma gibi bir durumum yok kazanıyorum harcıyorum köpek gibi olmasa da rahat çalışıyorum aslanlar gibi de yiyorum dediğim gibi benim yaşadığım hayatı senin ruhun kaldıramaz benim elbise dolabım senin şu yaşa geldiğin para ile kapışir onun için kendimi bildim bileli yazın yer kışın borç öderim iyi bu yaz fazla ezemedim parayi oda pandemi vardı ilerde geriye baktığımda gençken yapmadığım yaşamadığım şey kalmadı diyebilirim sen bunu diyebilirmisin ? Yoksa yurt parası denkleştirme ile geçiyordu zamanım mi dersin ? Yani hayatına şahit ettiğin kişileri şahit oldukları ile yalanlamak kivirmanin kaçıncı boyutu söyle hele siyasi görüşümü sana göre kusur gibi gelebilir ben dün ne dediysem bugün de hepsini yineliyorum onun için orda burda alıntı yapma buraya yazabilirsin geçmişimden hiç kaçmam ve yalanlamam karaktersizliklerin bende yok tamam mı Türkçü Rhodanthe Capella ne kadar da milli
    Konu Rhodanthe tarafından (13.Ekim.2020 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Geçmişimden kaçmıyorum ki,ayrıca ben hiç yurtta kalmadım güzel yalan söylüyorsun onun haricinde,apart parasını peşin ödedim öderken birazcık eksik vardı charı sattıgım parayla ödeyecektim onu yazmıştım,şahit oldugun şeyleri içine yalan katarak anlatıyorsun ve algı oluşturmaya çalışıyorsunda tutmaz Allah'a şükür hergünümü dolu dolu yaşadım. Apart'a sadece yatmaya gittim desem yeridir.
    Benim ne kadar kıyafetim oldugunu nerden biliyorsun avarel ben üniversiteye gittigim ilk aydan itibaren bir kere bile ütü yapmadım 50den fazla gömlegim 20den fazla pantolonum zaten spor yaptıgım içinde 100den fazla tişörtüm var hergün farklı tişörtler giyiyordum spor yaptıgım için gerçi sen hayatında bir kere bile dumbell kaldırdınmı 20 cm kollu hasan bizde senin kolunun 2 katı kol var kolum bacağın kadar ulen ezme
    Hayatında birkere bile üniversite ortamının kokusunu içine çekmemiş adamsın,bence sen demelisin 'yaşamadığım çok şey kaldı' diye ama ben herşeyi dibine kadar yaşadım. Zinadan,kumardan,uyuşturuculardan uzak durdum güze lbir hayat yaşadım.Gittigim barlarda bana yavşayan kız sayısı senin yolda gördüğün kız sayısından daha fazladır Allaha şükür yakışlıklıyızda Allah'a çok şükür olsun ki çekik gözlü,küçük burunlu,geniş omuzlu,1.80 boyunda,sık saçlı ve kıvırcık saçlı yanlardan harika görünen filinta gibi delikanlıyım kendimi çok seviyorum daha fazla cevap yok.
    Ula fotoğrafını gören yok ne wp de ne bir sitede gören ayıya benziyor diyor yakışıklıyım diyor söylediklerine inanıyormusun git tedavi ol bende Hüseyin e yardım edicem paran bizden söz .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Bu arada senelik 6 veriyordum bu dönem 6.5 oldu o üniversiteye giricem kasma yani ortamı için değil üni mezunu olmak için para ile kariyer yapıyorum fazla yıpratmatmissin kendini

Furki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Furki isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    98
    Beğenme 
    535
    Beğenilme 
    700

Siz niye hayatlarınızı karşılaştırıyonuz la burada magazin programı gibi
    SeboÇetin bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Sen hiçbirzaman telefonumda kayıtlı olmadın,resmimi görememen doğal buradan senin arkadaşın hüseyin,whenpigsfly hüseyin,sefa birde okan teelfonumda kayıtlıydı. 4 kişi falan diyebiliriz. Gören ayıya değilde kendimi daha çok bir aslana benzetiyorum,onunda gözleri yukarı doğru cekikya.
    Valla bence tedavi olması gereken sizlersiniz,yeterince seni yok ettiğimi düşünüyorum. Açık aramaya çalıştın ancak her kelimem doğru oldugu için bulamadın ve seni 3 hayırla lobiye yolluyoruz hasancım.
    Alıntı Aesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ula fotoğrafını gören yok ne wp de ne bir sitede gören ayıya benziyor diyor yakışıklıyım diyor söylediklerine inanıyormusun git tedavi ol bende Hüseyin e yardım edicem paran bizden söz .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Sen hiçbirzaman telefonumda kayıtlı olmadın,resmimi görememen doğal buradan senin arkadaşın hüseyin,whenpigsfly hüseyin,sefa birde okan teelfonumda kayıtlıydı. 4 kişi falan diyebiliriz. Gören ayıya değilde kendimi daha çok bir aslana benzetiyorum,onunda gözleri yukarı doğru cekikya.
    Valla bence tedavi olması gereken sizlersiniz,yeterince seni yok ettiğimi düşünüyorum. Açık aramaya çalıştın ancak her kelimem doğru oldugu için bulamadın ve seni 3 hayırla lobiye yolluyoruz hasancım.
    Ula senin açığını aramak kusur olur iyimisin yine gelin güvey olmuşsun kendi kendine

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

Alıntı Furki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz niye hayatlarınızı karşılaştırıyonuz la burada magazin programı gibi
    İşin aslı akşama kadar YouTube da orda burda birileri ile sohbet muhabbet ediyorum bazen tartışmalara dahil oluyorum akşam etmek için arada da bunu kullanıyorum işim biraz sıkıcı da

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    83
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    250

@Rhodanthe hade birader 3.5 saat sonra yol vericem sana

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    93
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    163

Bu tek hücreli hayatına devam etmeye çalışan şahısa gerekli ayarı verdiğimi düşünüyorum. Rhodanthe benim nickim oldugu için benim haberim ve rızam olmadan tarafıma iftiralar içeren veya başka türlü konular açılmasını onaylamiyorum. Konuyu silermisiniz,yada kilitlermisiniz. @Asgard

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş