Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı69Beğeniler

Konu:Her şey için teşekkürler

Daisuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Daisuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    117
    Beğenme 
    179
    Beğenilme 
    269

Red face Her şey için teşekkürler

Uzun yıllar oynadım bu oyunu, tamamen bırakmıştım ama klasik silkroad bırakılmaz ara verilir diyerek döndüm. Güzel de bir char yaptık ama şans işte serüven buraya kadarmış. Yönetimin sessizliği hayra alamet değildi anlıyorduk ama bir umut işte bekledik... Maalesef netice beklediğimiz gibi olmadı ve tamamen kapatılmasa da kapatılacağına dair sinyal verildi. En azından benim anladığım bu...

Bu oyunu _PlayBoy_ Alican sayesinde tanıdım, __Region__, SuddenxBlow, _AkıncıTurk_ benim en yakın dostlarımdır. Daha adını unuttuğum onlarca kişiyle arkadaşlık kurdum, gerçekten esaslı insanlar tanıdım. Son olarak da hemşerim Ökkeş (Asi Bey) bana oyunda çok yardımcı oldu... Selamlar...

Bir daha da ne silkroad oynarım bu oyundan başka ne de herhangi bir mmorpg! Gerçekten bu sondu. Oyun içinde teşekkür ettim, buradan da yönetime çok ama çok teşekkürler. Böyle profesyonel, oyunu ve oyuncuyu anlayan, oyun dengelerini iyi kuran başka bir yönetim daha gelmez. Harcadığım her kuruş helali hoş olsun.

Benden yana herkese hakkım helal olsun, siz de hakkınızı helal edin. Allah'a emanet...
    GanikuS, _HACI_, Cull ve 6 kişi bunu beğendi.

GanikuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GanikuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    74
    Beğenilme 
    249

Güzel oyun anlayışı budur işte.Ama @Odin biz bitti demeden bitmez FTW JollyGame.
    Daisuke bunu beğendi.
    SpciaLForceS

SF_AGOLA

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    236
    Beğenme 
    666
    Beğenilme 
    511

Eminim ki istese Jollygame belki tr lisansını bile alabilirlerdi. Gerçekten bunu yapabilirlerdi. İsteseler her sene server açar parayıda koyarlardı ama yapmadılar. Zirvede bıraktınız @Odin @Asgard ve zirvedekiler kendilerini belli etmez, sadece parmakla gösterilirler.
    Daisuke, SeboÇetin and _Hound_ like this.
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    333
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    753

Bu oyuna ne kadar para yatırdıysam hepsi helali hoş olsun...
    Daisuke ve HATASIZCOL_Yaşar bunu beğendi.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

_PlayBoy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _PlayBoy_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    81

bsro kapanırsa benımde silkroad olarak son yerim burasıydı o kadar playerını nasıl bırakıp gidiyorsa @Odin anlamıs degılım benım tanıdıgım @Odin azimli biriydi hakkımız helalı hoş olsun. Daisukeye oyunu sevdirdiysek ne mutlu bize
    Daisuke bunu beğendi.

TheProtectoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheProtectoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    101
    Beğenme 
    90
    Beğenilme 
    144

VAYBE ktif kullanıcı : 921 /2000
    ANLİK BSRO

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    803
    Beğenilme 
    338

bir yana helal olsun onca yıl açık tuttular ama bir yandanda helal etmiyorum , sadece kendim değil onlarca kişinin milyarlarca yatırımı var onca emek ziyan olacan ne bileyim yani burada yöneticilikden, gamegamide oyunculuğa düşmek bu olsa gerek...
    konu açıyoruz siliniyor onlarca kez. Bırak millet düşüncelerini dile getirsin yazsın! bizim emeklerimizi kim karşılayacak?

şu yorumumda gamegamiyedir heryeri kapatma planı tamamen korkaklıktır cok güveniyorsa bırak rekabet olsun kirası neyse biz oyuncular birleşip ödeyelim emeklerimiz heba olmasın...
    Adidas_ bunu beğendi.
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : http://www.jollygame.net/forum/priva...o=newpm&u=3534

Hellixir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hellixir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    340
    Beğenilme 
    157

Arkadaşlar kesin bir kapanma sinyali olmadan bir çok kişi item patlattı, job level sıfırladı, oyunu bıraktı. Gelip foruma ayrılık mesajı verdi. Oyun kapanmayacak olsa bile yönetime kabullenme mesajı vermenin ne manası var? Neden yönetimin işlerini kolaylaştırıyoruz? Şahsen Odin'in yerinde olsam "A ne güzel millet kabullendi bile, direnmenin bir manası yok" der, yapılacak birşey varsa bile zorlamazdım. Sizce de çok çabuk teslim olmadınız mı?
    Cull, JagerBomb, weewerenoob ve 15 kişi bunu beğendi.

Cull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cull isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    48
    Beğenme 
    248
    Beğenilme 
    217

Alıntı Hellixir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kesin bir kapanma sinyali olmadan bir çok kişi item patlattı, job level sıfırladı, oyunu bıraktı. Gelip foruma ayrılık mesajı verdi. Oyun kapanmayacak olsa bile yönetime kabullenme mesajı vermenin ne manası var? Neden yönetimin işlerini kolaylaştırıyoruz? Şahsen Odin'in yerinde olsam "A ne güzel millet kabullendi bile, direnmenin bir manası yok" der, yapılacak birşey varsa bile zorlamazdım. Sizce de çok çabuk teslim olmadınız mı?
    Haklısın kank
    WTB FİGHT İTEMLER ��

Swannk
    BaBa_FinG0
    LieakS

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    803
    Beğenilme 
    338

Alıntı Hellixir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte bro bende onu demeye çalışıyorum bir konu açtım oyuncular dik durmalı manasında açıklamalar yaptım sağolsun yönetim onu kaldırdı kızdıgım nokta orası oldu sadece,
    playerlerinde ne yaptığını anlamadım ben şahsen burası kapanırsa gidip gangamimidir ganiganyaturmudur gıdıp orda oynamam tamamen res çeker deletelerim burdan sonra oraya yatırıp yapmak aptallıktır ama playerler sağolsun bazı arkadaşlar götleri yemediği için erken pes etti o sırada bircok kişinin emeğinin daha erken çöpe atılmasına göz yumdular durmayı bılmıyor bu mıllet kafa tutmayı bılmıyor
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : http://www.jollygame.net/forum/priva...o=newpm&u=3534

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş