Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234
Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:Götüne bot çarını takan geliyor amk

o0o0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    o0o0o isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    19

Alıntı ULEMAA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahya senin canli dersin yokmu kardeşim ne bu hirs
    Ders mi ��

Majjestica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Majjestica isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    415
    Beğenilme 
    241

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si kardeş bizim guild'te senin benim davası olmaz ve benim charda başkasına ait itemlerin olduğu doğrudur. Bunun davasını yapacak insanın zaten benim charda itemi olmaz emin olabilirsin.

2.si ben yokken ne olmuş beni ilgilendirmez. ben benden sonra olacaklara bakarım.

3.sü kale savaşında gayet güzel savaştınız elinize sağlık zaten sizde kötü oyuncu yok bunu biliyorum. Bot charı soktunuz onada dicek lafım yok sonuçta banlanma riskini göze alarak onu yapıyosunuz. Yani kısacası benim sizinle alıp veremediğim bi durum yok.
    Öyle foruma bi bakayım dedim ne var ne yok bu yoruma denk geldim 1 sayfa önceki yorumunda adamlara "HIRSIZ" diyorsun burda iyi player oyuncu diyip yalıyorsun bide sizle derdim yok diyorsun sizi azcık dizginleyen bi ömer vardı oda ipinizi salmış gene sağa sola havlıyorsunuz çapsızsınız hem playerliğiniz yok hem oyun bilginiz yok rekabet eteyi bilmiyorsunuz tek derdiniz mualefet olmak işgüzarlık yapmak

Fornakshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fornakshe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    6
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    19

ULAN NE GÜZEL R YAPTIN SEN ÖYLE BEN MERCEDES 180CLAAMG ARABASINDA ÖYLE R YAPMADIM :d

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    114
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı Majjestica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle foruma bi bakayım dedim ne var ne yok bu yoruma denk geldim 1 sayfa önceki yorumunda adamlara "HIRSIZ" diyorsun burda iyi player oyuncu diyip yalıyorsun bide sizle derdim yok diyorsun sizi azcık dizginleyen bi ömer vardı oda ipinizi salmış gene sağa sola havlıyorsunuz çapsızsınız hem playerliğiniz yok hem oyun bilginiz yok rekabet eteyi bilmiyorsunuz tek derdiniz mualefet olmak işgüzarlık yapmak
    Oyunun içinde olmadan konuyu bilmeden muhalefet olma lütfen. Ben kimseyle kavga etmeye gelmedim sw'ye meraklısıda değilim. dostlarımın ricası üzerine geldim oyunu çok fazla oynadığım yok zaten. Birine yalakalık çekmeye muhtaç insan olmadığımı da tüm sw çok iyi biliyor öyle lans etmeye çalışmanız sizi gülünç durumuna düşürüyor sadece o kadar

Betirss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Betirss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunun içinde olmadan konuyu bilmeden muhalefet olma lütfen. Ben kimseyle kavga etmeye gelmedim sw'ye meraklısıda değilim. dostlarımın ricası üzerine geldim oyunu çok fazla oynadığım yok zaten. Birine yalakalık çekmeye muhtaç insan olmadığımı da tüm sw çok iyi biliyor öyle lans etmeye çalışmanız sizi gülünç durumuna düşürüyor sadece o kadar
    Aglaya aglaya sikayet ede ede gittigin sw den sonra insanlarin boyle dusunmesi normal feriyattt

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş