Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:BİRBİRİNİN ANASINA KAPTIRANLAR UNİONU

emircelik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    emircelik77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    18

Alıntı LaBoum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boş teneke gibisin am.k çok ses yapiyorsn
    dansöz power

Marsden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Marsden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Alıntı emircelik77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BUNU DİYEN SALAK POWER GUİLDİ VE AVANESİDE FW YE 50 TANE BOT ÇARI SOKUP KENDİNİ DAHADA REZİL EDİYOR OKADAR GLO ATIORSUNUZ ALICAZ ALICAZ DİYE ALIYORSUNUZ AMA KALEYİ DEĞİL
    anamıza sövenlerle iş birliği yapıcağımıza glo atarak rezil olmayı yeğelerim şahsım adına çünkü ben,biz sizler gibi geniş değiliz olmadık olmağacaz.
    AusePride bunu beğendi.

sercan2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sercan2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    24

Alıntı Marsden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anamıza sövenlerle iş birliği yapıcağımıza glo atarak rezil olmayı yeğelerim şahsım adına çünkü ben,biz sizler gibi geniş değiliz olmadık olmağacaz.
    Altına yatmadığınız adam kalmadı bsroda hala ne konuşuyon sen dingil.

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1) Ga; POWERSIZ bir hiçsiniz 2 pt cave geldiniz 1 pt ile 2 de 2 attık diye global atmıştı.Sizi uniondan kovarken aynısını uniona yazdım diye içinize nasıl oturduysa hala çıkaramamışsınız.

2) uniondan sizi attıktan sonra max 5 kez unique alabilmişken her yerde sizi cave sokmayacağız diyorsunuz.Biz hala cavede unique kesiyoruz siz nerdesiniz? Aa pardon dün 22.30 gelip 10 sn kala revle kaçtınız bizden yine

3) item için namusunu şerefini satan demişsin öyle yapacak olsak bizim anamıza bacımıza söven raqseti uniona aldınız diye sizi kapının önüne koymazdık görmezden gelirdik olup biteni. Sizi kovduktan sonra Ramiz 1 hafta bizim tsde yatıp kalktı orta yolu bulalım bilal gelsin özür dilesin. Biz geniş değiliz olmaz dedik. Yalansa ramiz gelsin yalan desin.

4) ama siz tek başınıza ne cave de ne kalede bir bok yiyemediğiniz için ananıza kaptıranlarla union olup senin tabirinle ''namusunuzu şerefinizi ananızı bacınızı satan kaypaklardan'' olmadınızmı?
    Bot partisiyle üstüne üstlük config ayarladığınız bot partilerinizle 2 hafta üst üste kaleyi alamadınız yani bunuda inkar edemezsin
    Ayrıca CT guildi cavede yokken ga' la birlikte yapmış olduğunuz küfürleşmelerden de haberim var. Orda sonuna kadar hak veriyorum GA guildine ne dediyseniz hak etmiştir

Ama şunuda söylemek gerekiyor Sırf 2 hafta kale kaybettiniz diyede GA ya cavede vurmayalım kafasına girmeyin yoksa söylediklerinizi yemiş oluyosunuz demedi demeyin

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    445
    Beğenilme 
    708

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bot partisiyle üstüne üstlük config ayarladığınız bot partilerinizle 2 hafta üst üste kaleyi alamadınız yani bunuda inkar edemezsin
    Ayrıca CT guildi cavede yokken ga' la birlikte yapmış olduğunuz küfürleşmelerden de haberim var. Orda sonuna kadar hak veriyorum GA guildine ne dediyseniz hak etmiştir

Ama şunuda söylemek gerekiyor Sırf 2 hafta kale kaybettiniz diyede GA ya cavede vurmayalım kafasına girmeyin yoksa söylediklerinizi yemiş oluyosunuz demedi demeyin
    Ga yı savunacak bişey mi yazdım ben?
    Ga heryerde rakibimiz düzgün oku yazdıklarımı.
    ayrıca kaleyi 1 hafta alamadık ondada sizle dalga geçtiğimiz için oldu yarın tekrarı olmayacak.Hotan duvarlarında bir o yana bir bu yana vurucaz sizi @_RudeB0y_ @Marsden @DeadOrAlives @beko4854 @Lathron
    Konu AusePride tarafından (02.Ocak.2021 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.
    Marsden bunu beğendi.
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

_RudeB0y_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _RudeB0y_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    111

hotan kalesi kan gölüne dönecek kan gümbür gümbür geliyoruz bakalım bu hafta teke tek guild vs de napıcaksınız şimdi şartlar eşitlendi hotan towerlarından aşağı yuvarlamaya geliyorum...
    LaBoum, AusePride and Marsden like this.
    II_paTRon_II
    DarK_Force

GOCAMOĞLALI

POWER

LaBoum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LaBoum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    120
    Beğenme 
    471
    Beğenilme 
    269

Alıntı _RudeB0y_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hotan kalesi kan gölüne dönecek kan gümbür gümbür geliyoruz bakalım bu hafta teke tek guild vs de napıcaksınız şimdi şartlar eşitlendi hotan towerlarından aşağı yuvarlamaya geliyorum...

Feryat sendemi burdasın kodumun mundari
    Marsden bunu beğendi.
    ScapeGrace

MuhaciR_

LaBoumm

Ahde Vefa Gerek

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ga yı savunacak bişey mi yazdım ben?
    Ga heryerde rakibimiz düzgün oku yazdıklarımı.
    ayrıca kaleyi 1 hafta alamadık ondada sizle dalga geçtiğimiz için oldu yarın tekrarı olmayacak.Hotan duvarlarında bir o yana bir bu yana vurucaz sizi @_RudeB0y_ @Marsden @DeadOrAlives @beko4854 @Lathron

ilk hafta kaleyi sizden aldık 2. hafta geri almaya geldiniz bot partilerinizle configte ayarlamışsınız yine alamadınız. Olur böyle şeyler ama takmayın kafanıza çok istiyosanız boş kale bırakırız bu hafta ya gidin alın

_RudeB0y_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _RudeB0y_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    111

ilk hafta kaleyi sizden aldık 2. hafta geri almaya geldiniz bot partilerinizle configte ayarlamışsınız yine alamadınız. Olur böyle şeyler ama takmayın kafanıza çok istiyosanız boş kale bırakırız bu hafta ya gidin alın
    hahahahahhaahahahhahahh lan kaleye gelmeyenin g*tünü siksinler.. kapıdan başlayıp kalenin kalbine kadar leşlerinizi sericez. boş kale bırakmana gerek yok zaten eze eze alıcaz..
    Hotan sefiri POWER a itiaat ediceksiniz... Boş kale bırakacakmış korkudan gelmiyoz demiyoda.
    Marsden bunu beğendi.
    II_paTRon_II
    DarK_Force

GOCAMOĞLALI

POWER

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    445
    Beğenilme 
    708

ahahahah yalayacak union bulamadınız savaşa gelmeyeceksiniz gibi hissettim
    kafanızı duvarlara vuraa vuraa alıcaz o kaleyi.Gelmezseniz darılırım.
    Bot işine gelince config falan diyorsun anlamıyorum biz kimseye bişey ayarlamadık. İllegal hiçbir oluşumla işimiz olmaz. Oyunumuzu oynuyoruz.
    _RudeB0y_ ve Marsden bunu beğendi.
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş