Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:LAZ_LORD nankörlüğü

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı Marsden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlık başka rekabet başka bişi tabi sende rekabet anlayışı yok item için haysiyetini sattıp ananıza küfür edenlerle iş birliği yapacak kadar yüzsüz ve bunla gurur duyacak kadar gavatsınız biliyorum ki size haysiyet ve şerefi anlatmak için yıllarımı harcamam gerek evet bu yüzden boşuna çaba sarf etmiyeceğim

Ne demiş atalarımız eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşektir
    o yazdığın şeyler malesef sizde mevcut onur, haysiyet, şeref konusunda en son söz hakkı size sahip kusura bakmayın da çaldığınız fight staflar burdan köye yol olur. Sw'de kimse çift jop yapmazken siz yapıyodunuz ve GA ' dan ana bacı küfür yiyordunuz ama bakıyorum da cave'de çıkar için iş birliği yapıyodunuz dinime küfür eden müslüman olsa bari. Şahsım adına konuşuyorum JT guildinden kimseye kinim yok ve küfürleşmişliğim falanda yoktur. Bize kim nasıl yaklaşıyorsa onun 2 katı karşılık veririz. Dostça gelen bizden sadece dostluk görür düşmanca gelen düşmanlık görür. Cave'de unuq'ten ziyade ben bizim canımızı sıkanın üstüne oynamaktan daha çok keyif alan birisiyim bunuda hatırlatmak isterim. Rakiplerimizin en son aradığı düşman tarzı emin ol bizizdir şüphen olmasın.
    Konu Ferhat_Celebi tarafından (05.Ocak.2021 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.

Marsden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Marsden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yazdığın şeyler malesef sizde mevcut onur, haysiyet, şeref konusunda en son söz hakkı size sahip kusura bakmayın da çaldığınız fight staflar burdan köye yol olur. Sw'de kimse çift jop yapmazken siz yapıyodunuz ve GA ' dan ana bacı küfür yiyordunuz ama bakıyorum da cave'de çıkar için iş birliği yapıyodunuz dinime küfür eden müslüman olsa bari. Şahsım adına konuşuyorum JT guildinden kimseye kinim yok ve küfürleşmişliğim falanda yoktur. Bize kim nasıl yaklaşıyorsa onun 2 katı karşılık veririz. Dostça gelen bizden sadece dostluk görür düşmanca gelen düşmanlık görür. Cave'de unuq'ten ziyade ben bizim canımızı sıkanın üstüne oynamaktan daha çok keyif alan birisiyim bunuda hatırlatmak isterim. Rakiplerimizin en son aradığı düşman tarzı emin ol bizizdir şüphen olmasın.
    Çaldığınız derken hayır anlamıyorum staffın fiyatı guild mastırınız ve mastırımız tarafından kararlaştırıldı herkesin alacağı pay belliydi şimdi niye bize hırsız muamelesi yapıyorsunuz? haysiyetten bahsediyorsun köpek aldığınız o para ne oldu.13 T nerede? paranızı aldığınız halde neden hala ısrarla hırsız diye alıyorsunuz? işte sizin haysiyetiniz bu kadar ve sövüştüğünüz herkesle yola devam ediyorsunuz açıyorum size neden billiyormusun bu kadar aciz ve haysiyetten yoksun olduğun,olduğunuz için. Neyse Benim anlattıklarım anlayacağınız kadar.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

En son söz hakkı bizede olsun size o sıra hiç gelmeyecek YAZIK SİZE

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Çaldığınız derken hayır anlamıyorum staffın fiyatı guild mastırınız ve mastırımız tarafından kararlaştırıldı herkesin alacağı pay belliydi şimdi niye bize hırsız muamelesi yapıyorsunuz? haysiyetten bahsediyorsun köpek aldığınız o para ne oldu.13 T nerede? paranızı aldığınız halde neden hala ısrarla hırsız diye alıyorsunuz? işte sizin haysiyetiniz bu kadar ve sövüştüğünüz herkesle yola devam ediyorsunuz açıyorum size neden billiyormusun bu kadar aciz ve haysiyetten yoksun olduğun,olduğunuz için. Neyse Benim anlattıklarım anlayacağınız kadar.
    bana su guildinden ve nwa guildinden çaldığınız fight staftan bahset kardeş ben su guildinin masteriyim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

bana su guildinden ve nwa guildinden çaldığınız fight staftan bahset kardeş ben su guildinin masteriyim
    Su guildinin masterıysan ne olmuş bir bokum mu oldun bu arada nwa ayla olan staff sizi ilgilendirmez lakin biz yine paylarını teklif ettik onlar istemedi istemedilerse yapabileceğim bir şey yok biz itemin değerini verdik onlar alçak gönüllük yapıp almadılar
    Konu Marsden tarafından (05.Ocak.2021 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Herkez sizin gibi salakmı fight staffı versin Birde biz sizden zorla staff almadık lilacağınız verdirdi staffı bize
    Konu Marsden tarafından (05.Ocak.2021 Saat 20:56 ) değiştirilmiştir.

boya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    boya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

Adam gene dayanamayıp tukurdugunu yalamıs gencler bsro bıtmıstır bı daha oynamam dıyıp gerı gelmıs (gene banlamasınlar sahte yapmayın)

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Alıntı boya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam gene dayanamayıp tukurdugunu yalamıs gencler bsro bıtmıstır bı daha oynamam dıyıp gerı gelmıs (gene banlamasınlar sahte yapmayın)
    Bunlar böyle yüzsüz yapıcak bişi yok sadece tukurduğunu yalasa gene iyi
    Konu Marsden tarafından (05.Ocak.2021 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Su guildinin masterıysan ne olmuş bir bokum mu oldun bu arada nwa ayla olan staff sizi ilgilendirmez lakin biz yine paylarını teklif ettik onlar istemedi istemedilerse yapabileceğim bir şey yok biz itemin değerini verdik onlar alçak gönüllük yapıp almadılar
    ayak üstü 1000 yalan nasıl atılır sözlük karşılığısın kardeş tebrik ederim yılın yalancısı seçildin

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

ayak üstü 1000 yalan nasıl atılır sözlük karşılığısın kardeş tebrik ederim yılın yalancısı seçildin
    Peki bende yılın saksocusunu açıklıyım mı gerçi hangi birinizin adını yazayım senimi yok yoksa Wossnerimi

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş