Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:LAZ_LORD nankörlüğü

Marsden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Marsden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Birde bence konu başlığını değiştir en iyi nankörler sizlersiniz size uniq te zerk basmayı öğrettik şimdi bize kafa tutuyorsunuz

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı Marsden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bende yılın saksocusunu açıklıyım mı gerçi hangi birinizin adını yazayım senimi yok yoksa Wossnerimi
    en azından yalancı olduğunu inkar etmedin burda bi başarı tebrik ederim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

ne demiş Mevlana: Bir delil ile 40 alimi yendim ama 40 alimle 1 cahili yenemedim cehalet zor şey ferhat sizede hak vermek lazım

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Alıntı Marsden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bende yılın saksocusunu açıklıyım mı gerçi hangi birinizin adını yazayım senimi yok yoksa Wossnerimi
    Bu yazdığım şeyden kaçtın cevap bile vermedin kabul ediyorsun yani saksocu olduğunu

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

cavap versene lan nankör herif

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    445
    Beğenilme 
    708

Alıntı Ferhat_Celebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yazdığın şeyler malesef sizde mevcut onur, haysiyet, şeref konusunda en son söz hakkı size sahip kusura bakmayın da çaldığınız fight staflar burdan köye yol olur. Sw'de kimse çift jop yapmazken siz yapıyodunuz ve GA ' dan ana bacı küfür yiyordunuz ama bakıyorum da cave'de çıkar için iş birliği yapıyodunuz dinime küfür eden müslüman olsa bari. Şahsım adına konuşuyorum JT guildinden kimseye kinim yok ve küfürleşmişliğim falanda yoktur. Bize kim nasıl yaklaşıyorsa onun 2 katı karşılık veririz. Dostça gelen bizden sadece dostluk görür düşmanca gelen düşmanlık görür. Cave'de unuq'ten ziyade ben bizim canımızı sıkanın üstüne oynamaktan daha çok keyif alan birisiyim bunuda hatırlatmak isterim. Rakiplerimizin en son aradığı düşman tarzı emin ol bizizdir şüphen olmasın.
    Ferat kahpesi şimdi sana yazacaklarıma lafı evirip çevirmeden cevap vermeni istiyorum.

1- Diyorsunki sw de kimse çift job yapmazken siz yaptınız. Bu sw de çift job ne zaman hangi guildle başladı ne zaman bitti?

2- Diyorsunki Ga dan ana bacı küfür yiyordunuz iş birliği yapıyosunuz? Biz ga ile ne zaman nerde iş birliği yaptık? Ga ile hafta sonları online sayımız yettiğinde sabahlara kadar ap kapışması yapıyoruz 2 haftadır.Böylemi iş birliği yapıyoruz?

3-Cave de unique-item için herşeyi yaparsınız demişsin bunla ilgili alt başlık olarak soruları sorayım:
    a) Cavede kuru kalabalık yapsın diye ct yi uniona almıştık istediğimiz oluyordu. oynamayı bilen kişi sayısı 2 yi geçmez. Neyse ct unionuyla caveden staff aldık hemde 13t gibi kelepir bi paraya.İşler yolunda giderken raqseti guildden atın yoksa unionu bozarız dedim. item için herşeyi yapan biri raqseti görmezden gelmezmiydi? Küfrettiği zamanları unutup sizin deyiminizle temiz sayfa açmazmıydı?

b) Uniondan sizi attıktan sonra ramiz 1 hafta hala bizim tsye gidip geldi arayı bulmak için.Biz sebeplerimizi anlatıp artık olmayacağını söyledik. Ramiz buna rağmen bizle cave gelmeye devam ediyordu 2 yada 3. gün ben kendisine dedim ki; ''ramiz biz guild dışı yardımı istemiyoruz bidaha cave ptsi için bizden kimseye poke atma. Seninle unique alacağımıza elimiz boş dönelim daha iyi.'' İtem için oynuyor olsak ramizi kullanmazmıydık sonuna kadar?
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferat kahpesi şimdi sana yazacaklarıma lafı evirip çevirmeden cevap vermeni istiyorum.

1- Diyorsunki sw de kimse çift job yapmazken siz yaptınız. Bu sw de çift job ne zaman hangi guildle başladı ne zaman bitti?

2- Diyorsunki Ga dan ana bacı küfür yiyordunuz iş birliği yapıyosunuz? Biz ga ile ne zaman nerde iş birliği yaptık? Ga ile hafta sonları online sayımız yettiğinde sabahlara kadar ap kapışması yapıyoruz 2 haftadır.Böylemi iş birliği yapıyoruz?

3-Cave de unique-item için herşeyi yaparsınız demişsin bunla ilgili alt başlık olarak soruları sorayım:
    a) Cavede kuru kalabalık yapsın diye ct yi uniona almıştık istediğimiz oluyordu. oynamayı bilen kişi sayısı 2 yi geçmez. Neyse ct unionuyla caveden staff aldık hemde 13t gibi kelepir bi paraya.İşler yolunda giderken raqseti guildden atın yoksa unionu bozarız dedim. item için herşeyi yapan biri raqseti görmezden gelmezmiydi? Küfrettiği zamanları unutup sizin deyiminizle temiz sayfa açmazmıydı?

b) Uniondan sizi attıktan sonra ramiz 1 hafta hala bizim tsye gidip geldi arayı bulmak için.Biz sebeplerimizi anlatıp artık olmayacağını söyledik. Ramiz buna rağmen bizle cave gelmeye devam ediyordu 2 yada 3. gün ben kendisine dedim ki; ''ramiz biz guild dışı yardımı istemiyoruz bidaha cave ptsi için bizden kimseye poke atma. Seninle unique alacağımıza elimiz boş dönelim daha iyi.'' İtem için oynuyor olsak ramizi kullanmazmıydık sonuna kadar?
    Tamam peki power guildi aktif değildi caveye'de girmiyordu AcemiMR tek başına charıyla nwa' guildine tek başına arada yardıma geliyordu sizden 3kişi giriyormuş o chara fearlese ks atmıştık Neith'te ve fight staff AcemiMR ' nin çantasına gelmişti. nwa' guildiyle aranızda geçenler beni ilgilendirmez o ks partisinde bende vardım ve o gün korunan app benim oyuncularım tarafından ve nwa tarafından korundu. o fight staftan kimse 1 kuruş bile almadı. nwa'nın bana demesi AcemiMR fight stafı çaldı geri vermiyor lafıydı bunun bana açıklamasını yap ben sana herşeyin açıklamasını yaparım.

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    445
    Beğenilme 
    708

Tamam peki power guildi aktif değildi caveye'de girmiyordu AcemiMR tek başına charıyla nwa' guildine tek başına arada yardıma geliyordu sizden 3kişi giriyormuş o chara fearlese ks atmıştık Neith'te ve fight staff AcemiMR ' nin çantasına gelmişti. nwa' guildiyle aranızda geçenler beni ilgilendirmez o ks partisinde bende vardım ve o gün korunan app benim oyuncularım tarafından ve nwa tarafından korundu. o fight staftan kimse 1 kuruş bile almadı. nwa'nın bana demesi AcemiMR fight stafı çaldı geri vermiyor lafıydı bunun bana açıklamasını yap ben sana herşeyin açıklamasını yaparım.
    Senin kafana sokayım ferat. sorularıma evirip çevirmeden cvp ver dedim dimi. cvpla en altında da sor bunu bende cevaplıyayım.
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    35

Bize hırsız diyorsun guıldindeki sahte kasarken ve düşünmedinmi hani bu kadar buda hırsızlığa giriyor hani bu kadar haysiyetten fln bahsettin ya senin bu yaptığında emek hırsızlığana giriyor peki onuda geçtim benim koruduğum hunter app ye ks ye geliyorsun . Açıkla oradan fight düşerse aynı cümleleri aynı globalleri atarım ancak roller değişik olur bu sefer

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    338
    Beğenilme 
    280

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin kafana sokayım ferat. sorularıma evirip çevirmeden cvp ver dedim dimi. cvpla en altında da sor bunu bende cevaplıyayım.
    senin o sorduğun sorulardan önce benim bu sorularım vardı bunları cevapla ondan sonra ben cevaplarım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş