Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:KEVRAN BOTU resmen haksizlik - SERVER ALMİŞ BAŞİNİ GİDİYOR ARKADAŞ-BU NEDİR

sultan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sultan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Thumbs up KEVRAN BOTU resmen haksizlik - SERVER ALMİŞ BAŞİNİ GİDİYOR ARKADAŞ-BU NEDİR

Ben böyle bişi görmedüm alex geçtiğimde bazi kişiler açmişlar kevran botlari nerdeyse 50 fazla kevran botu bu adamlar bunu nasıl yapıyolar yasak değil mi neden kimse ilgilenmiyor serverla tamam herkesin işi gücü olabilir fakat bazi şeylere dur denmesi lazım veya yasaklanmasi lazım... ben daha set dizemezken +5 bazen item bulamazken pazardaki fiyatlar almiş basini gidiyor adamlarin bot charlarında bile +10 üzeri staf var açmiş orda parti unıqlerde nerde para kasacaz nasil item alicaz akradaş bu nedir ya k. bakmayın ama arkadaşlar emek verenlerin coğu da serverı bırakıp gidiyor kalanlarda iitemlerini TL ilet satıp kurtulmak istiyor zaten olacaği belli server kapatalicak açilsa bile çok fazla kisi gelmez eski oyuncular bazilari devam edenler... yazik olmus ilgisizlik bu servera. insanlar neden bu servera başlasin ki ? pvp yapan kim var dowland önünde 1 chara 10 tane buf var vs kimse kimseyle vs bile yapamıyor artık düzgünce yenı gelen kişiler basic itemle veya +5 novalarla unıq mı kesebılır kesemez dıger arkadaşlar maşallah +10 üstü olmuş hepsi olan kişileri sayisida belli zaten... bu servera acil bir düzen getirmesi lazim yoksa böyle giderse kimse kalmaz 10-5 kişi sadece girer eskilerden unıq keser cıkar gıder bellı bı süreye kadar...herkes birbirine küfür ediyor,teki açmiş bottan otoküfür yapıyor ,ona saydırıyor - dolandırıcılar havada ucuyor bazı ARACILAR bile dolandirici cıkıyor .... Lütfen oyununuzla ilgilenin .....
    Mr_CapitaL ve DeLavande bunu beğendi.

Penone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Penone isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    53
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    126

server kapatılsın diye uğraşıyor gm oyuncular sıkılıp bıraksın bende kapatayım oyunu modunda

FranVickie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FranVickie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    3

bu server kapanmazzzzzzzzzz

emircelik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    emircelik77 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    28

kapanmaz eyw ama gm bukadar vurdumduymaz olmasın amq azcık ilgilensin
    R4DAGAST FLEEP

belali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    belali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    143

bu kervan işini mahalle büyüklerine ileteyecik bu durumun oturup konuşulması gerekiyür yoksa barış bozulacak playerlarımız birbirine girecektir ha
    Sir Alex Ferguson

_Vectra_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Vectra_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    105
    Beğenilme 
    173

B Sro Olarak Direnmeye devam
    IIDisAsteRII

bozoktimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bozoktimi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Call Of Duty
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

para gelsinde nerden gelirse gelsin

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    533
    Beğenme 
    1266
    Beğenilme 
    1210

KAPATSANA LA ŞU BOTLARINI @Odin yetmedi mi gold piyasasının yükselmesi ve insanların daha fazla gold için daha çok silk çekmeye itilmesi. Kapatın aga tm yeter
    JollyGame

sultan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sultan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Çok güzel çok güzel birakin oyunu vallahi ben tek oynarim arkadaş bu nedir da ya gece gün adam gelmiş kevran botlariyla DOWLANDIN önünde tur atıyor takmiş peşine geziyo daire şeklinde dalga geciyor 3 gün önce sirf bu adam için mage char kastım günde 4-5 saat bunun botlarini gectiği yere durup kesiyorum vıdoe ve resımleride var inanilmaz derece kendisinide kestim onu geçtik , diğer cakalliklara bak hele yav bota koyup adamlar horrnormudur nedır onu kasıyolar ana hani şu L den varya kendisi başka yerde takılıyo başka charlar L den giren adami kasıyolar bunuda gördüm bundua geçtik yav arkadaş birisi var hele heryere bot koymuş aq oto küfür la samarkanta bile koymuş adam 20 tane char sokmuş herhalde yapmayin şunu arkadaş diğer oyuncularida düşünün biraz anladik küfür ediyosunda tek bot chardan yap chat sam yapmişşin sen @Odin (arkadaş sende bir anca çeki düzen ver veremiyosan mod sec bişi yap modlar bu serverda gönüllü gm yapacak insanlar vardir eminim onlarada güvenmiyosan SERVERİ SAT telıf haklarını öde bişiler yap sende anladik işin başindan aşkin yada kapat sende kurtul bizde kurtulak en fazla kulaklarin cınlar o kadar zaten cınlıyodur ) bunedir ya bıktum da biryerden tutunalım dıyorum biryerden bişiler yapalim edelim zaten server durumu bazi oyuncular iyice bokunu cıkartıyosunuz yapmayin arkadaş bak bunu yapanlar yüzünden diğer arkadaşlarda madur kaliyor ayıp ayıp ŞU HELEKE OTOKUFUR BOT senı kandırdımı ne yaptı tamam haklısında gardeş 20 bot sokup spam char nedir ya ayıptır ya cıkar su charlarını chatin belledin bir konuşmamız vardi chat temiz onada el attınız bravoo pes artıkkkkkkkkkkkk pess yanı pesssssssss kendinize ceki düzen verin ya gapscı serveri olmuş resmen teksas sinürlendüm ya

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    533
    Beğenme 
    1266
    Beğenilme 
    1210

Bsilkroad SW Sİ GOLD FİYATI 15 TL DÜŞMÜŞ ARKADAŞLAR .PHBOTÇU ELEMAN SATIYOR. söyliceklerim bu kadar . artık insanlar silk de çekmemeye başlar . Gerek yok cunkı 15 tl silkle 15 nere yapcan
    JollyGame

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. emircelik77

Giriş