Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:MELEKKKK BABADAN BYAKKO 'YA MEYDAN DAYAĞI

yobazseni41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yobazseni41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    15

Cool MELEKKKK BABADAN BYAKKO 'YA MEYDAN DAYAĞI

Arkadaşlar herkesin bildigi üzre ben bu kapının sefiriyim, bu arkadaş benı bufsuzken görüp öldürdüğü ekranlarla bir video derleyip adına charına pwp demiş. Ben ömrümde hiç kimse ile charına pwp yapmadım, bu bir. İkincisi ömrümde 3-0 yenilmedim her vurdugu ekranı video çekip pwp'miş gibi göstermeye çalışmış, hadi buna da ses cıkarmadım blesli adama offer vuran zihniyet bana kafa kaldırabileceğini düşünmüş...

Bugün kapıda ben varken cıkamazsın falan diyor yanına 4-5 kişi almış. Sırf playerliğimden ders çıkarabilmesi adına partisindeki çapraz buf alan birine offering vurdum, bizimkisi yandan öldü. Sizi oyun diye açar, oynarım. Sıkılana kadar bırakmam..

Sayıca benden üstünler ve 2 warior sürekli scren döndüğü halde böyle öldü, melek baba için düşmanın sayısı fark etmiyor...

Olaya ait ekran görüntüsü : https://www.hizliresim.com/mwl9fmy

bir daha bir yerde meleği şöyle yendim böyle yendim derse, ona elimi sürmeden öldürüp utançtan deliye döndürdüğümü anlatın.. HAYIRLI FORUMLAR

Arkadaşlar utancından bana şuan 2 kez zerkledi ama bles açtığımda offer vurup fail oluyor ve şanslı diyor, eline yüzüne bulaştı bu gece intihar etmezse hiç etmez. OLAYA AİT GÖRÜNTÜ : https://www.hizliresim.com/2310d5c
    Konu yobazseni41 tarafından (23.Ağustos.2021 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    15

arkadaşlar ayağının altındaki toprağı çektin diyenler var, soranlara yer kaydı diyormuş. Gerçek bilgi adamı sakat bıraktım, ayakları yerden kesildi

Scheevverz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Scheevverz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    45

Alıntı yobazseni41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkesin bildigi üzre ben bu kapının sefiriyim, bu arkadaş benı bufsuzken görüp öldürdüğü ekranlarla bir video derleyip adına charına pwp demiş. Ben ömrümde hiç kimse ile charına pwp yapmadım, bu bir. İkincisi ömrümde 3-0 yenilmedim her vurdugu ekranı video çekip pwp'miş gibi göstermeye çalışmış, hadi buna da ses cıkarmadım blesli adama offer vuran zihniyet bana kafa kaldırabileceğini düşünmüş...

Bugün kapıda ben varken cıkamazsın falan diyor yanına 4-5 kişi almış. Sırf playerliğimden ders çıkarabilmesi adına partisindeki çapraz buf alan birine offering vurdum, bizimkisi yandan öldü. Sizi oyun diye açar, oynarım. Sıkılana kadar bırakmam..

Sayıca benden üstünler ve 2 warior sürekli scren döndüğü halde böyle öldü, melek baba için düşmanın sayısı fark etmiyor...

bir daha bir yerde meleği şöyle yendim böyle yendim derse, ona elimi sürmeden öldürüp utançtan deliye döndürdüğümü anlatın.. HAYIRLI FORUMLAR
    Kanka hala kuduruyorsun orada bir sürü izleyici var videoda da görülüyor buyursun sorsunlar .d kaldı ki chatte de yazıyor ordaki izleyici arkadaşlardan bir tanesi "melek ver vereceğini" bu seni siktiğimin yeterli kanıtıdır. Ayriyeten oynayanlar tanıyor buffsuz kapı önünde gezemezsin sen ansızın biri gelir seni şamar oğlanı yapar ben afk değilken yap o oyunları göreyim pehlivanlığını

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    15

Alıntı Scheevverz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka hala kuduruyorsun orada bir sürü izleyici var videoda da görülüyor buyursun sorsunlar .d kaldı ki chatte de yazıyor ordaki izleyici arkadaşlardan bir tanesi "melek ver vereceğini" bu seni siktiğimin yeterli kanıtıdır. Ayriyeten oynayanlar tanıyor buffsuz kapı önünde gezemezsin sen ansızın biri gelir seni şamar oğlanı yapar ben afk değilken yap o oyunları göreyim pehlivanlığını
    kanka derlediğin videoya gir, birisi dw ileride, birisi başka bir gün kapı kalabalıkken çekilmiş, birisi farklı dünyada. Videoyu izleyen herkes aptal olduğunu ve ezildiğin için editlediğini anlıyor ben pek sevmem böyle şeyleri, sırf playerliğimi anlamaları için seni kestiğim videoları değil, birine vurup seni yandan elimi sürmeden indirdiğim bir resmi attım. Sizi oyun diye oynarım kg ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    45

kanka derlediğin videoya gir, birisi dw ileride, birisi başka bir gün kapı kalabalıkken çekilmiş, birisi farklı dünyada. Videoyu izleyen herkes aptal olduğunu ve ezildiğin için editlediğini anlıyor ben pek sevmem böyle şeyleri, sırf playerliğimi anlamaları için seni kestiğim videoları değil, birine vurup seni yandan elimi sürmeden indirdiğim bir resmi attım. Sizi oyun diye oynarım kg ^^
    anlıyorum dansözler bile sen kadar güzel kıvıramıyor çarına vs olduğunu duyunca millet doluştu onları hiç bahsetmiyorsun :/ neyse video orada kanka sen gibi boş sslerle gezmiyorum ne yazık ki ben afk değilken yapabiliyorsan o hareketleri wtb pvp ama bu sefer aracısız işlem yok bayram da sende aynı tür kaşarsınız birdaha beleşe sikmem sizi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    15

Alıntı Scheevverz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlıyorum dansözler bile sen kadar güzel kıvıramıyor çarına vs olduğunu duyunca millet doluştu onları hiç bahsetmiyorsun :/ neyse video orada kanka sen gibi boş sslerle gezmiyorum ne yazık ki ben afk değilken yapabiliyorsan o hareketleri wtb pvp ama bu sefer aracısız işlem yok bayram da sende aynı tür kaşarsınız birdaha beleşe sikmem sizi
    kudurma kanka arkadasını tokatlar seni heycandan öldürürüm bana kendınızı oyun dıye oynatmayın kg

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    45

kudurma kanka arkadasını tokatlar seni heycandan öldürürüm bana kendınızı oyun dıye oynatmayın kg
    Kıvırıcak söz kalmayınca yine boş yapmaya başladı kg.

forvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    9

Arkadaşlar utancından bana şuan 2 kez zerkledi ama bles açtığımda offer vurup fail oluyor ve şanslı diyor, eline yüzüne bulaştı bu gece intihar etmezse hiç etmez. OLAYA AİT GÖRÜNTÜ : https://www.hizliresim.com/2310d5c
    YAW KARDESM SEN CİDDEN BUNU Bİ BAŞARI OLARAK GÖRÜP BURADA PAYLAŞTINMI? EVET PAYLAŞMIŞSIN BUNU Bİ BAŞARI OLARAK TANIMLAMAN GÜZEL YANİ SONUÇTA SENİNDE ÇAPIN BU KADAR DİYECEK BAŞA BİŞİ YOK
    HAA BİDE ÖMRÜNDE 3-0 YENİLMEMİŞSİN GECE GECE KAHKAHA ATTIK MK NEYSE İYİSİN İYİSİN AMA TUNA WTB PVP YAZMIŞ SANKİ BİRAZCIK SANA KALDIRMIŞ ŞÖYLE CHARINA ARACI EŞLİĞİNDE Bİ WS ATIP TUNAYI YENSENMİ
    Scheevverz bunu beğendi.
    RAMİZ KARAESKİ

Penone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Penone isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    53
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    126

yine turanın anasını belliyolar zamanında bende cok belledim afk ederim turan şımarma :SADFASDF

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    533
    Beğenme 
    1266
    Beğenilme 
    1210

Tunayı tanımasak qpwıjasaısopjdasdıjadsjoasdıpojqıwpejqweasd yicez yani
    Scheevverz bunu beğendi.
    JollyGame

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş