Arkadaşlar şimdiki nickleri random nickli bir stall charı tuxedo dressli diğer charıda C4Y_V3R olan bu piç hırsızdır muhtemelen tekrar nick değiştirip gene devam edecek KESİNLİKLE ARACISIZ İŞ YAPMAYIN

ben charı satıyodum bu herifte charda ne var ciddi alıcıyım diye başlayarak beni arayıp işte bu swye ciddi başladım şu itemleri satın aldım diye bana whatsapptan foto attı telefondanda konuşarak ilk önce konuşmasıyla güven vermeye çalıştı napıyon ne ediyon gibisinden ama neyseki forumdaki hırsızlık olayına baktığımda aynı itemlerle benzerlik taşıdığını gördüm 1 item eksikti ve bazılarıda patlaktı acaba mı dedim o eksik olan itemde o stall charındaydı yani herşey uyuşuyodu C4Y_V3R nickli charın üstündeki dress set forumda konusu geçen hırsızlık olayında calınan dress setle de aynı işi çaktım ama dedim netleştirene kadar oyalıyım iş güvence vermeye geldi benden hemen alacaktı charı güvence olarak item istedi bende o sırada forumda araştırıyorum haala bana aracıyla iş yapmayacağını çünkü item satışı yasak felan ayakları yaptı bende kabul etmiş gibi yapıp yarına erteleyelim dedim tam da o sırada o hırsızlık konusundaki yorumlarda 8417 li numara diye ifşayı gördüm bastım küfürü ibneye

evliyim çocuğum var ayakları yapıyo yeni taşındım net yok telden bağlanıyom nete ayakları yapıyo bunları okuduğunda o p1ç muhetemelen hikayeyide değiştirecek ama ben genede yazayım adım mustafa sivaslıyım felan da demişti benzer hikayeyle gelirse okuduysanız yırtarsınız ama ne olursa olsun ARACI KABUL ETMEYENLE DİREK MUHABBETİ KESİN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN