Kaity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaity isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    186
    Beğenilme 
    438

Standart Silkroad Online Mobil

Silkroad Online mobile oyunu ******’ten yetki alarak U1game firması tarafından yapılmıştır. Silkroad Online mobile oyunu PC versiyonu gibi 7ci YY dönemindeki eski Çin, Fars, ve Avrupa’ya kadar uzanan İpek Yolu’ndaki öykülerine dayanrak geliştirilmiştir.
    Bicheon, Heuksal ve Pacheon olarak 3 ana karakteri seçerek Silkroad Online oyununa başlayabilirsiniz. Kervan oynanışında oyuncular Merchant, Hunter ve Thief gibi meslek seçebiliyor.
    Oyuncular klasik Dungeon’da: Temple Contest, Another Dimension ve Donwhang Cave’lerin heyacanlarını yaşayabilir. Ek olarak Parti kurma ve Guild kurma oynanışlarıyla rekabetli savaş heyecanı yaşabilirsiniz.

Son çıkan güncelleme ile birikte oyun yüzde yüz türkçeleştirilmiş ve eu karakterler de eklenmiştir.

İndirme linklerini aşağıda veriyorum

Android İçin

iOS için

İyi Eğlenceler

Ben Sunucu 001 de oynuyoruym takıldığınız yer olursa Kaity nikime pm atabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım. Pek takılacağınızı da sanmıyorum göreve dokunduğunuzda zaten kendi kendine göreve gidip kendisi yapıyor
    Kaldıramayacağın Yükün Altına Girme Yoksa Ezilirsin

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    408
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    1098

Mobilde de olsa o introyu dinlerken duygulanıyorum. İlkokul lise üniversite yıllarım aklıma geliyor koca bir ömür.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1164
    Beğenme 
    974
    Beğenilme 
    2035

Alıntı Kaity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Silkroad Online mobile oyunu ******’ten yetki alarak U1game firması tarafından yapılmıştır. Silkroad Online mobile oyunu PC versiyonu gibi 7ci YY dönemindeki eski Çin, Fars, ve Avrupa’ya kadar uzanan İpek Yolu’ndaki öykülerine dayanrak geliştirilmiştir.
    Bicheon, Heuksal ve Pacheon olarak 3 ana karakteri seçerek Silkroad Online oyununa başlayabilirsiniz. Kervan oynanışında oyuncular Merchant, Hunter ve Thief gibi meslek seçebiliyor.
    Oyuncular klasik Dungeon’da: Temple Contest, Another Dimension ve Donwhang Cave’lerin heyacanlarını yaşayabilir. Ek olarak Parti kurma ve Guild kurma oynanışlarıyla rekabetli savaş heyecanı yaşabilirsiniz.

Son çıkan güncelleme ile birikte oyun yüzde yüz türkçeleştirilmiş ve eu karakterler de eklenmiştir.

İndirme linklerini aşağıda veriyorum

Android İçin

iOS için

İyi Eğlenceler

Ben Sunucu 001 de oynuyoruym takıldığınız yer olursa Kaity nikime pm atabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım. Pek takılacağınızı da sanmıyorum göreve dokunduğunuzda zaten kendi kendine göreve gidip kendisi yapıyor
    O kadar cok yorum ve intro izledim ki hic birisi olumlu soylentiler yer edinmiyor para veren ile emek verenin arasindaki farktan tutunda oyundaki buglar ve delaylar cabasi gercekten yorumlardaki gibi basarisizmi oyun indirmeyi dusunuyorum birde sizin fikrinizi almak istedim ?

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    186
    Beğenilme 
    438

Red face

Alıntı ULEMAA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar cok yorum ve intro izledim ki hic birisi olumlu soylentiler yer edinmiyor para veren ile emek verenin arasindaki farktan tutunda oyundaki buglar ve delaylar cabasi gercekten yorumlardaki gibi basarisizmi oyun indirmeyi dusunuyorum birde sizin fikrinizi almak istedim ?
    Bende oyunu tam çözmüş değilim fazla oynamiyordum ama 4 gün önce büyük bir güncelleme yaptılar ve türkçe dil ile eu karakterler eklendi. Önceden sadece ch vardı okçu glave ve kılıç kalkan. Otomatik atak yapma var, günlük görevler var, pet sistemi mevcut. İşte benzediği kadar benzetmeye çalışmışlar. Her şehirin müzikleri orijinal ile aynı. Ben telefon ile pek oyun oynayan biri değilim ama boş boş oturduğumda oynuyorum. Tek şikayetim şarzımı hızlı bitiriyor. Bütün oyunlar mı böyle yoksa bu oyun mu hızlı bitiriyor onu bilemiyorum, zaten telefonumda başka oyun da yok

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1164
    Beğenme 
    974
    Beğenilme 
    2035

Bende oyunu tam çözmüş değilim fazla oynamiyordum ama 4 gün önce büyük bir güncelleme yaptılar ve türkçe dil ile eu karakterler eklendi. Önceden sadece ch vardı okçu glave ve kılıç kalkan. Otomatik atak yapma var, günlük görevler var, pet sistemi mevcut. İşte benzediği kadar benzetmeye çalışmışlar. Her şehirin müzikleri orijinal ile aynı. Ben telefon ile pek oyun oynayan biri değilim ama boş boş oturduğumda oynuyorum. Tek şikayetim şarzımı hızlı bitiriyor. Bütün oyunlar mı böyle yoksa bu oyun mu hızlı bitiriyor onu bilemiyorum, zaten telefonumda başka oyun da yok
    3. Kez download yapiyorum lakin hala yuklenmis degil sayisiz kez telefona restart attim lakin duzelen hic birsey olmadi sanko hic download yapmamisim gibi ne yapmam gerek ?

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    186
    Beğenilme 
    438

Alıntı ULEMAA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. Kez download yapiyorum lakin hala yuklenmis degil sayisiz kez telefona restart attim lakin duzelen hic birsey olmadi sanko hic download yapmamisim gibi ne yapmam gerek ?
    Ben 2 ay önce telefonum Xiaomi ye indirmiştim 1.5 gb boyutu vardı ve sorunsuz inmişti. Şimdi uygulamaya baktığımda son güncelleme ile boyut 2.37 gb olmuş. Download linklerini yanlış mı ekledim aceba play storeye Silkroad online yazınca çıkıyor ordan deneyin birde. Eğer oradan da inmesi sorunlu ise muhtemelen ya play storede yada oyunun linkinde sorun vardır

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1164
    Beğenme 
    974
    Beğenilme 
    2035

Ben 2 ay önce telefonum Xiaomi ye indirmiştim 1.5 gb boyutu vardı ve sorunsuz inmişti. Şimdi uygulamaya baktığımda son güncelleme ile boyut 2.37 gb olmuş. Download linklerini yanlış mı ekledim aceba play storeye Silkroad online yazınca çıkıyor ordan deneyin birde. Eğer oradan da inmesi sorunlu ise muhtemelen ya play storede yada oyunun linkinde sorun vardır
    Oyunu bi sekilde indirip yaklasik 4 saat boyunca araliksiz oynadim lakin fon muzigi disinda hicbir unsuru benzemedigi gibi icerik ve detaylarda alakasiz bir nevi mobile legend yani lol oyununun mobil versiyonu gibi hic bir farki yok ben icerigin ve detaylarin biraz daha silkroad benzemesini beklersim neyse en azindan turkce dil eklenmis o bile yeter demek lazim simdilik oyniyorum 29 seviye zar zor oldum 30 olabilirsem gorevlere kaldigim yerden devam edicem bende ayni sunucuda actim profili klaniniz var ise alirsaniz sevinirim oyun hakkinda suanki bilgim sadece gorev ve etkinlik yapmak geri kalan diger unsurlarda bilgisizim iyi gunler dilerim oneriniz icin ise tesekkurler

__WaRSTaFF__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __WaRSTaFF__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    101
    Beğenilme 
    113

Ben ilk çıktığı zaman indirdim çok silkroadı andırmadığı için oynamadım sonra

NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NESCAFEEE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    77
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    287

Silkroad degıl kı bu beyler kandırmışlar bizi
    ▂▃▅▆▇██______[C*]_____██▇▆▅▃▂▂
    █▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
    █▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
    █┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
    ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ NESCAFEE ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş