EnvyUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EnvyUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    89

Standart Kripto Para İle İTÜ' den Tek seferlik 120 lira kazanç

Birçoğunuzunda bildiği üzere Kripto para denilen bir gerçek mevcut tüm dünyada. Şimdi sizlere bunun üzerinden tek seferlik nasıl para kazanabileceğimizi anlatacağım İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) nün projesi olan bi marketing var. Ve aynı zamanda İTÜ'nun projesini TÜRKİYE CUMHURİYET 'i de destekliyor zaten tüm bunları internet üzerinden araştırıp öğrenebilirsiniz , Markenting dediğim kripto para satın alıp ve satabildiğiniz bir site .https://www.bitexen.com/?ref=83831460referans Linkimden kayıt olan herkese kendi parasından yani Exen Coin veriyor. Exen coin in şuan ki kur değeri 22.7 TL dir. Yani yaklaşık 115 lira kazanıyorsunuz yeni olduğu için duyulması için yapılmış birşey zamanında blockchain de aynı şekilde 20 dolar veriyordu . Neyse çok uzatmadan https://www.bitexen.com/?ref=83831460 bu link ile üye olduktan sonra hesabı doğruluyoruz. Bir kaç gerekli bilgi hesabın size olduğuna dair ondan sonra 5 exen coin hesabınıza yatıyor bukadar basit. Sorun yaşayanlar bana özel mesaj yoluyla yada bu konunun altına sorularını iletebilir . <br>
    <br>

Bana sorarsanız geleceği olan ve türkiyeninde desteklediği bu proje fırsatını kaçırmayın sizler için ufak olabilecek bir fiyatı atıp bir kaç ay sonrasında veya daha sağlam yatırımcıysanız bir kaç yıl sonrasında satıp katlayabilirsiniz gerçek örnek olarak bana bundan bahseden arkadaşım 9 martta 0.17 krş tan 100 liralık satın almıştı banada söylediği zaman sıcak bakamıştım şuan tarihler 15 haziran ve 100 lirası 25000 lira yani şuan ki exen coinin birim fiyatı 22.7 tl ve yakın zamanlarda 50 100 ve bir kaç kademe sonrasında hedeflerimiz 1.000 ve 2.000 liradır .
    Lakin 100 lira benim için büyük para derseniz 1 Tl siteye yatırıp 5 exen coin i satıp 115 tl nizi çekebilirsiniz (şuan ki kur ile bizim hedefimiz daha yüksek sayılar )

Kripto paranın Şubat başından itibaren grafiği anlık olarak :
    http://bit.ly/2Y6shdx

Konu EnvyUS tarafından (16.Haziran.2020 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.
    BBG
    Eagle_King

Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Historia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    97
    Beğenme 
    394
    Beğenilme 
    689

şu 2 t borcunu ver başlatma kriptona
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    RedLine
    Adalet BAKANI
    Tengri Biz Menen

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    89

2 t borcum mu al sana 2 t den daha fazlası onu istediğimiz fiyata satsaydık verecektim Can ' ım biliyorsun
    BBG
    Eagle_King

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    89

Güncel
    BBG
    Eagle_King

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    128
    Beğenilme 
    1311

Alıntı EnvyUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel
    1tl yatırınca 5 exeni hemen satabilecek miyim? Şayet satarsam parayı banka hesabıma direk geçirebiliyor muyum? Umarım yanlış anlamışımdır yoksa bedavadan 115 tl için milyonlarca insan kayıt olabilir
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    89

Alıntı Intern Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1tl yatırınca 5 exeni hemen satabilecek miyim? Şayet satarsam parayı banka hesabıma direk geçirebiliyor muyum? Umarım yanlış anlamışımdır yoksa bedavadan 115 tl için milyonlarca insan kayıt olabilir
    Açıklamalarına göre öyle olması lazım mantiken ben ve yapan arkadaşlarım direkt 120 lira daha attık 5 exen coin daha attık ve çekebiliyoruz şuan çekmemiz için birşey yok al sat yapmak senin kararın sende siteye girip açıklamaları okuyabilirsin benim çıkarttığım anlam bu milyonlarca insan a gelince zaten amacı bu blockchain gibi büyük bir markette aynısını yapmıştı bundan bir kaç yıl önce güvenilirlik ve reklam gibi düşünebilirsin adamlardan giden birşey yok sana bedava verilen exen coini para karşılığı satın almak isteyen birisine satacaksın o an ki kur neyse
    BBG
    Eagle_King

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    128
    Beğenilme 
    1311

Açıklamalarına göre öyle olması lazım mantiken ben ve yapan arkadaşlarım direkt 120 lira daha attık 5 exen coin daha attık ve çekebiliyoruz şuan çekmemiz için birşey yok al sat yapmak senin kararın sende siteye girip açıklamaları okuyabilirsin benim çıkarttığım anlam bu milyonlarca insan a gelince zaten amacı bu blockchain gibi büyük bir markette aynısını yapmıştı bundan bir kaç yıl önce güvenilirlik ve reklam gibi düşünebilirsin adamlardan giden birşey yok sana bedava verilen exen coini para karşılığı satın almak isteyen birisine satacaksın o an ki kur neyse
    Doğru anlamışım sağol.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    89

Alıntı Intern Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru anlamışım sağol.
    nedemek linkten üye olduysan yardımcı olabilirim takıldığın yerler olursaa
    BBG
    Eagle_King

Penone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Penone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    103

Birçoğunuzunda bildiği üzere Kripto para denilen bir gerçek mevcut tüm dünyada. Şimdi sizlere bunun üzerinden tek seferlik nasıl para kazanabileceğimizi anlatacağım İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) nün projesi olan bi marketing var. Ve aynı zamanda İTÜ'nun projesini TÜRKİYE CUMHURİYET 'i de destekliyor zaten tüm bunları internet üzerinden araştırıp öğrenebilirsiniz , Markenting dediğim kripto para satın alıp ve satabildiğiniz bir site .https://www.bitexen.com/?ref=83831460referans Linkimden kayıt olan herkese kendi parasından yani Exen Coin veriyor. Exen coin in şuan ki kur değeri 22.7 TL dir. Yani yaklaşık 115 lira kazanıyorsunuz yeni olduğu için duyulması için yapılmış birşey zamanında blockchain de aynı şekilde 20 dolar veriyordu . Neyse çok uzatmadan https://www.bitexen.com/?ref=83831460 bu link ile üye olduktan sonra hesabı doğruluyoruz. Bir kaç gerekli bilgi hesabın size olduğuna dair ondan sonra 5 exen coin hesabınıza yatıyor bukadar basit. Sorun yaşayanlar bana özel mesaj yoluyla yada bu konunun altına sorularını iletebilir . <br>
    <br>

Bana sorarsanız geleceği olan ve türkiyeninde desteklediği bu proje fırsatını kaçırmayın sizler için ufak olabilecek bir fiyatı atıp bir kaç ay sonrasında veya daha sağlam yatırımcıysanız bir kaç yıl sonrasında satıp katlayabilirsiniz gerçek örnek olarak bana bundan bahseden arkadaşım 9 martta 0.17 krş tan 100 liralık satın almıştı banada söylediği zaman sıcak bakamıştım şuan tarihler 15 haziran ve 100 lirası 25000 lira yani şuan ki exen coinin birim fiyatı 22.7 tl ve yakın zamanlarda 50 100 ve bir kaç kademe sonrasında hedeflerimiz 1.000 ve 2.000 liradır .
    Lakin 100 lira benim için büyük para derseniz 1 Tl siteye yatırıp 5 exen coin i satıp 115 tl nizi çekebilirsiniz (şuan ki kur ile bizim hedefimiz daha yüksek sayılar )

Kripto paranın Şubat başından itibaren grafiği anlık olarak :
    http://bit.ly/2Y6shdx

SERGEN KARDEŞİM BOŞVER BUNLARI KOLAY YOLDAN PARA KAZANMAK İSTİYORSAN NUMARAM VAR SENDE ULAŞ BANA
    *edit: uygunsuz imza

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    89

d olum bu yatırım neden böyle düşünüyorsunuz ki
    Alıntı Penone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SERGEN KARDEŞİM BOŞVER BUNLARI KOLAY YOLDAN PARA KAZANMAK İSTİYORSAN NUMARAM VAR SENDE ULAŞ BANA
    BBG
    Eagle_King

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş